• Press Kit
Orkiestrowe wieści nr 152

Kopiuj tekst

Orkiestrowe wieści nr 152

Opublikowany

Newsroom Przystanku Woodstock, zgłoś organizację lub zaproponuj gościa Akademii Sztuk Przepięknych, Arch Enemy kolejną gwiazdę na Dużej Scenie, trwają Eliminacje do Przystanku Woodstock, ostatnie dni orkiestrowych aukcji, rusza 7. edycja konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować" organizowanego przez Fundację WOŚP dla szkół podstawowych i na koniec, zobacz jak Orkiestra zagrała w Internecie. Miłej lektury!

Newsroom Przystanku Woodstock

Fundacja WOŚP, we współpracy z platformą Prowly, uruchomiła specjalny serwis internetowy Przystanku Woodstock dedykowany przedstawicielom mediów. Przygotowany Newsroom festiwalu dostępny jest pod adresem: newsroom.woodstockfestival.pl. W serwisie znajdą się najnowsze informacje na temat wszystkich wydarzeń związanych z Przystankiem Woodstock, w tym line up i najnowsze informacje dotyczące Eliminacji do 24. edycji festiwalu.
fot. Łukasz Widziszowski

fot. Łukasz Widziszowski

ASP - zgłoś swoją organizację!

Akademia Sztuk Przepięknych to miejsce spotkań ze sztuką, ale także możliwość poznania bliżej działania organizacji pozarządowych i osób mających niezwykłe pasje i zainteresowania. Instytucje lub organizacje, które chciałaby zaprezentować się na Akademii Sztuk Przepięknych podczas 24. Przystanku Woodstock powinny zapoznać się z informacjami dostępnymi po naciśnięciu przycisku poniżej!

Aktualności Przystanku Woodstock

Do kolejnej edycji Przystanku Woodstock pozostało już tylko kilka miesięcy. Dziś, chcemy Was zapytać, z kim chcielibyście spotkać się w tym niezwykłym miejscu. Zachęcamy Was również do zaprezentowania Waszej organizacji w ramach ASP!

ASP - zaproponuj gościa!

Namiot ASP to miejsce w którym najważniejsze osoby w najnowszej historii Polski opowiadały o jej losach, wybitni dziennikarze rozprawiali o sztuce dobrego dziennikarstwa, a uznani autorzy opowiadali o języku i jego roli w dzisiejszym świecie. Fundacja WOŚP, pod specjalnym postem na profilu Przystanku Woodstock na Facebooku czeka na propozycje dotyczące tego, z kim w tym roku w namiocie ASP chcieliby spotkać się Woodstockowicze.

Przystanek Woodstock

❓ Mamy dla Was Wasze ulubione pytanie! Kogo powinniśmy zaprosić na Akademię Sztuk Przepięknych? Na Wasze odpowiedzi czekamy w komentarzach 👇 fot. Lucyna Lewandowska Fotografia

Znamy drugą gwiazdę 24. Przystanku Woodstock

Podczas poniedziałkowej audycji "Zaraz Będzie Ciemno" Jurek Owsiak ogłosił, że kolejną gwiazdą tegorocznego, 24. Przystanku Woodstock, będzie założony w Szwecji w połowie lat 90 zespół Arch Enemy! W trakcie swojej działalności zespół zdobył rzeszę wiernych fanów na całym świecie. Teraz, w 2018, członkowie szykują się do powrotu do walki o hegemonię w świecie heavy metalu. Arch Enemy wystąpi na Dużej Scenie 24. Przystanku Woodstock!

Aktualności Przystanku Woodstock

Za sprawą swego wiekuistego ducha heavy metal przetrwał już ponad 40 lat, a niewiele jest zespołów które z takim powalającym zaangażowaniem i ambicją reprezentują ten gatunek jak Arch Enemy i to właśnie Arch Enemy wystąpi w tym roku na 24. Przystanku Woodstock!

Eliminacje do Przystanku Woodstock

Trwają Eliminacje do 24. Przystanku Woodstock! Aby wziąć udział w Eliminacjach wystarczy do 5 lutego 2018 roku wysłać płytę z minimum 3 utworami na adres Fundacji WOŚP. Spośród wszystkich zgłoszonych i przesłuchanych płyt Jury wybierze zespoły, które przejdą do drugiego etapu i zagrają na żywo przed jurorami oraz publicznością. Niepowtarzalny klimat przyjaźni i wolności oraz wielosettysięczna publiczność czeka! Warto więc się pośpieszyć!

