Dawtona głównym sponsorem Biegu WOŚP

Dawtona głównym sponsorem Biegu WOŚP

Opublikowany

W tym roku we współtworzenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaangażowała się również polska marka Dawtona i po raz pierwszy została Głównym Sponsorem 12. Biegu “Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”. Z tej okazji na czas biegu przygotowała kilka wyjątkowych atrakcji.

Już w niedzielę 5000 uczestników Biegu "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" po raz dwunasty przebiegnie 5 kilometrów ulicami centrum Warszawy. Dawtona razem innymi sponsorami przygotuje dla nich specjalne pakiety startowe, z których dochód zostanie przekazany na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą oraz materiały do nauki pierwszej pomocy.

Pakiety startowe Dawtony

W każdym pakiecie znajdzie się unikatowa kolorowa chusta biegowa oraz sok pomidorowy Dawtona z limitowaną etykietą, na której oprócz okolicznościowych grafik nawiązujących do 26. Finału WOŚP, znajdują się istotne informacje dla diabetyków. Bez wątpienia sok pomidorowy Dawtona to najlepszy wybór dla wszystkich osób prowadzących zdrowy i aktywny tryb życia: nie zawiera cukru, za to jest bogaty w składniki mineralne.

Nasz sok pomidorowy to bogactwo likopenu, sodu i potasu, dlatego idealnie pasuje do idei biegu. Mamy nadzieję, że - tak, jak każdego roku - szczytny cel zjednoczy wszystkich ludzi, nie tylko w Polsce.

Tomasz Wielgomas, Wiceprezes Zarządu Dawtony

Prezent za najlepsze przebranie

Dawtona włączyła się także w wybór najzabawniej przebranego biegacza, zapowiadając nagradzanie tych najbardziej kreatywnych!  Wszyscy czekamy zatem na szalone stroje i mnóstwo koloru na trasie.  Jest o co zawalczyć! Prezentem od Dawtony dla zwycięzcy jest wysokiej klasy wyciskarka do soków.

Osoby, które odebrały pakiety startowe w Sklepie Biegacza, zapraszamy po odbiór soków pomidorowych w biurze zawodów przy PKiN w niedzielę od 10:00 do 12:00.
Fot. Artur Rawicz

Fot. Artur Rawicz

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Rekordowy wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

temu

Kwota zadeklarowana na zakończenie 14 stycznia: 81 423 542 PLN. Podczas 26. Finału WOŚP zebraliśmy: 126 373 804,34 PLN. Nie wierzyliśmy w to, co widzieliśmy sprawdzając stan finałowego rachunku bankowego. Już w dniu akcji nie było wątpliwości, że razem z Polaka
Internauci zebrali ponad 18 milionów złotych dla WOŚP

temu

Zbiórki i aukcje zorganizowane w internecie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zakończyły się wielkim sukcesem. W trakcie 26. Finału internauci korzystający z systemu PayU przekazali 18 109 010 złotych na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. PayU gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka już od 16 lat, nie pobierając żadnej prowizji, dzięki czemu każda złotówka wpłacona na WOŚP jest w całości przekazywana na konto Fundacji.
Fundacja WOŚP zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

temu

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w czwartek (8 marca) zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP! Specjalnie zorganizowana konferencja prasowa odbędzie się w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 63 A (wjazd od ul. Trojdena). UWAGA - nie zapewniamy parkingu! Początek o godzinie 10:30.
Dobro wraca! 26. Finał WOŚP oczami internautów

temu

Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już ponad 81 milionów złotych. Osiągnięta została więc kwota deklarowana na koniec Finału - tego czy w tym roku także udało się przekroczyć granicę stu milionów dowiemy się 8. marca, na specjalnej konferencji prasowej.

Specjalne wydanie Naszemiasto.pl - 25 lat WOŚP

11 stycznia br., tuż przed 26. Finałem WOŚP, ukaże się specjalne wydanie Naszemiasto.pl w całości poświęcone 25 latom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.