• Press Kit
Dawtona głównym sponsorem Biegu WOŚP

Kopiuj tekst

Dawtona głównym sponsorem Biegu WOŚP

Opublikowany

W tym roku we współtworzenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaangażowała się również polska marka Dawtona i po raz pierwszy została Głównym Sponsorem 12. Biegu “Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”. Z tej okazji na czas biegu przygotowała kilka wyjątkowych atrakcji.

Już w niedzielę 5000 uczestników Biegu "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" po raz dwunasty przebiegnie 5 kilometrów ulicami centrum Warszawy. Dawtona razem innymi sponsorami przygotuje dla nich specjalne pakiety startowe, z których dochód zostanie przekazany na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą oraz materiały do nauki pierwszej pomocy.

Pakiety startowe Dawtony

W każdym pakiecie znajdzie się unikatowa kolorowa chusta biegowa oraz sok pomidorowy Dawtona z limitowaną etykietą, na której oprócz okolicznościowych grafik nawiązujących do 26. Finału WOŚP, znajdują się istotne informacje dla diabetyków. Bez wątpienia sok pomidorowy Dawtona to najlepszy wybór dla wszystkich osób prowadzących zdrowy i aktywny tryb życia: nie zawiera cukru, za to jest bogaty w składniki mineralne.

Nasz sok pomidorowy to bogactwo likopenu, sodu i potasu, dlatego idealnie pasuje do idei biegu. Mamy nadzieję, że - tak, jak każdego roku - szczytny cel zjednoczy wszystkich ludzi, nie tylko w Polsce.

Tomasz Wielgomas, Wiceprezes Zarządu Dawtony

Prezent za najlepsze przebranie

Dawtona włączyła się także w wybór najzabawniej przebranego biegacza, zapowiadając nagradzanie tych najbardziej kreatywnych!  Wszyscy czekamy zatem na szalone stroje i mnóstwo koloru na trasie.  Jest o co zawalczyć! Prezentem od Dawtony dla zwycięzcy jest wysokiej klasy wyciskarka do soków.

Osoby, które odebrały pakiety startowe w Sklepie Biegacza, zapraszamy po odbiór soków pomidorowych w biurze zawodów przy PKiN w niedzielę od 10:00 do 12:00.
Fot. Artur Rawicz

Fot. Artur Rawicz

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Dobro wraca! 26. Finał WOŚP oczami internautów

temu

Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już ponad 81 milionów złotych. Osiągnięta została więc kwota deklarowana na koniec Finału - tego czy w tym roku także udało się przekroczyć granicę stu milionów dowiemy się 8. marca, na specjalnej konferencji prasowej.
„Sztuka Dobro Czynna” – Obraz, który powstał z komentarzy Internetowych o WOŚP

temu

Akcja „Sztuka Dobro Czynna” udowadnia, że dobro ma większą moc niż hejt! W ramach projektu przez rok zbierano internetowe komentarze na temat WOŚP. Te nieprzychylne maszyna, dzięki specjalnemu algorytmowi, przetworzyła w dzieło sztuki. Środki ze sprzedaży obrazu trafią do Wielkiej Orkiestry.
To ostatni dzień, aby wpłacić na cel 26. Finału!

temu

Finał już za nami, my liczymy pieniądze, które z dnia na dzień spływają na nasze konto. To wszystko dzięki Wam i Waszej wielkiej hojności. Dziś, czyli 31.01 upływa ostatni dzień zbiórki na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku naszym celem jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków.
Wyjątkowa wystawa w Łazienkach Królewskich "Rekord już jest!"

temu

Po raz kolejny zapraszamy Was do Muzeum Łazienki Królewskie, gdzie od 8 do 26 stycznia zobaczycie naszą wyjątkową wystawę zatytułowaną "Rekord już jest!". Na fotografiach w Galerii Plenerowej przy Al. Ujazdowskich w Warszawie zobaczycie wybrane zdjęcia dokumentujące nasz

Specjalne wydanie Naszemiasto.pl - 25 lat WOŚP

11 stycznia br., tuż przed 26. Finałem WOŚP, ukaże się specjalne wydanie Naszemiasto.pl w całości poświęcone 25 latom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.