• Press Kit
Rekordowe wpłaty kartą na konto WOŚP – ponad milion złotych przez internet, w terminalach i przez telefon!

Kopiuj tekst

Rekordowe wpłaty kartą na konto WOŚP – ponad milion złotych przez internet, w terminalach i przez telefon!

Opublikowany

Warszawa, 16 stycznia 2018 – W czasie 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy First Data Polcard przeprocesowała rekordową liczbę i kwotę transakcji kartą. Darczyńcy wpłacili kartą przez internet 442 tys. zł przez telefon 9 tys. zł, a w terminalach aż 651 tys. zł. First Data Polcard zagrała z WOŚP już po raz 23 pokrywając jak co roku wszystkie opłaty transakcyjne.

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy w tym roku wsparli Orkiestrę używając karty płatniczej lub telefonu. Ogromnie się cieszę, że wyniki kolejnego finału znowu okazały się rekordowe. Dziękuję także naszym pracownikom którzy dyżurowali w studiu TVN i w siedzibie firmy w dniu Wielkiego Finału. Bez ich zaangażowania finał nie byłby tak owocny.

Jolanta Rycerz, prezes zarządu First Data w Polsce, właściciela marki Polcard

Dzięki First Data Polcard udostępniamy naszym darczyńcom ich ulubione formy płatności bezgotówkowych. Karty płatnicze grają z Orkiestrą kolejny rok i będą grać z nami do końca świata i jeden dzień dłużej! Podziękowania dla wszystkich!

Jurek Owsiak, Prezes Fundacji WOŚP

Pracownicy-wolontariusze First Data weryfikowali również zgłoszenia najhojniejszych uczestników licytacji złotych serduszek lub złotych kart telefonicznych, którzy zaoferowali kwoty powyżej 10 000 zł.
Wysokość wpłat kartą podczas 26. Finału WOŚP:
  • W terminalach: 651 499,85 PLN
  • Przez internet: 442 354,10 PLN
  • Przez telefon: 8 926,00 PLN
  • Razem: 1 102 779,95 PLN
Zestawienie wpłat kartą podczas pięciu minionych Finałów WOŚP

Zestawienie wpłat kartą podczas pięciu minionych Finałów WOŚP

Podczas 26. Finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.
FDP-WOSP-.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Dobro wraca! 26. Finał WOŚP oczami internautów

temu

Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już ponad 81 milionów złotych. Osiągnięta została więc kwota deklarowana na koniec Finału - tego czy w tym roku także udało się przekroczyć granicę stu milionów dowiemy się 8. marca, na specjalnej konferencji prasowej.
„Sztuka Dobro Czynna” – Obraz, który powstał z komentarzy Internetowych o WOŚP

temu

Akcja „Sztuka Dobro Czynna” udowadnia, że dobro ma większą moc niż hejt! W ramach projektu przez rok zbierano internetowe komentarze na temat WOŚP. Te nieprzychylne maszyna, dzięki specjalnemu algorytmowi, przetworzyła w dzieło sztuki. Środki ze sprzedaży obrazu trafią do Wielkiej Orkiestry.
To ostatni dzień, aby wpłacić na cel 26. Finału!

temu

Finał już za nami, my liczymy pieniądze, które z dnia na dzień spływają na nasze konto. To wszystko dzięki Wam i Waszej wielkiej hojności. Dziś, czyli 31.01 upływa ostatni dzień zbiórki na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku naszym celem jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków.
Wyjątkowa wystawa w Łazienkach Królewskich "Rekord już jest!"

temu

Po raz kolejny zapraszamy Was do Muzeum Łazienki Królewskie, gdzie od 8 do 26 stycznia zobaczycie naszą wyjątkową wystawę zatytułowaną "Rekord już jest!". Na fotografiach w Galerii Plenerowej przy Al. Ujazdowskich w Warszawie zobaczycie wybrane zdjęcia dokumentujące nasz

Polacy chętnie wsparli WOŚP za pomocą eSkarbonek od Mastercard i akcji hashtagowej na Twitterze

Dzięki dodatkowym możliwościom wsparcia Orkiestry, które zapewnił Mastercard, na konto Fundacji trafi łącznie 375 tys. zł