• Press Kit
Rachunek na dwa serca w mBanku dla WOŚP

Kopiuj tekst

Rachunek na dwa serca w mBanku dla WOŚP

Opublikowany

W ramach wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, mBank uruchomił specjalną ofertę skierowaną do przedsiębiorców obsługiwanych w ramach oferty korporacyjnej. Dzięki niej opłaty i prowizje od rachunków założonych w styczniu br., związane z podstawowymi usługami bankowymi, zasilą konto WOŚP.

Nie tylko klienci indywidualni, ale również przedsiębiorcy, którzy w styczniu i lutym bieżącego roku założą rachunek w mBanku, mogą wesprzeć działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra zagra już 26. raz, tym razem dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

W ramach promocji „Rachunek na dwa serca”, skierowanej do nowych klientów korporacyjnych banku, miesięczne opłaty za prowadzenie rachunku i wykonane przelewy krajowe, zlecone przez system CompanyNet od stycznia do czerwca 2018 roku, zostaną w całości przekazane na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są na stronie internetowej: www.mbank.pl/msp-wosp.


1.jpg
mBank jest głównym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bank zajmie się obsługą 26. Finału WOŚP, który odbędzie się 14 stycznia 2018 r. W dniu Finału bank otworzy wybrane placówki i będzie przyjmować w nich wpłaty. Oddziały w całej Polsce będą także zaangażowane we współpracę ze sztabami i liczenie gromadzonych środków.

Dodatkowo, mBank podwoi wpłaty dokonywane przez klientów na rzecz WOŚP. Podwajanie dotyczyć będzie pierwszych transakcji o wartości 10, 20, 50 i 100 zł, realizowanych przez nowych i obecnych klientów indywidualnych. Całkowite wsparcie mBanku w ramach tej aktywności może wynieść nawet 1 mln zł.

W ramach współpracy z WOŚP, w ofercie mBanku pojawiła się również limitowana edycja debetowych kart płatniczych dla klientów indywidualnych oraz dla wolontariuszy. Grafikę nadrukowaną na tych kartach zaprojektował Jurek Owsiak. mBank przygotował także promocję dla wolontariuszy. Mogą oni założyć bezpłatne eKonto z premią 100 zł, przyznawaną za aktywność. Dodatkowo, podczas Finału mBank wyposaży 350 z nich w terminale płatnicze.
Przechwytywanie.PNG

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Dobro wraca! 26. Finał WOŚP oczami internautów

temu

Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już ponad 81 milionów złotych. Osiągnięta została więc kwota deklarowana na koniec Finału - tego czy w tym roku także udało się przekroczyć granicę stu milionów dowiemy się 8. marca, na specjalnej konferencji prasowej.
„Sztuka Dobro Czynna” – Obraz, który powstał z komentarzy Internetowych o WOŚP

temu

Akcja „Sztuka Dobro Czynna” udowadnia, że dobro ma większą moc niż hejt! W ramach projektu przez rok zbierano internetowe komentarze na temat WOŚP. Te nieprzychylne maszyna, dzięki specjalnemu algorytmowi, przetworzyła w dzieło sztuki. Środki ze sprzedaży obrazu trafią do Wielkiej Orkiestry.
To ostatni dzień, aby wpłacić na cel 26. Finału!

temu

Finał już za nami, my liczymy pieniądze, które z dnia na dzień spływają na nasze konto. To wszystko dzięki Wam i Waszej wielkiej hojności. Dziś, czyli 31.01 upływa ostatni dzień zbiórki na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku naszym celem jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków.
Wyjątkowa wystawa w Łazienkach Królewskich "Rekord już jest!"

temu

Po raz kolejny zapraszamy Was do Muzeum Łazienki Królewskie, gdzie od 8 do 26 stycznia zobaczycie naszą wyjątkową wystawę zatytułowaną "Rekord już jest!". Na fotografiach w Galerii Plenerowej przy Al. Ujazdowskich w Warszawie zobaczycie wybrane zdjęcia dokumentujące nasz

Twórcy komiksów na 26. Finale WOŚP

Polskie Stowarzyszenie Komiksowe zapraszaja do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu. 14 stycznia 2018, podczas 26. Finału WOŚP na Placu Defilad, w specjalnie przygotowanym namiocie spotkać będzie można piętnastu czołowych polskich twórców komiksowych. Przez cały dzień