Gwiazdy na starcie Runmageddonu

Gwiazdy na starcie Runmageddonu

Opublikowany

Anna Dereszowska, Katarzyna Glinka, Piotr Gacek, Łukasz Jakóbiak oraz inne znakomite osoby wystartują już w sobotę 26 maja br. w specjalnej serii Runmageddonu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na początku tego roku organizatorzy najbardziej rozpoznawalnego biegu z przeszkodami w Polsce wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy niecodziennymi aukcjami. Na jedną z licytacji dla WOŚP trafiło 8 wyjątkowych pakietów startowych na specjalną serię Runmageddonu Warszawa, która zaplanowana została na 26 maja 2018 r., godzinę 13:00. W ramach wszystkich zorganizowanych przez Runmageddon aukcji zebrano 11 842 złotych, które przekazano na cel 26. Finału WOŚP.

W specjalnej serii Runmageddonu obok zwycięzców aukcji, wystartują zespoły składające się z aktorów, muzyków, dziennikarzy i wybitnych sportowców. Wszyscy uczestnicy będą pokonywać formułę Rekrut, czyli trasę 6 kilometrów najeżoną ponad 30 przeszkodami. Na dzień dzisiejszy, swój udział potwierdzili między innymi: ambasadorki marki Renault - aktorki: Anna Dereszowska i Katarzyna Glinka, YouTuber Łukasz Jakóbiak, aktor Krzysztof Wieszczek, siatkarski wicemistrz świata Piotr Gacek, trener biegowy Mateusz Jasiński, pierwszy Polak w NBA Cezary Trybański, profesjonalna drifterka Karolina Pilarczyk. W serii specjalnej wystartuje także zespół rajdowy RMF4 RACING Team, ekipa przyjaciół Runmageddonu z prezesem Jaro Bienieckim oraz przedstawiciele mediów. Lista uczestników cały czas rośnie.

Kluczem do ukończenia Runmageddonu jest pomaganie: jeśli pomagasz innym na trasie, na to samo możesz liczyć od innych startujących. To super podejście jest odzwierciedleniem działania Orkiestry. To całkowicie naturalne, że podjęliśmy wyzwanie z Runmageddonem.

Jurek Owsiak, prezes zarządu Fundacji WOŚP

To dla nas wielki zaszczyt móc współpracować z drużyną Orkiestry. Cieszymy się także, że aktorzy, sportowcy, artyści, dziennikarze podejmą się naszego ekstremalnego wyzwania. Pobiegniemy razem z nimi i razem będziemy pokonywać specjalną formułę Rekrut dedykowaną Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Zachęcamy wszystkich do pojawienia się na trasie i kibicowania zawodnikom! - kończy Bieniecki

Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu

32821360_1702036053208713_4803366672226320384_n.jpg
Specjalna seria Runmageddonu zorganizowana będzie w trakcie majowego weekendu, 26-27 maja. Tym razem, najbardziej ekstremalny bieg przez przeszkody odbędzie się w Garnizonie Modlin, gdzie uczestnicy biegu będą pokonywać niecodzienne utrudnienia biegając po koszarach, podziemiach Twierdzy Modlin oraz po skarpie nad malowniczą rzeką Narew.  

W ramach Runmageddonu Warszawa Powered By Duracell chętni, którzy chcieliby poczuć smak ekstremalnej zabawy, mogą wybrać odpowiednią dla siebie formułę biegu i zapisać się na nią przez stronę internetową: www.runmageddon.pl. Zapisy internetowe potrwają do czwartku (24 maja) do godziny 14:00.  

Osoby dorosłe lub młodzież po 15 roku życia, ale tylko z osobistym potwierdzeniem prawnego opiekuna, mogą wziąć udział w formułach: Intro: 3 kilometry z ponad 15 przeszkodami, Rekrut: 6 kilometrów z minimum 30 utrudnieniami, czy Classic 12 kilometrów z 50 przeszkodami. Wyjątkowo, w tej edycji mogą też wystartować w Nocnym biegu Rekrut, który przeznaczony jest zdecydowanie dla osób o stalowych nerwach.

Dla dzieci w wieku 4-11 lat przygotowana zostanie trasa KIDS, w której najmłodsi Runmageddończycy przemierzać będą jednokilometrowy odcinek naszpikowany około 10 przeszkodami. Młodzież w wieku 12 -15 lat stanie przed zadaniem przebiegnięcia formuły Junior, czyli dwóch kilometrów i pokonania co najmniej 15 przeszkód.

Dla kibiców ekstremalnych wyzwań przygotowane będzie Miasteczko Kibica, w którym nie zabraknie atrakcji od partnerów Runmageddonu. Będzie można sprawdzić swoje sportowe możliwości w Strefie Challenge, posmakować dań z różnych zakątków świata z Strefie Gastro, odpocząć w Strefie Chillout, a także podziwiać zmagania dzielnych Runmageddończyków.
2.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
WOŚP laureatem Nagrody Obywatelskiej Parlamentu Europejskiego

temu

Przedstawiciele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Pani Alicja Szatkowska odebrali dziś w Brukseli Europejską Nagrodę Obywatelską Parlamentu Europejskiego. Wśród  tegorocznych zwycięzców  znaleźli się także przedstawiciele Polskiego Forum Żydów.
Europejska Nagroda Obywatelska dla WOŚP

temu

Każda nagroda to dla nas ogromna duma, ponieważ pokazuje jak ważna jest nasza praca i Wasze zaangażowanie w zmienianie polskiej medycyny dziecięcej. Dzisiaj w w siedzibie Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce odebraliśmy Europejską Nagrodę Obywatelską. 
Wielki Mecz WOŚP i TVN zapraszają na Wielki Mecz

temu

W niedzielę, 9 września na murawie stadionu przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie po raz kolejny spotkają się drużyny TVN i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ich czele staną Grzegorz Kajdanowicz i Jurek Owsiak, a gospodarzami imprezy będą Agnieszka Woźniak-Starak i Filip Chajzer. Tegoroczna edycja Wielkiego Meczu wesprze zakup karetki noworodkowej dla Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Rondo im. WOŚP w Szczecinku

temu

W piątek (22 czerwca) odbyła się uroczystość nadania nazwy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rondu w Szczecinku. Na wydarzeniu byli obecni: Jerzy Hardie-Douglas - Burmistrz Miasta Szczecinek, Jerzy Owsiak - założyciel i prezes zarządu Fundacji WOŚP oraz mieszkańcy Sz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.