• Press Kit
DJI i Dilectro oficjalnymi partnerami technologicznymi 26. Finału WOŚP

Kopiuj tekst

DJI i Dilectro oficjalnymi partnerami technologicznymi 26. Finału WOŚP

Opublikowany

Poznaj najbardziej popularne na świecie platformy latające i technologie stabilizacji kamer na oficjalnym stoisku DJI.

DJI, światowy lider dronów cywilnych i technologii obrazowania lotniczego, wraz z autoryzowanym polskim dystrybutorem DJI – firmą Dilectro DJI - dołączył do 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jako oficjalny partner technologiczny. Główne wydarzenie, które odbędzie się w niedzielę, 14 stycznia w stolicy Polski, w Warszawie, jest jedną z największych imprez charytatywnych w Polsce i podczas tej imprezy obie firmy będą wspierały Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w działalności statutowej.

Podczas finału DJI otworzy swoje oficjalne stoisko w miasteczku WOŚP pod Pałacem Kultury, gdzie odwiedzający będą mogli zapoznać się z najpopularniejszymi na świecie platformami latającymi i technologiami stabilizacji kamer.

Na wystawie pojawi się pełna gama dronów DJI, w tym DJI Spark, łatwy w użyciu dron z kamerą typu kamera-pilot, który unosi się z dłoni. Będą też podręczne gimbale do filmowania – takie jak DJI OSMO oraz DJI Osmo Mobile 2. Odwiedzający będą mogli wypróbować także Gogle DJI, aby uzyskać zabawne i wciągające wrażenia z lotu z wykorzystaniem Phantom 4 Pro lub Mavic Pro. Dla profesjonalnych operatorów filmowych i operatorów dronów korporacyjnych przygotowano najnowsze drony Inspire 2, kamery Zenmuse i urządzenia klasy Matrice. Wszyscy odwiedzający stoisko będą mieli również okazję wygrać nagrodę DJI Spark, a inny produkt zostanie przekazany na licytację.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie wspierana bezpośrednio przez DJI za pomocą profesjonalnego sprzętu dronowego, który zostanie przekazany podczas finału. Sprzęt będzie wykorzystywany przez WOŚP w realizacji celów statutowych, w tym zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa podczas szkoleń ratowniczych oraz podczas festiwalu Woodstock. Dodatkowo przeprowadzone zostanie specjalne szkolenie dla grupy wolontariuszy w DJI Academy, które pozwoli na naukę bezpiecznego i wydajnego korzystania z tego sprzętu.

Nowoczesne technologie wizyjne są niezbędne w ratownictwie i w sektorze bezpieczeństwa. DJI cieszy się, że technologie stosowane przez jednostki Policji, Ratownictwa i Straży Pożarnej na całym świecie mogą wspierać tak dynamicznie działającą organizację jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP).

Stoisko będzie otwarte w godzinach 8:00 - 22:00 na Placu Defilad 1. Aby uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o kontakt: Veronika Komissarenko - Kierownik ds. Komunikacji, e-mail: [email protected].
Budowa finałowego miasteczka. Fot. Łukasz Widziszowski

Budowa finałowego miasteczka. Fot. Łukasz Widziszowski

Budowa finałowego miasteczka. Fot. Łukasz Widziszowski

Budowa finałowego miasteczka. Fot. Łukasz Widziszowski

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Dobro wraca! 26. Finał WOŚP oczami internautów

temu

Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już ponad 81 milionów złotych. Osiągnięta została więc kwota deklarowana na koniec Finału - tego czy w tym roku także udało się przekroczyć granicę stu milionów dowiemy się 8. marca, na specjalnej konferencji prasowej.
„Sztuka Dobro Czynna” – Obraz, który powstał z komentarzy Internetowych o WOŚP

temu

Akcja „Sztuka Dobro Czynna” udowadnia, że dobro ma większą moc niż hejt! W ramach projektu przez rok zbierano internetowe komentarze na temat WOŚP. Te nieprzychylne maszyna, dzięki specjalnemu algorytmowi, przetworzyła w dzieło sztuki. Środki ze sprzedaży obrazu trafią do Wielkiej Orkiestry.
To ostatni dzień, aby wpłacić na cel 26. Finału!

temu

Finał już za nami, my liczymy pieniądze, które z dnia na dzień spływają na nasze konto. To wszystko dzięki Wam i Waszej wielkiej hojności. Dziś, czyli 31.01 upływa ostatni dzień zbiórki na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku naszym celem jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków.
Wyjątkowa wystawa w Łazienkach Królewskich "Rekord już jest!"

temu

Po raz kolejny zapraszamy Was do Muzeum Łazienki Królewskie, gdzie od 8 do 26 stycznia zobaczycie naszą wyjątkową wystawę zatytułowaną "Rekord już jest!". Na fotografiach w Galerii Plenerowej przy Al. Ujazdowskich w Warszawie zobaczycie wybrane zdjęcia dokumentujące nasz

Sztuczna inteligencja od Catbots wspiera WOŚP

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już od 26 lat wzbudza ogromne emocje. Miliony Polek i Polaków co roku angażują się w jedyną w swoim rodzaju letnią zadymę w środku zimy, tym samym wspierając zapoczątkowaną w 1993 roku przez Jurka Owsiaka. Choć cel cały czas po