• Press Kit
Bezpłatne konsultacje lekarskie w Przychodni ZnanyLekarz pod PKiN

Kopiuj tekst

Bezpłatne konsultacje lekarskie w Przychodni ZnanyLekarz pod PKiN

Opublikowany

14 stycznia br. znów zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem jej hasłem przewodnim będzie: „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Tego dnia Polacy – ale też ludzie z innych krajów – zjednoczą siły w słusznej sprawie: pomocy innym. Po raz kolejny w tę wyjątkową akcję włącza się portal ZnanyLekarz.pl. W wyjątkowej Finałowej Przychodni skorzystać będzie można z darmowych konsultacji znanych lekarzy.

Specjalnie na potrzeby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ZnanyLekarz.pl, serwis do poszukiwania najlepszych lekarzy oraz umawiania wizyt online, otwiera Przychodnię, gdzie przez cały dzień Finału będzie można skorzystać z porad lekarzy i specjalistów, wykonując badania, m.in. spirometryczne, okulistyczne czy badanie piersi. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci i młodzieży.

Od kilku lat wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, powołując do życia Przychodnię, do której każdy może przyjść tego dnia, porozmawiać z wybranym specjalistą, wykonać drobne badania, spędzić miło czas. Przez cały dzień Finału będą dostępni wybitni specjaliści, do których niejednokrotnie trzeba czekać w kolejce na wizytę, a których udział zapewnia nasz partner medyczny: MD Clinic. Badanie spirometryczne, oznaczenie poziomu cukru, badanie w kierunku wad postawy u dzieci, ale także badanie okulistyczne, porady dietetyczne czy badanie piersi z wykorzystaniem urządzenia Braster. Nie zabraknie atrakcji i zabaw dla najmłodszych pacjentów, dzięki firmie Dumel na czele z Kasią Cichopek. Zdrowe produkty i owoce zapewni firm DailyFruits a o najmłodszych zatroszczy się firma HIPP. Będzie kolorowo, wesoło i zdrowo. Tego dnia wszyscy gramy w jednej Orkiestrze.

Iwona Dziedzic-Gawryś, PR Manager w ZnanyLekarz.pl

Przychodnia będzie czynna w godz. 9.00 – 22.00. Przez cały dzień będą w niej dyżurowali znani lekarze, zarówno specjaliści dziecięcy, jak i dla dorosłych. Wszystkie konsultacje i badania są bezpłatne. Przychodnia jest jednocześnie sztabem, zatem znajdziemy w niej również puszki, do których można wrzucić przysłowiową złotówkę na rzecz WOŚP.
Fot. Lucyna Lewandowska

Fot. Lucyna Lewandowska

Harmonogram działania Przychodni

Szczegółowy plan działania Przychodni, dyżury lekarzy oraz plan pozostałych atrakcji będzie dostępny na stronie przychodniawosp.znanylekarz.pl.

Partnerzy przychodni: partnerzy medyczni: Klinika wielospecjalistyczna MD Clinic. pozostali partnerzy: Braster S.A.; Dumel; HIPP Polska Sp. z o.o.; DailyFruits, Edipresse: Mamo to Ja, Babyonline.pl, Radioklinika, Poradnikzdrowie.pl, Miastodzieci.pl
znanylekarz-mktpl-logo-cmyk-coated-turquoise.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Dobro wraca! 26. Finał WOŚP oczami internautów

temu

Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już ponad 81 milionów złotych. Osiągnięta została więc kwota deklarowana na koniec Finału - tego czy w tym roku także udało się przekroczyć granicę stu milionów dowiemy się 8. marca, na specjalnej konferencji prasowej.
„Sztuka Dobro Czynna” – Obraz, który powstał z komentarzy Internetowych o WOŚP

temu

Akcja „Sztuka Dobro Czynna” udowadnia, że dobro ma większą moc niż hejt! W ramach projektu przez rok zbierano internetowe komentarze na temat WOŚP. Te nieprzychylne maszyna, dzięki specjalnemu algorytmowi, przetworzyła w dzieło sztuki. Środki ze sprzedaży obrazu trafią do Wielkiej Orkiestry.
To ostatni dzień, aby wpłacić na cel 26. Finału!

temu

Finał już za nami, my liczymy pieniądze, które z dnia na dzień spływają na nasze konto. To wszystko dzięki Wam i Waszej wielkiej hojności. Dziś, czyli 31.01 upływa ostatni dzień zbiórki na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku naszym celem jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków.
Wyjątkowa wystawa w Łazienkach Królewskich "Rekord już jest!"

temu

Po raz kolejny zapraszamy Was do Muzeum Łazienki Królewskie, gdzie od 8 do 26 stycznia zobaczycie naszą wyjątkową wystawę zatytułowaną "Rekord już jest!". Na fotografiach w Galerii Plenerowej przy Al. Ujazdowskich w Warszawie zobaczycie wybrane zdjęcia dokumentujące nasz

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czas…start

Punktualnie o 8:30, w studiu pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, przy dźwiękach Mazowsza i Urszuli rozpoczęliśmy 26. Finał dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków. Na koncie mamy już ponad 7 631 350 złotych, a w całej Polsce i na świecie kwestuje 120 tysięcy wolontariuszy z prawie 1 700 sztabów.