DJI i Dilectro oficjalnymi partnerami technologicznymi 26. Finału WOŚP
Kopiuj tekst

DJI i Dilectro oficjalnymi partnerami technologicznymi 26. Finału WOŚP

Poznaj najbardziej popularne na świecie platformy latające i technologie stabilizacji kamer na oficjalnym stoisku DJI.

DJI, światowy lider dronów cywilnych i technologii obrazowania lotniczego, wraz z autoryzowanym polskim dystrybutorem DJI – firmą Dilectro DJI - dołączył do 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jako oficjalny partner technologiczny. Główne wydarzenie, które odbędzie się w niedzielę, 14 stycznia w stolicy Polski, w Warszawie, jest jedną z największych imprez charytatywnych w Polsce i podczas tej imprezy obie firmy będą wspierały Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w działalności statutowej.

Podczas finału DJI otworzy swoje oficjalne stoisko w miasteczku WOŚP pod Pałacem Kultury, gdzie odwiedzający będą mogli zapoznać się z najpopularniejszymi na świecie platformami latającymi i technologiami stabilizacji kamer.

Na wystawie pojawi się pełna gama dronów DJI, w tym DJI Spark, łatwy w użyciu dron z kamerą typu kamera-pilot, który unosi się z dłoni. Będą też podręczne gimbale do filmowania – takie jak DJI OSMO oraz DJI Osmo Mobile 2. Odwiedzający będą mogli wypróbować także Gogle DJI, aby uzyskać zabawne i wciągające wrażenia z lotu z wykorzystaniem Phantom 4 Pro lub Mavic Pro. Dla profesjonalnych operatorów filmowych i operatorów dronów korporacyjnych przygotowano najnowsze drony Inspire 2, kamery Zenmuse i urządzenia klasy Matrice. Wszyscy odwiedzający stoisko będą mieli również okazję wygrać nagrodę DJI Spark, a inny produkt zostanie przekazany na licytację.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie wspierana bezpośrednio przez DJI za pomocą profesjonalnego sprzętu dronowego, który zostanie przekazany podczas finału. Sprzęt będzie wykorzystywany przez WOŚP w realizacji celów statutowych, w tym zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa podczas szkoleń ratowniczych oraz podczas festiwalu Woodstock. Dodatkowo przeprowadzone zostanie specjalne szkolenie dla grupy wolontariuszy w DJI Academy, które pozwoli na naukę bezpiecznego i wydajnego korzystania z tego sprzętu.

Nowoczesne technologie wizyjne są niezbędne w ratownictwie i w sektorze bezpieczeństwa. DJI cieszy się, że technologie stosowane przez jednostki Policji, Ratownictwa i Straży Pożarnej na całym świecie mogą wspierać tak dynamicznie działającą organizację jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP).

Stoisko będzie otwarte w godzinach 8:00 - 22:00 na Placu Defilad 1. Aby uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o kontakt: Veronika Komissarenko - Kierownik ds. Komunikacji, e-mail: [email protected].
Budowa finałowego miasteczka. Fot. Łukasz Widziszowski

Budowa finałowego miasteczka. Fot. Łukasz Widziszowski

Budowa finałowego miasteczka. Fot. Łukasz Widziszowski

Budowa finałowego miasteczka. Fot. Łukasz Widziszowski

Powiązane artykuły
mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji.
Rekordowy wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Kwota zadeklarowana na zakończenie 14 stycznia: 81 423 542 PLN
Internauci zebrali ponad 18 milionów złotych dla WOŚP

Zbiórki i aukcje zorganizowane w internecie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zakończyły się wielkim sukcesem. W trakcie 26. Finału internauci korzystający z systemu PayU przekazali 18 109 010 złotych na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. PayU gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka już od 16 lat, nie pobierając żadnej prowizji, dzięki czemu każda złotówka wpłacona na WOŚP jest w całości przekazywana na konto Fundacji.
Fundacja WOŚP zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w czwartek (8 marca) zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP! Specjalnie zorganizowana konferencja prasowa odbędzie się w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 63 A (wjazd od ul. Trojdena). UWAGA - nie zapewniamy parkingu! Początek o godzinie 10:30.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.