Światełko do nieba po raz kolejny!

Światełko do nieba po raz kolejny!

Opublikowany

Światełko do nieba to tradycyjny, krótki pokaz fajerwerków, towarzyszący finałom od samego początku.

To też happening, w trakcie którego, w tej jednej chwili prosimy wszystkich, którym bliskie są idee WOŚP, o wysłanie w stronę nieba, czyli w kierunku Dobrych Aniołów, światełka w postaci np. zapalonej zapałki, świeczki, pochodni, czy sztucznych ogni.

Wydarzenie nadało kolorytu styczniowemu niebu i pokazuje, że Orkiestra gra z prawdziwie pozytywną energią. Ogłasza też symbolicznie, że za rok - z pewnością - zagramy po raz kolejny.

Po Światełku orkiestrowe dźwięki w całej Polsce rozbrzmiewają jeszcze do późnych godzin wieczornych. W tym roku w Warszawie na Finałowej Scenie pod Pałacem Kultury i Nauki pobawić możecie się jeszcze razem z Comą, Kobranocką, Łąki Łan oraz Zespołem Poparzeni Kawą Trzy.

 A tymczasem finałowe studio tętni życiem, rozliczają się u nas pierwsze sztaby, zadeklarowana kwota wynosi 30 441 832 złotych. Na aukcjach Allegro mamy już 4 499 393 złotych. Przed nami jeszcze tradycyjnie Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców (Złote Serduszko godz. 23.00, Złote Karty Play godz. 23:20)

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Rekordowy wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

temu

Kwota zadeklarowana na zakończenie 14 stycznia: 81 423 542 PLN. Podczas 26. Finału WOŚP zebraliśmy: 126 373 804,34 PLN. Nie wierzyliśmy w to, co widzieliśmy sprawdzając stan finałowego rachunku bankowego. Już w dniu akcji nie było wątpliwości, że razem z Polaka
Internauci zebrali ponad 18 milionów złotych dla WOŚP

temu

Zbiórki i aukcje zorganizowane w internecie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zakończyły się wielkim sukcesem. W trakcie 26. Finału internauci korzystający z systemu PayU przekazali 18 109 010 złotych na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. PayU gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka już od 16 lat, nie pobierając żadnej prowizji, dzięki czemu każda złotówka wpłacona na WOŚP jest w całości przekazywana na konto Fundacji.
Fundacja WOŚP zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

temu

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w czwartek (8 marca) zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP! Specjalnie zorganizowana konferencja prasowa odbędzie się w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 63 A (wjazd od ul. Trojdena). UWAGA - nie zapewniamy parkingu! Początek o godzinie 10:30.
Dobro wraca! 26. Finał WOŚP oczami internautów

temu

Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już ponad 81 milionów złotych. Osiągnięta została więc kwota deklarowana na koniec Finału - tego czy w tym roku także udało się przekroczyć granicę stu milionów dowiemy się 8. marca, na specjalnej konferencji prasowej.

81 423 542 zł kończy transmisję 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

„Dziękujemy, dobranoc!” – tymi słowami  oraz kwotą 81 423 542 zł Jurek Owsiak zakończył 26. Finał WOŚP, pełen wrażeń, wzruszeń i wspaniałych gości w telewizyjnym studio.