26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czas…start
Kopiuj tekst

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czas…start

Punktualnie o 8:30, w studiu pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, przy dźwiękach Mazowsza i Urszuli rozpoczęliśmy 26. Finał dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków. Na koncie mamy już ponad 7 631 350 złotych, a w całej Polsce i na świecie kwestuje 120 tysięcy wolontariuszy z prawie 1 700 sztabów.

Pierwsze wejście  na antenie TVN już za nami, ale przez cały dzień – wraz z zaproszonymi gośćmi – będziemy się bawić, uczyć, dzielić dobrą energią i tworzyć letnią zadymę w środku zimy. To co dzieje się w Polsce możecie oglądać na kanałach TVN, TVN24, TTV, a także w Internecie.

Zachęcamy do odwiedzenia miasteczka WOŚP pod Pałacem Kultury i Nauki, gdzie m.in. prowadzone są zajęcia z pierwszej pomocy i kręci się diabelski młyn Play. Na głównej scenie przez cały dzień koncerty, wystąpią m.in. Kobranocka, Poparzeni Kawą Trzy, Łąki Łan, Wilki. A o 20.00 tradycyjnie „Światełko do nieba”. Szczegółowy rozkład jazdy na Pl. Defilad znajdziecie TU.

Przypominamy, że  istnieje wiele możliwości wsparcia tegorocznego Finału. Oprócz tradycyjnej puszki i aukcji internetowych, można przekazać darowiznę z PayU,  wysłać sms o treści „SERCE” na numer 75565, lub też skorzystać z aplikacji mBanku, eSKARBONKI czy  Wirtualnego Serca. Przez cały dzień na Twitterze -  za każdy użycie  #MastercardGrazWOŚP – firma Mastercard przekazuje 5zł  na konto Fundacji.

Jak co roku dla licytujących  została udostępniona specjalna strona internetowa, na której można zgłaszać chęć udziału w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców. Przedmiotem aukcji są Złote Serduszka, wykonane ze złota  otrzymanego w czasie poprzedniego Finału WOŚP  oraz  24-ro karatowe Złote Karty Play.

 Na koniec kilka ważnych  informacji:

- Konferencje dla dziennikarzy odbędą się  w Centrum Prasowym o godzinie: 11.00, 16:15 i 21:30

 - Gorąco polecamy BAZĘ MEDIÓW! Można z niej pobierać DARMOWE  pliki video, wypowiedzi, pliki dźwiękowe, przebitki dla TV itp. Korzystajcie z nich  do woli, wystarczy tylko podpisać  źródło: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Baza znajduje się pod adresem media.wosp.org.pl

- W trakcie  wejść „na żywo” nie można pracować z aparatami i kamerami na terenie studia.
fot. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

fot. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Powiązane artykuły
mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji.
Rekordowy wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Kwota zadeklarowana na zakończenie 14 stycznia: 81 423 542 PLN
Internauci zebrali ponad 18 milionów złotych dla WOŚP

Zbiórki i aukcje zorganizowane w internecie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zakończyły się wielkim sukcesem. W trakcie 26. Finału internauci korzystający z systemu PayU przekazali 18 109 010 złotych na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. PayU gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka już od 16 lat, nie pobierając żadnej prowizji, dzięki czemu każda złotówka wpłacona na WOŚP jest w całości przekazywana na konto Fundacji.
Fundacja WOŚP zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w czwartek (8 marca) zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP! Specjalnie zorganizowana konferencja prasowa odbędzie się w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 63 A (wjazd od ul. Trojdena). UWAGA - nie zapewniamy parkingu! Początek o godzinie 10:30.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.