• Press Kit
Światełko do nieba po raz kolejny!

Kopiuj tekst

Światełko do nieba po raz kolejny!

Opublikowany

Światełko do nieba to tradycyjny, krótki pokaz fajerwerków, towarzyszący finałom od samego początku.

To też happening, w trakcie którego, w tej jednej chwili prosimy wszystkich, którym bliskie są idee WOŚP, o wysłanie w stronę nieba, czyli w kierunku Dobrych Aniołów, światełka w postaci np. zapalonej zapałki, świeczki, pochodni, czy sztucznych ogni.

Wydarzenie nadało kolorytu styczniowemu niebu i pokazuje, że Orkiestra gra z prawdziwie pozytywną energią. Ogłasza też symbolicznie, że za rok - z pewnością - zagramy po raz kolejny.

Po Światełku orkiestrowe dźwięki w całej Polsce rozbrzmiewają jeszcze do późnych godzin wieczornych. W tym roku w Warszawie na Finałowej Scenie pod Pałacem Kultury i Nauki pobawić możecie się jeszcze razem z Comą, Kobranocką, Łąki Łan oraz Zespołem Poparzeni Kawą Trzy.

 A tymczasem finałowe studio tętni życiem, rozliczają się u nas pierwsze sztaby, zadeklarowana kwota wynosi 30 441 832 złotych. Na aukcjach Allegro mamy już 4 499 393 złotych. Przed nami jeszcze tradycyjnie Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców (Złote Serduszko godz. 23.00, Złote Karty Play godz. 23:20)

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Dobro wraca! 26. Finał WOŚP oczami internautów

temu

Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już ponad 81 milionów złotych. Osiągnięta została więc kwota deklarowana na koniec Finału - tego czy w tym roku także udało się przekroczyć granicę stu milionów dowiemy się 8. marca, na specjalnej konferencji prasowej.
„Sztuka Dobro Czynna” – Obraz, który powstał z komentarzy Internetowych o WOŚP

temu

Akcja „Sztuka Dobro Czynna” udowadnia, że dobro ma większą moc niż hejt! W ramach projektu przez rok zbierano internetowe komentarze na temat WOŚP. Te nieprzychylne maszyna, dzięki specjalnemu algorytmowi, przetworzyła w dzieło sztuki. Środki ze sprzedaży obrazu trafią do Wielkiej Orkiestry.
To ostatni dzień, aby wpłacić na cel 26. Finału!

temu

Finał już za nami, my liczymy pieniądze, które z dnia na dzień spływają na nasze konto. To wszystko dzięki Wam i Waszej wielkiej hojności. Dziś, czyli 31.01 upływa ostatni dzień zbiórki na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku naszym celem jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków.
Wyjątkowa wystawa w Łazienkach Królewskich "Rekord już jest!"

temu

Po raz kolejny zapraszamy Was do Muzeum Łazienki Królewskie, gdzie od 8 do 26 stycznia zobaczycie naszą wyjątkową wystawę zatytułowaną "Rekord już jest!". Na fotografiach w Galerii Plenerowej przy Al. Ujazdowskich w Warszawie zobaczycie wybrane zdjęcia dokumentujące nasz

81 423 542 zł kończy transmisję 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

„Dziękujemy, dobranoc!” – tymi słowami  oraz kwotą 81 423 542 zł Jurek Owsiak zakończył 26. Finał WOŚP, pełen wrażeń, wzruszeń i wspaniałych gości w telewizyjnym studio.