Orkiestrowe wieści - 4.01.2018

Orkiestrowe wieści - 4.01.2018

Opublikowany

Konferencja prasowa przed 26. Finałem WOŚP, symboliczny start Finału w Chinach, densytometr dla Szpitala Klinicznego im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie zakupiony za środki ze spadku od Niny Andrycz, jak wesprzeć 26. Finał WOŚP SMS-em oraz na koniec, specjalny, finałowy 24-godzinny streaming PLAY. Miłej lektury!

Konferencja prasowa przed 26. Finałem WOŚP

Fundacja WOŚP zaprasza na konferencję prasową poświęconą przygotowaniom do 26. Finału, która odbędzie się w piątek (12 stycznia 2018 roku) o godzinie 12:00 w Finałowym Studio WOŚP przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie (pl. Defilad). Podczas wydarzenia podsumowane zostaną przygotowania do 26. Finału. Dziennikarze zainteresowani udziałem w wydarzeniu proszeni są o złożenie wniosku o akredytację za pośrednictwem Bazy Mediów WOŚP.
Strefa WOŚP na Placu Defilad podczas 25. Finału. Fot. Łukasz Widziszowski

Strefa WOŚP na Placu Defilad podczas 25. Finału. Fot. Łukasz Widziszowski

26. Finał WOŚP w Państwie Środka 

W tym roku WOŚP rozpocznie 26. Finał w Chinach! Już 6 stycznia przedstawiciele Fundacji, na czele z Jurkiem Owsiakiem odwiedzą dwa chińskie miasta - Pekin i Szanghaj, gdzie zlokalizowane będą finałowe imprezy. Inicjatorem orkiestrowego grania w Państwie Środka jest bydgoski zespół Roan. Akcja będzie umownym początkiem zbliżającego się 26. Finału WOŚP.
Finał WOŚP w Szanghaju w 2017 roku. Fot. InspireMedia.pl

Finał WOŚP w Szanghaju w 2017 roku. Fot. InspireMedia.pl

Densytometr dla Szpitala im. prof. W. Orłowskiego 

W środę (03.01) Fundacja WOŚP przekazała Szpitalowi Klinicznemu im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie densytometr, którego zakup został częściowo sfinansowany dzięki środkom pochodzącym ze spadku po Ninie Andrycz, oraz darowiźnie przekazanej przez Fundację Banku Millennium. Urządzenie trafiło na Oddział Geriatrii, Chorób Wewnętrznych i Chorób Metabolicznych Kości. W ramach uroczystości odsłonięto także tablicę uhonorowującą aktorkę.
WOSP_Lukasz_Widziszowski_LCS_0531.jpgWOSP_Lukasz_Widziszowski_LCS_0514.jpgWOSP_Lukasz_Widziszowski_LCS_0541.jpgWOSP_Lukasz_Widziszowski_LCS_0525.jpgWOSP_Lukasz_Widziszowski_LCS_0506.jpg

Przekazanie dentysometru dla Szpitala Klinicznego im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie . Fot. Łukasz Widziszowski

Wsparcie 26. Finału WOŚP za pośrednictwem SMS-ów

Uruchomiona została kolejna forma wsparcia 26. Finału WOŚP. Obok tradycyjnej kwesty wolontariuszy, która już 14 stycznia odbędzie się na ulicach miast i miasteczek na całym świecie, swoje wsparcie dla wyrównania szans w leczeniu noworodków można okazać również w formie cyfrowej. Najnowszą z możliwości jest wysłanie specjalnej wiadomości SMS. Wiadomości można wysyłać już od teraz, do 22 stycznia 2018 roku.
sms.png
Całodobowy streaming Play z 26. Finału WOŚP

Podczas 26. Finału WOŚP firma Play uruchomi 24-godzinną relację na żywo z udziałem gwiazd YouTube’a i gości specjalnych. Transmisja będzie obfitowała w liczne atrakcje i konkursy. Im dłużej jak najwięcej osób będzie oglądać transmisję, tym więcej pieniędzy Play przekaże na rzecz 26. Finału WOŚP. Streaming dostępny będzie na stronie playdlawosp.pl. Fundacja zachęca do pomagania przez 24 godziny!
play.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Orkiestrowe wieści - 5.04.2018

temu

Niemal 50 szkół podstawowych w drugim etapie Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować, częściowy line-up 24. Pol'and'Rock Festival już na oficjalnej stronie internetowej festiwalu, coraz mniej czasu, by zaproponować gościa ASP lub zgłosić swoją organizację i na koniec, pierwsze gadżety dedykowane 24. Pol'and'Rock Festival już w SiemaShopie.
Orkiestrowe wieści - 29.03.2018

temu

Fundacja WOŚP ogłasza 50. Konkurs Ofert, bałkański zespół Dubioza Kolektiv po raz drugi na scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata, ostatnie dni na zgłoszenie do udziału w 7. Konkursie "Ratujemy i Uczymy Ratować", już wkrótce pierwszy półfinałowy koncert w ramach Eliminacji do Pol'and'Rock Festival" i na koniec, nowy termin szkolenia dla kandydatów na członków Pokojowego Patrolu.
Orkiestrowe wieści - 22.03.2018

temu

Jurek Owsiak największym celebrytą według rankingu SentiOne, Krzysztof Zalewski kolejną gwiazdą Małej Sceny 24. Pol'and'Rock Festival, Koniec Świata ponownie w Kostrzynie nad Odrą, zespół Bethel zagra na Małej Scenie Pol'and'Rock Festival, przygotowany z okazji 26. Finału WOŚP spot mBanku nominowany do nagrody "Złoty Bankier" i na koniec, nowe technologie w akcjach charytatywnych.
Orkiestrowe wieści - 16.03.2018

temu

Apel w sprawie obrony niezależności zbiórek publicznych, zespół Gojira wystąpi na Dużej Scenie podczas 24. Pol'and'Rock Festival, Chris Niedenthal kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych, 1% podatku na rzecz podnoszenia standardów opieki na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży i na koniec, Fundacja WOŚP wspiera Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.

26. Finał WOŚP w TVN

Już 14 stycznia zagra najpopularniejsza Orkiestra w Polsce, na czele z niezastąpionym dyrygentem Jurkiem Owsiakiem! Tym razem pieniądze z akcji zostaną przeznaczone na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Grupa TVN po raz drugi została głównym partnerem telewizyjnym F