Rachunek na dwa serca w mBanku dla WOŚP
Kopiuj tekst

Rachunek na dwa serca w mBanku dla WOŚP

W ramach wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, mBank uruchomił specjalną ofertę skierowaną do przedsiębiorców obsługiwanych w ramach oferty korporacyjnej. Dzięki niej opłaty i prowizje od rachunków założonych w styczniu br., związane z podstawowymi usługami bankowymi, zasilą konto WOŚP.

Nie tylko klienci indywidualni, ale również przedsiębiorcy, którzy w styczniu i lutym bieżącego roku założą rachunek w mBanku, mogą wesprzeć działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra zagra już 26. raz, tym razem dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

W ramach promocji „Rachunek na dwa serca”, skierowanej do nowych klientów korporacyjnych banku, miesięczne opłaty za prowadzenie rachunku i wykonane przelewy krajowe, zlecone przez system CompanyNet od stycznia do czerwca 2018 roku, zostaną w całości przekazane na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są na stronie internetowej: www.mbank.pl/msp-wosp.


1.jpg
mBank jest głównym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bank zajmie się obsługą 26. Finału WOŚP, który odbędzie się 14 stycznia 2018 r. W dniu Finału bank otworzy wybrane placówki i będzie przyjmować w nich wpłaty. Oddziały w całej Polsce będą także zaangażowane we współpracę ze sztabami i liczenie gromadzonych środków.

Dodatkowo, mBank podwoi wpłaty dokonywane przez klientów na rzecz WOŚP. Podwajanie dotyczyć będzie pierwszych transakcji o wartości 10, 20, 50 i 100 zł, realizowanych przez nowych i obecnych klientów indywidualnych. Całkowite wsparcie mBanku w ramach tej aktywności może wynieść nawet 1 mln zł.

W ramach współpracy z WOŚP, w ofercie mBanku pojawiła się również limitowana edycja debetowych kart płatniczych dla klientów indywidualnych oraz dla wolontariuszy. Grafikę nadrukowaną na tych kartach zaprojektował Jurek Owsiak. mBank przygotował także promocję dla wolontariuszy. Mogą oni założyć bezpłatne eKonto z premią 100 zł, przyznawaną za aktywność. Dodatkowo, podczas Finału mBank wyposaży 350 z nich w terminale płatnicze.
Przechwytywanie.PNG
Powiązane artykuły
mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji.
Rekordowy wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Kwota zadeklarowana na zakończenie 14 stycznia: 81 423 542 PLN
Internauci zebrali ponad 18 milionów złotych dla WOŚP

Zbiórki i aukcje zorganizowane w internecie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zakończyły się wielkim sukcesem. W trakcie 26. Finału internauci korzystający z systemu PayU przekazali 18 109 010 złotych na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. PayU gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka już od 16 lat, nie pobierając żadnej prowizji, dzięki czemu każda złotówka wpłacona na WOŚP jest w całości przekazywana na konto Fundacji.
Fundacja WOŚP zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w czwartek (8 marca) zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP! Specjalnie zorganizowana konferencja prasowa odbędzie się w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 63 A (wjazd od ul. Trojdena). UWAGA - nie zapewniamy parkingu! Początek o godzinie 10:30.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.