Światełko do nieba po raz kolejny!
Kopiuj tekst

Światełko do nieba po raz kolejny!

Światełko do nieba to tradycyjny, krótki pokaz fajerwerków, towarzyszący finałom od samego początku.

To też happening, w trakcie którego, w tej jednej chwili prosimy wszystkich, którym bliskie są idee WOŚP, o wysłanie w stronę nieba, czyli w kierunku Dobrych Aniołów, światełka w postaci np. zapalonej zapałki, świeczki, pochodni, czy sztucznych ogni.

Wydarzenie nadało kolorytu styczniowemu niebu i pokazuje, że Orkiestra gra z prawdziwie pozytywną energią. Ogłasza też symbolicznie, że za rok - z pewnością - zagramy po raz kolejny.

Po Światełku orkiestrowe dźwięki w całej Polsce rozbrzmiewają jeszcze do późnych godzin wieczornych. W tym roku w Warszawie na Finałowej Scenie pod Pałacem Kultury i Nauki pobawić możecie się jeszcze razem z Comą, Kobranocką, Łąki Łan oraz Zespołem Poparzeni Kawą Trzy.

 A tymczasem finałowe studio tętni życiem, rozliczają się u nas pierwsze sztaby, zadeklarowana kwota wynosi 30 441 832 złotych. Na aukcjach Allegro mamy już 4 499 393 złotych. Przed nami jeszcze tradycyjnie Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców (Złote Serduszko godz. 23.00, Złote Karty Play godz. 23:20)
Powiązane artykuły
mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji.
Rekordowy wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Kwota zadeklarowana na zakończenie 14 stycznia: 81 423 542 PLN
Internauci zebrali ponad 18 milionów złotych dla WOŚP

Zbiórki i aukcje zorganizowane w internecie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zakończyły się wielkim sukcesem. W trakcie 26. Finału internauci korzystający z systemu PayU przekazali 18 109 010 złotych na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. PayU gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka już od 16 lat, nie pobierając żadnej prowizji, dzięki czemu każda złotówka wpłacona na WOŚP jest w całości przekazywana na konto Fundacji.
Fundacja WOŚP zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w czwartek (8 marca) zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP! Specjalnie zorganizowana konferencja prasowa odbędzie się w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 63 A (wjazd od ul. Trojdena). UWAGA - nie zapewniamy parkingu! Początek o godzinie 10:30.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.