Dawtona głównym sponsorem Biegu WOŚP
Kopiuj tekst

Dawtona głównym sponsorem Biegu WOŚP

W tym roku we współtworzenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaangażowała się również polska marka Dawtona i po raz pierwszy została Głównym Sponsorem 12. Biegu “Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”. Z tej okazji na czas biegu przygotowała kilka wyjątkowych atrakcji.

Już w niedzielę 5000 uczestników Biegu "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" po raz dwunasty przebiegnie 5 kilometrów ulicami centrum Warszawy. Dawtona razem innymi sponsorami przygotuje dla nich specjalne pakiety startowe, z których dochód zostanie przekazany na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą oraz materiały do nauki pierwszej pomocy.

Pakiety startowe Dawtony

W każdym pakiecie znajdzie się unikatowa kolorowa chusta biegowa oraz sok pomidorowy Dawtona z limitowaną etykietą, na której oprócz okolicznościowych grafik nawiązujących do 26. Finału WOŚP, znajdują się istotne informacje dla diabetyków. Bez wątpienia sok pomidorowy Dawtona to najlepszy wybór dla wszystkich osób prowadzących zdrowy i aktywny tryb życia: nie zawiera cukru, za to jest bogaty w składniki mineralne.

Nasz sok pomidorowy to bogactwo likopenu, sodu i potasu, dlatego idealnie pasuje do idei biegu. Mamy nadzieję, że - tak, jak każdego roku - szczytny cel zjednoczy wszystkich ludzi, nie tylko w Polsce.

Tomasz Wielgomas, Wiceprezes Zarządu Dawtony

Prezent za najlepsze przebranie

Dawtona włączyła się także w wybór najzabawniej przebranego biegacza, zapowiadając nagradzanie tych najbardziej kreatywnych!  Wszyscy czekamy zatem na szalone stroje i mnóstwo koloru na trasie.  Jest o co zawalczyć! Prezentem od Dawtony dla zwycięzcy jest wysokiej klasy wyciskarka do soków.

Osoby, które odebrały pakiety startowe w Sklepie Biegacza, zapraszamy po odbiór soków pomidorowych w biurze zawodów przy PKiN w niedzielę od 10:00 do 12:00.
Fot. Artur Rawicz

Fot. Artur Rawicz

Powiązane artykuły
mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji.
Rekordowy wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Kwota zadeklarowana na zakończenie 14 stycznia: 81 423 542 PLN
Internauci zebrali ponad 18 milionów złotych dla WOŚP

Zbiórki i aukcje zorganizowane w internecie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zakończyły się wielkim sukcesem. W trakcie 26. Finału internauci korzystający z systemu PayU przekazali 18 109 010 złotych na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. PayU gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka już od 16 lat, nie pobierając żadnej prowizji, dzięki czemu każda złotówka wpłacona na WOŚP jest w całości przekazywana na konto Fundacji.
Fundacja WOŚP zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w czwartek (8 marca) zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP! Specjalnie zorganizowana konferencja prasowa odbędzie się w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 63 A (wjazd od ul. Trojdena). UWAGA - nie zapewniamy parkingu! Początek o godzinie 10:30.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.