• Press Kit
First Data Polcard wspiera płatności elektroniczne dla WOŚP

Kopiuj tekst

First Data Polcard wspiera płatności elektroniczne dla WOŚP

Opublikowany

Nie potrzeba gotówki, aby wesprzeć finałową zbiórkę WOŚP. Wystarczy użyć karty płatniczej lub smartfona.

Podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wszyscy posiadacze kart mogą wspomóc tegoroczny cel - wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Obsługą płatności bezgotówkowych zajmie się First Data Polcard, która gra z Orkiestrą już 23. raz. Jak co roku, wszystkie opłaty transakcyjne pokrywa z własnych środków, wspierając szczytny cel Orkiestry.

Według najnowszych danych Narodowego Banku Polskiego kart płatniczych jest już więcej niż obywateli naszego kraju. Używamy ich coraz częściej i chętniej doceniając wygodę, pewność i bezpieczeństwo. Na popularności zyskują też płatności mobilne telefonem. Jesteśmy dumni, że pomagamy Orkiestrze wykorzystać karty i płatności smartfonem do wsparcia zbiórki na wyposażenie oddziałów neonatologicznych.

Jolanta Rycerz - członek zarządu First Data Polska, właściciela marki Polcard

WOSP2018 - terminale i karty 02.jpg
First Data Polcard będzie obsługiwać wpłaty kartami płatniczymi:

1. Przez internet 
Wystarczy odwiedzić zakładkę Wspieraj – Wpłać kartą. W ten sposób można wspierać WOŚP cały rok.

2. Przez telefon
W telewizyjnym studiu WOŚP wolontariusze First Data Polcard czekają na telefony. W trakcie rozmowy weryfikują kartę i zlecają transakcje. Numery kontaktowe będą podane na ekranie.

3. Przy użyciu terminala płatniczego
W placówkach mBanku czeka 278 terminali płatniczych, na których od 15 grudnia można kartą wpłacić na konto WOŚP. W dniu finału kolejne 350 terminali będą mieli przy sobie wolontariusze w 70 polskich miastach. Będą ubrani w koszulki z napisem „Zbliż się do Orkiestry”.

Na dostarczonych dla mBanku przez First Data Polcard terminalach można zapłacić zbliżeniowo kartą VISA i Mastercard lub smartfonem, albo użyć BLIK-a.

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”
WOSP2018 - terminale i karty 01.jpg

Czy wiesz że?

- Z okazji 26. Finału WOŚP First Data Polcard dostarczy łącznie 628 terminali płatniczych.

- Na ekranach terminali i na wydrukach potwierdzających wpłatę pojawi się serduszko Orkiestry.

- Wolontariusze First Data Polcard weryfikują uczestników licytacji złotych serduszek i kart telefonicznych w studiu Orkiestry. Pomagają im pracownicy Centrum Obsługi Klienta w siedzibie biura First Data.

- Dla wolontariuszy przyjmujących darowizny przy użyciu terminala, First Data Polcard uruchomiła specjalną infolinię.

- Rok temu wpłaty kartą przez internet na konto WOŚP sięgnęły rekordowych pół miliona złotych!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Dobro wraca! 26. Finał WOŚP oczami internautów

temu

Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już ponad 81 milionów złotych. Osiągnięta została więc kwota deklarowana na koniec Finału - tego czy w tym roku także udało się przekroczyć granicę stu milionów dowiemy się 8. marca, na specjalnej konferencji prasowej.
„Sztuka Dobro Czynna” – Obraz, który powstał z komentarzy Internetowych o WOŚP

temu

Akcja „Sztuka Dobro Czynna” udowadnia, że dobro ma większą moc niż hejt! W ramach projektu przez rok zbierano internetowe komentarze na temat WOŚP. Te nieprzychylne maszyna, dzięki specjalnemu algorytmowi, przetworzyła w dzieło sztuki. Środki ze sprzedaży obrazu trafią do Wielkiej Orkiestry.
To ostatni dzień, aby wpłacić na cel 26. Finału!

temu

Finał już za nami, my liczymy pieniądze, które z dnia na dzień spływają na nasze konto. To wszystko dzięki Wam i Waszej wielkiej hojności. Dziś, czyli 31.01 upływa ostatni dzień zbiórki na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku naszym celem jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków.
Wyjątkowa wystawa w Łazienkach Królewskich "Rekord już jest!"

temu

Po raz kolejny zapraszamy Was do Muzeum Łazienki Królewskie, gdzie od 8 do 26 stycznia zobaczycie naszą wyjątkową wystawę zatytułowaną "Rekord już jest!". Na fotografiach w Galerii Plenerowej przy Al. Ujazdowskich w Warszawie zobaczycie wybrane zdjęcia dokumentujące nasz

DJI i Dilectro oficjalnymi partnerami technologicznymi 26. Finału WOŚP

Poznaj najbardziej popularne na świecie platformy latające i technologie stabilizacji kamer na oficjalnym stoisku DJI.