• Press Kit
W tym roku również możesz zostać WOŚPoznawcą!

Kopiuj tekst

W tym roku również możesz zostać WOŚPoznawcą!

Opublikowany

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny stawia na kontakt z wolontariuszami i darczyńcami za pomocą aplikacji mobilnej. 

Dzięki pomocy firmy Play i Cocolab przygotowała finałową aplikację do pobrania na telefony z systemem iOS i Android. Rozgrzej palce, wyostrz zmysły i wytęż szare komórki – sprawdzimy je w pełnym pułapek, podstępnie skonstruowanym teście z historii Orkiestry. Przed Tobą siedem poziomów i pięć szans na każdym z nich. Ściągnij aplikację i dołącz do grona WOŚPoznawców!
WOSP_Lukasz_Widziszowski_LCS_9696.jpg
Podczas 25. Finału WOŚP dzięki płatnościom dokonywanym w aplikacji WOŚPoznawca, za pośrednictwem operatora płatności internetowych PayU, udało nam się zebrać prawie 150 000 PLN! Mamy nadzieję, że dzięki mobilnej społeczności w tym roku uda nam się pobić ten fenomenalny wynik! W tym roku, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dostarczonym przez firmę vintom, po raz pierwszy, każdy przelew na rzecz Fundacji, dokonany przez aplikację mobilną, zostanie nagrodzony wideo z osobistym podziękowaniem od Jurka Owsiaka!
1.png

Aplikacja 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to nie tylko dobra zabawa, ale również masa aktualności prosto od Fundacji, możliwości wsparcie 26. Finału WOŚP, między innymi dzięki specjalnej wiadomości SMS i płatności z PayU, a także finałowe statystyki! Wszystkie dane aktualizujemy błyskawicznie - ściągając aplikację, jesteś więc na bieżąco!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Dobro wraca! 26. Finał WOŚP oczami internautów

temu

Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już ponad 81 milionów złotych. Osiągnięta została więc kwota deklarowana na koniec Finału - tego czy w tym roku także udało się przekroczyć granicę stu milionów dowiemy się 8. marca, na specjalnej konferencji prasowej.
„Sztuka Dobro Czynna” – Obraz, który powstał z komentarzy Internetowych o WOŚP

temu

Akcja „Sztuka Dobro Czynna” udowadnia, że dobro ma większą moc niż hejt! W ramach projektu przez rok zbierano internetowe komentarze na temat WOŚP. Te nieprzychylne maszyna, dzięki specjalnemu algorytmowi, przetworzyła w dzieło sztuki. Środki ze sprzedaży obrazu trafią do Wielkiej Orkiestry.
To ostatni dzień, aby wpłacić na cel 26. Finału!

temu

Finał już za nami, my liczymy pieniądze, które z dnia na dzień spływają na nasze konto. To wszystko dzięki Wam i Waszej wielkiej hojności. Dziś, czyli 31.01 upływa ostatni dzień zbiórki na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku naszym celem jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków.
Wyjątkowa wystawa w Łazienkach Królewskich "Rekord już jest!"

temu

Po raz kolejny zapraszamy Was do Muzeum Łazienki Królewskie, gdzie od 8 do 26 stycznia zobaczycie naszą wyjątkową wystawę zatytułowaną "Rekord już jest!". Na fotografiach w Galerii Plenerowej przy Al. Ujazdowskich w Warszawie zobaczycie wybrane zdjęcia dokumentujące nasz

First Data Polcard wspiera płatności elektroniczne dla WOŚP

Nie potrzeba gotówki, aby wesprzeć finałową zbiórkę WOŚP. Wystarczy użyć karty płatniczej lub smartfona.