Rekordowe wpłaty kartą na konto WOŚP – ponad milion złotych przez internet, w terminalach i przez telefon!
Kopiuj tekst

Rekordowe wpłaty kartą na konto WOŚP – ponad milion złotych przez internet, w terminalach i przez telefon!

Warszawa, 16 stycznia 2018 – W czasie 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy First Data Polcard przeprocesowała rekordową liczbę i kwotę transakcji kartą. Darczyńcy wpłacili kartą przez internet 442 tys. zł przez telefon 9 tys. zł, a w terminalach aż 651 tys. zł. First Data Polcard zagrała z WOŚP już po raz 23 pokrywając jak co roku wszystkie opłaty transakcyjne.

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy w tym roku wsparli Orkiestrę używając karty płatniczej lub telefonu. Ogromnie się cieszę, że wyniki kolejnego finału znowu okazały się rekordowe. Dziękuję także naszym pracownikom którzy dyżurowali w studiu TVN i w siedzibie firmy w dniu Wielkiego Finału. Bez ich zaangażowania finał nie byłby tak owocny.

Jolanta Rycerz, prezes zarządu First Data w Polsce, właściciela marki Polcard

Dzięki First Data Polcard udostępniamy naszym darczyńcom ich ulubione formy płatności bezgotówkowych. Karty płatnicze grają z Orkiestrą kolejny rok i będą grać z nami do końca świata i jeden dzień dłużej! Podziękowania dla wszystkich!

Jurek Owsiak, Prezes Fundacji WOŚP

Pracownicy-wolontariusze First Data weryfikowali również zgłoszenia najhojniejszych uczestników licytacji złotych serduszek lub złotych kart telefonicznych, którzy zaoferowali kwoty powyżej 10 000 zł.
Wysokość wpłat kartą podczas 26. Finału WOŚP:
  • W terminalach: 651 499,85 PLN
  • Przez internet: 442 354,10 PLN
  • Przez telefon: 8 926,00 PLN
  • Razem: 1 102 779,95 PLN
Zestawienie wpłat kartą podczas pięciu minionych Finałów WOŚP

Zestawienie wpłat kartą podczas pięciu minionych Finałów WOŚP

Podczas 26. Finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.
FDP-WOSP-.jpg
Powiązane artykuły
mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji.
Rekordowy wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Kwota zadeklarowana na zakończenie 14 stycznia: 81 423 542 PLN
Internauci zebrali ponad 18 milionów złotych dla WOŚP

Zbiórki i aukcje zorganizowane w internecie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zakończyły się wielkim sukcesem. W trakcie 26. Finału internauci korzystający z systemu PayU przekazali 18 109 010 złotych na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. PayU gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka już od 16 lat, nie pobierając żadnej prowizji, dzięki czemu każda złotówka wpłacona na WOŚP jest w całości przekazywana na konto Fundacji.
Fundacja WOŚP zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w czwartek (8 marca) zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP! Specjalnie zorganizowana konferencja prasowa odbędzie się w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 63 A (wjazd od ul. Trojdena). UWAGA - nie zapewniamy parkingu! Początek o godzinie 10:30.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.