Wspieraj WOŚP przez internet lub telefon
Kopiuj tekst

Wspieraj WOŚP przez internet lub telefon

Z roku na rok rośnie liczba osób, które są zainteresowane informacjami na temat celu zbiórki i działań WOŚP. Coraz więcej osób szuka tych informacji na stronach Fundacji, rośnie też liczba osób przekazujących Orkiestrze darowizny poprzez internet lub telefon. Już siódmy rok z rzędu za tę rosnącą na znaczeniu rolę internetu niezbędnego do sprawnego przeprowadzenia Finału odpowiada polska firma informatyczna Atende S.A., która koordynuje działania IT na zasadach pro publico bono.

Podczas ostatniego Finału darczyńcy przekazali Fundacji WOŚP rekordową kwotę ponad 105 mln zł. Aż ¼ tej kwoty została przekazana właśnie przez kanały elektroniczne. W dniu Finału stronę fundacji odwiedziło w sumie ponad  700 tys. unikalnych użytkowników, a liczba odsłon przekroczyła 2,6 mln. Ponad połowa internautów (55%) korzystała z urządzeń mobilnych.

W tym roku do wyboru jest już ponad 20 sposobów na wsparcie WOŚP poprzez kanały elektroniczne!
atende2.jpg

O sukcesie zbiórki WOŚP decyduje przede wszystkim otwartość serc darczyńców. Wielki, dotychczasowy sukces zbiórki publicznej nie miałby miejsca bez ciężkiej pracy 120 000 wolontariuszy. Równolegle, co raz częściej darczyńcy decydują się na wsparcie WOŚP kanałami elektronicznymi, a co za tym idzie – rośnie znaczenie bezawaryjnego działania systemów informatycznych odpowiedzialnych za obsługę ruchu na stronie www Fundacji i umożliwiających sprawną obsługę telefoniczną darczyńców. Bierzemy za to odpowiedzialność.

Mariusz Mierzejewski, koordynujący pracę inżynierów zarówno z Atende, jak i innych firm informatycznych, dla WOŚP

WOSP_Lukasz_Widziszowski_LCS_9697.jpg
We współpracy z pozostałymi siedmioma partnerami technologicznymi, Atende odpowiada za bezawaryjne działanie strony www.wosp.org.pl, w tym zabezpieczenie sieci i wszystkich systemów IT przed potencjalnymi atakami lub na wypadek awarii. Buduje i zarządza lokalną i rozległą siecią komputerową , a dzięki łączom dostarczanym Fundacji WOŚP przez Atmana zapewnia niezawodny i bezpieczny dostęp do Internetu na placu Defilad w Warszawie dla wszystkich organizacji współpracujących z WOŚP w dniu Finału. Atende dostarcza także nowoczesne telefony IP, dzięki którym darowizny zbierane są za pośrednictwem rozmowy telefonicznej z konsultantami. W ubiegłym roku w dniu Finału odbyło się ponad 1200 takich rozmów. Od 2012 r. cała infrastruktura informatyczna potrzebna do obsługi Finału WOŚP dostarczana jest w formie usługi z chmury Atende.
atende1.jpg
Powiązane artykuły
mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji.
Rekordowy wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Kwota zadeklarowana na zakończenie 14 stycznia: 81 423 542 PLN
Internauci zebrali ponad 18 milionów złotych dla WOŚP

Zbiórki i aukcje zorganizowane w internecie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zakończyły się wielkim sukcesem. W trakcie 26. Finału internauci korzystający z systemu PayU przekazali 18 109 010 złotych na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. PayU gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka już od 16 lat, nie pobierając żadnej prowizji, dzięki czemu każda złotówka wpłacona na WOŚP jest w całości przekazywana na konto Fundacji.
Fundacja WOŚP zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w czwartek (8 marca) zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP! Specjalnie zorganizowana konferencja prasowa odbędzie się w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 63 A (wjazd od ul. Trojdena). UWAGA - nie zapewniamy parkingu! Początek o godzinie 10:30.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.