Bezpłatne konsultacje lekarskie w Przychodni ZnanyLekarz pod PKiN
Kopiuj tekst

Bezpłatne konsultacje lekarskie w Przychodni ZnanyLekarz pod PKiN

14 stycznia br. znów zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem jej hasłem przewodnim będzie: „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Tego dnia Polacy – ale też ludzie z innych krajów – zjednoczą siły w słusznej sprawie: pomocy innym. Po raz kolejny w tę wyjątkową akcję włącza się portal ZnanyLekarz.pl. W wyjątkowej Finałowej Przychodni skorzystać będzie można z darmowych konsultacji znanych lekarzy.

Specjalnie na potrzeby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ZnanyLekarz.pl, serwis do poszukiwania najlepszych lekarzy oraz umawiania wizyt online, otwiera Przychodnię, gdzie przez cały dzień Finału będzie można skorzystać z porad lekarzy i specjalistów, wykonując badania, m.in. spirometryczne, okulistyczne czy badanie piersi. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci i młodzieży.

Od kilku lat wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, powołując do życia Przychodnię, do której każdy może przyjść tego dnia, porozmawiać z wybranym specjalistą, wykonać drobne badania, spędzić miło czas. Przez cały dzień Finału będą dostępni wybitni specjaliści, do których niejednokrotnie trzeba czekać w kolejce na wizytę, a których udział zapewnia nasz partner medyczny: MD Clinic. Badanie spirometryczne, oznaczenie poziomu cukru, badanie w kierunku wad postawy u dzieci, ale także badanie okulistyczne, porady dietetyczne czy badanie piersi z wykorzystaniem urządzenia Braster. Nie zabraknie atrakcji i zabaw dla najmłodszych pacjentów, dzięki firmie Dumel na czele z Kasią Cichopek. Zdrowe produkty i owoce zapewni firm DailyFruits a o najmłodszych zatroszczy się firma HIPP. Będzie kolorowo, wesoło i zdrowo. Tego dnia wszyscy gramy w jednej Orkiestrze.

Iwona Dziedzic-Gawryś, PR Manager w ZnanyLekarz.pl

Przychodnia będzie czynna w godz. 9.00 – 22.00. Przez cały dzień będą w niej dyżurowali znani lekarze, zarówno specjaliści dziecięcy, jak i dla dorosłych. Wszystkie konsultacje i badania są bezpłatne. Przychodnia jest jednocześnie sztabem, zatem znajdziemy w niej również puszki, do których można wrzucić przysłowiową złotówkę na rzecz WOŚP.
Fot. Lucyna Lewandowska

Fot. Lucyna Lewandowska

Harmonogram działania Przychodni

Szczegółowy plan działania Przychodni, dyżury lekarzy oraz plan pozostałych atrakcji będzie dostępny na stronie przychodniawosp.znanylekarz.pl.

Partnerzy przychodni: partnerzy medyczni: Klinika wielospecjalistyczna MD Clinic. pozostali partnerzy: Braster S.A.; Dumel; HIPP Polska Sp. z o.o.; DailyFruits, Edipresse: Mamo to Ja, Babyonline.pl, Radioklinika, Poradnikzdrowie.pl, Miastodzieci.pl
znanylekarz-mktpl-logo-cmyk-coated-turquoise.jpg
Powiązane artykuły
mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji.
Rekordowy wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Kwota zadeklarowana na zakończenie 14 stycznia: 81 423 542 PLN
Internauci zebrali ponad 18 milionów złotych dla WOŚP

Zbiórki i aukcje zorganizowane w internecie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zakończyły się wielkim sukcesem. W trakcie 26. Finału internauci korzystający z systemu PayU przekazali 18 109 010 złotych na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. PayU gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka już od 16 lat, nie pobierając żadnej prowizji, dzięki czemu każda złotówka wpłacona na WOŚP jest w całości przekazywana na konto Fundacji.
Fundacja WOŚP zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w czwartek (8 marca) zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP! Specjalnie zorganizowana konferencja prasowa odbędzie się w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 63 A (wjazd od ul. Trojdena). UWAGA - nie zapewniamy parkingu! Początek o godzinie 10:30.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.