W tym roku również możesz zostać WOŚPoznawcą!
Kopiuj tekst

W tym roku również możesz zostać WOŚPoznawcą!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny stawia na kontakt z wolontariuszami i darczyńcami za pomocą aplikacji mobilnej. 

Dzięki pomocy firmy Play i Cocolab przygotowała finałową aplikację do pobrania na telefony z systemem iOS i Android. Rozgrzej palce, wyostrz zmysły i wytęż szare komórki – sprawdzimy je w pełnym pułapek, podstępnie skonstruowanym teście z historii Orkiestry. Przed Tobą siedem poziomów i pięć szans na każdym z nich. Ściągnij aplikację i dołącz do grona WOŚPoznawców!
WOSP_Lukasz_Widziszowski_LCS_9696.jpg
Podczas 25. Finału WOŚP dzięki płatnościom dokonywanym w aplikacji WOŚPoznawca, za pośrednictwem operatora płatności internetowych PayU, udało nam się zebrać prawie 150 000 PLN! Mamy nadzieję, że dzięki mobilnej społeczności w tym roku uda nam się pobić ten fenomenalny wynik! W tym roku, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dostarczonym przez firmę vintom, po raz pierwszy, każdy przelew na rzecz Fundacji, dokonany przez aplikację mobilną, zostanie nagrodzony wideo z osobistym podziękowaniem od Jurka Owsiaka!
1.png

Aplikacja 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to nie tylko dobra zabawa, ale również masa aktualności prosto od Fundacji, możliwości wsparcie 26. Finału WOŚP, między innymi dzięki specjalnej wiadomości SMS i płatności z PayU, a także finałowe statystyki! Wszystkie dane aktualizujemy błyskawicznie - ściągając aplikację, jesteś więc na bieżąco!
Powiązane artykuły
mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji.
Rekordowy wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Kwota zadeklarowana na zakończenie 14 stycznia: 81 423 542 PLN
Internauci zebrali ponad 18 milionów złotych dla WOŚP

Zbiórki i aukcje zorganizowane w internecie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zakończyły się wielkim sukcesem. W trakcie 26. Finału internauci korzystający z systemu PayU przekazali 18 109 010 złotych na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. PayU gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka już od 16 lat, nie pobierając żadnej prowizji, dzięki czemu każda złotówka wpłacona na WOŚP jest w całości przekazywana na konto Fundacji.
Fundacja WOŚP zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w czwartek (8 marca) zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP! Specjalnie zorganizowana konferencja prasowa odbędzie się w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 63 A (wjazd od ul. Trojdena). UWAGA - nie zapewniamy parkingu! Początek o godzinie 10:30.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.