Eliminacje do 24. Przystanku Woodstock

Przystanek Woodstock to jeden z największych na świecie festiwali rockowych. Ty też możesz zawalczyć o występ na scenach, obok największych gwiazd. Zgłoś się już dziś!

Wciąż trwają wyjątkowe aukcje na rzecz WOŚP

To już ostatnie dni by wesprzeć 26. Finał za pośrednictwem portalu aukcje.wosp.org.pl. Wyjątkowe przedmioty prosto od serca licytować można już tylko do połowy lutego. Wśród wystawionych przedmiotów wciąż można znaleźć m.in. biurko Jacka Kaczmarskiego czy zdjęcie zespołu SCORPIONS z autografami, wykonane z 24-karatowego złota Koszt wylicytowanych przedmiotów w całości zostanie przekazany na rzecz 26. Finału.

Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - licytuj przedmioty i wspieraj fundację Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

7. edycja konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować"

Fundacja WOŚP zaprasza szkoły podstawowe z całej Polski do udziału w 7. edycji konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować". Celem konkursu jest stworzenie okazji do promocji zasad udzielania pierwszej pomocy wśród uczniów szkół podstawowych, nauczycieli oraz ich rodzin i najbliższych. Aby przystąpić do rywalizacji wystarczy do 30.03.2018 roku przygotować plakat, o maksymalnym rozmiarze B1, dotyczący jednego z podanych tematów.

Konkurs dla Szkół Podstawowych - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Weź udział w konkursie dla szkół podstawowych. Wygraj atrakcyjne nagrody dla swojej instytucji.

26. Finał WOŚP oczami internautów

Mimo, że od 26. Finału minęło już ponad dwa tygodnie, Internet cały czas żyje tegoroczną letnią zadymą w środku zimy. Do tej pory, w związku z Finałem, w Internecie opublikowano już ponad milion wzmianek, a to jeszcze nie koniec! Już w marcu, czeka nas ogłoszenie ostatecznej kwoty, jaka została zebrana podczas 26. Finału. Wszystkie szczegóły tego, jak Orkiestra zagrała w Internecie już teraz znaleźć można na blogu SentiOne.

SentiOne - Dobro wraca! 26. Finał WOŚP oczami internautów

Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest są już prawie 62 miliony złotych. Zadeklarowana kwota to o dwadzieścia więcej - tego czy w tym roku także udało się przekroczyć granicę stu milionów dowiemy się pewnie mniej więcej za miesiąc.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Orkiestrowe wieści - 19.01.2018

temu

Fundacja dziękuje wszystkim zaangażowanym w 26. Finał WOŚP, coraz więcej pieniędzy na koncie Orkiestry, wciąż można wspierać cel 26. Finału WOŚP, prawie 13 milionów widzów Finału na antenach grupy TVN i na koniec, aż 375 000 PLN dzięki dodatkowym możliwościom wsparcia Orkiestry od firmy Mastercard. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 11.01.2018

temu

26. Finał WOŚP w kanałach grupy TVN, relacje z wydarzeń na Placu Defilad w Internecie, przypomnienie o materiałach prasowych w Bazie Mediów WOŚP, strefa Volkswagen i "Małych Ratowników" przed PKiN w Warszawie, wolontariusze dzięki MasterCard kwestują w Internecie i na koniec, banery promujące Finał na strony internetowe. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 4.01.2018

temu

Konferencja prasowa przed 26. Finałem WOŚP, symboliczny start Finału w Chinach, densytometr dla Szpitala Klinicznego im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie zakupiony za środki ze spadku od Niny Andrycz, jak wesprzeć 26. Finał WOŚP SMS-em oraz na koniec, specjalny, finałowy 24-godzinny streaming PLAY. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 29.12.2017

temu

26. Finał WOŚP na całym świecie, medale 12. Biegu "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy", 26 aukcji polecanych przez Jurka Owsiaka na 26. Finał WOŚP i na koniec krótkie podsumowanie Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" w 2017 roku. Miłej lektury!

Dobro wraca! 26. Finał WOŚP oczami internautów

Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już ponad 81 milionów złotych. Osiągnięta została więc kwota deklarowana na koniec Finału - tego czy w tym roku także udało się przekroczyć granicę stu milionów dowiemy się 8. marca, na specjalnej konferencji prasowej.