First Data Polcard wspiera płatności elektroniczne dla WOŚP

First Data Polcard wspiera płatności elektroniczne dla WOŚP

Opublikowany

Nie potrzeba gotówki, aby wesprzeć finałową zbiórkę WOŚP. Wystarczy użyć karty płatniczej lub smartfona.

Podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wszyscy posiadacze kart mogą wspomóc tegoroczny cel - wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Obsługą płatności bezgotówkowych zajmie się First Data Polcard, która gra z Orkiestrą już 23. raz. Jak co roku, wszystkie opłaty transakcyjne pokrywa z własnych środków, wspierając szczytny cel Orkiestry.

Według najnowszych danych Narodowego Banku Polskiego kart płatniczych jest już więcej niż obywateli naszego kraju. Używamy ich coraz częściej i chętniej doceniając wygodę, pewność i bezpieczeństwo. Na popularności zyskują też płatności mobilne telefonem. Jesteśmy dumni, że pomagamy Orkiestrze wykorzystać karty i płatności smartfonem do wsparcia zbiórki na wyposażenie oddziałów neonatologicznych.

Jolanta Rycerz - członek zarządu First Data Polska, właściciela marki Polcard

WOSP2018 - terminale i karty 02.jpg
First Data Polcard będzie obsługiwać wpłaty kartami płatniczymi:

1. Przez internet 
Wystarczy odwiedzić zakładkę Wspieraj – Wpłać kartą. W ten sposób można wspierać WOŚP cały rok.

2. Przez telefon
W telewizyjnym studiu WOŚP wolontariusze First Data Polcard czekają na telefony. W trakcie rozmowy weryfikują kartę i zlecają transakcje. Numery kontaktowe będą podane na ekranie.

3. Przy użyciu terminala płatniczego
W placówkach mBanku czeka 278 terminali płatniczych, na których od 15 grudnia można kartą wpłacić na konto WOŚP. W dniu finału kolejne 350 terminali będą mieli przy sobie wolontariusze w 70 polskich miastach. Będą ubrani w koszulki z napisem „Zbliż się do Orkiestry”.

Na dostarczonych dla mBanku przez First Data Polcard terminalach można zapłacić zbliżeniowo kartą VISA i Mastercard lub smartfonem, albo użyć BLIK-a.

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”
WOSP2018 - terminale i karty 01.jpg

Czy wiesz że?

- Z okazji 26. Finału WOŚP First Data Polcard dostarczy łącznie 628 terminali płatniczych.

- Na ekranach terminali i na wydrukach potwierdzających wpłatę pojawi się serduszko Orkiestry.

- Wolontariusze First Data Polcard weryfikują uczestników licytacji złotych serduszek i kart telefonicznych w studiu Orkiestry. Pomagają im pracownicy Centrum Obsługi Klienta w siedzibie biura First Data.

- Dla wolontariuszy przyjmujących darowizny przy użyciu terminala, First Data Polcard uruchomiła specjalną infolinię.

- Rok temu wpłaty kartą przez internet na konto WOŚP sięgnęły rekordowych pół miliona złotych!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Rekordowy wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

temu

Kwota zadeklarowana na zakończenie 14 stycznia: 81 423 542 PLN. Podczas 26. Finału WOŚP zebraliśmy: 126 373 804,34 PLN. Nie wierzyliśmy w to, co widzieliśmy sprawdzając stan finałowego rachunku bankowego. Już w dniu akcji nie było wątpliwości, że razem z Polaka
Internauci zebrali ponad 18 milionów złotych dla WOŚP

temu

Zbiórki i aukcje zorganizowane w internecie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zakończyły się wielkim sukcesem. W trakcie 26. Finału internauci korzystający z systemu PayU przekazali 18 109 010 złotych na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. PayU gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka już od 16 lat, nie pobierając żadnej prowizji, dzięki czemu każda złotówka wpłacona na WOŚP jest w całości przekazywana na konto Fundacji.
Fundacja WOŚP zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

temu

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w czwartek (8 marca) zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP! Specjalnie zorganizowana konferencja prasowa odbędzie się w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 63 A (wjazd od ul. Trojdena). UWAGA - nie zapewniamy parkingu! Początek o godzinie 10:30.
Dobro wraca! 26. Finał WOŚP oczami internautów

temu

Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już ponad 81 milionów złotych. Osiągnięta została więc kwota deklarowana na koniec Finału - tego czy w tym roku także udało się przekroczyć granicę stu milionów dowiemy się 8. marca, na specjalnej konferencji prasowej.

DJI i Dilectro oficjalnymi partnerami technologicznymi 26. Finału WOŚP

Poznaj najbardziej popularne na świecie platformy latające i technologie stabilizacji kamer na oficjalnym stoisku DJI.