• Press Kit
Po pierwszej konferencji prasowej – mamy już ponad 9 milionów złotych!

Kopiuj tekst

Po pierwszej konferencji prasowej – mamy już ponad 9 milionów złotych!

Opublikowany

„Uczciwie pokazujemy jak gramy przez cały ten dzień i przez cały rok” – powiedział Jurek podczas pierwszej konferencji prasowej. Szczegółowe rozliczenie 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – co do złotówki -  jest dostępne  na stronie internetowej.

Zadeklarowana kwota przekracza już 9 103 221 złotych. Na koncie  Allegro mamy 3 446 654 złotych  w  32 188 aukcjach. Wciąż wylicytować można takie eksponaty jak figurkę Roberta Lewandowskiego zbudowana z klocków Lego, 6-cio litrowego szampana polskiej załogi z Regat Sydney Hobart, czy też komplet wizytowy od Pierwszej Damy.


O 13:45 start biegu „Policz się z cukrzycą”, jak co roku 5000 uczestników przebiegnie 5 km ulicami centrum Warszawy a za pieniądze uzyskane z pakietów startowych zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą oraz materiały do nauki pierwszej pomocy. Taki sam bieg odbędzie się też w 106 innych polskich miastach i norweskim Stavanger.

Orkiestra gra na całym świecie. Załoga statku Poland Pearl gra na morzu w drodze do Kanady, sztab w Dublinie zorganizował bicie rekordu Guinnessa w noszeniu rogów jednorożca. Ale orkiestrowe granie w Nowej Zelandii dobiega końca, podobnie w Chinach.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Dobro wraca! 26. Finał WOŚP oczami internautów

temu

Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już ponad 81 milionów złotych. Osiągnięta została więc kwota deklarowana na koniec Finału - tego czy w tym roku także udało się przekroczyć granicę stu milionów dowiemy się 8. marca, na specjalnej konferencji prasowej.
„Sztuka Dobro Czynna” – Obraz, który powstał z komentarzy Internetowych o WOŚP

temu

Akcja „Sztuka Dobro Czynna” udowadnia, że dobro ma większą moc niż hejt! W ramach projektu przez rok zbierano internetowe komentarze na temat WOŚP. Te nieprzychylne maszyna, dzięki specjalnemu algorytmowi, przetworzyła w dzieło sztuki. Środki ze sprzedaży obrazu trafią do Wielkiej Orkiestry.
To ostatni dzień, aby wpłacić na cel 26. Finału!

temu

Finał już za nami, my liczymy pieniądze, które z dnia na dzień spływają na nasze konto. To wszystko dzięki Wam i Waszej wielkiej hojności. Dziś, czyli 31.01 upływa ostatni dzień zbiórki na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku naszym celem jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków.
Wyjątkowa wystawa w Łazienkach Królewskich "Rekord już jest!"

temu

Po raz kolejny zapraszamy Was do Muzeum Łazienki Królewskie, gdzie od 8 do 26 stycznia zobaczycie naszą wyjątkową wystawę zatytułowaną "Rekord już jest!". Na fotografiach w Galerii Plenerowej przy Al. Ujazdowskich w Warszawie zobaczycie wybrane zdjęcia dokumentujące nasz

Pobiegli i policzyli się z cukrzycą!

Pięć tysięcy uczestników w samej Warszawie wzięło udział w biegu „Policz się z cukrzycą”.