Orkiestrowe wieści - 29.12.2017
Kopiuj tekst

Orkiestrowe wieści - 29.12.2017

26. Finał WOŚP na całym świecie, medale 12. Biegu "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy", 26 aukcji polecanych przez Jurka Owsiaka na 26. Finał WOŚP i na koniec krótkie podsumowanie Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" w 2017 roku. Miłej lektury!

WOŚP gra na całym świecie 

Jak mówi Jerzy Owsiak, WOŚP ponownie zagra w 81 miastach poza granicami Polski. Orkiestra zaczyna od Australii i Nowej Zelandii, by następnie, ruchem sylwestrowych sztucznych ogni, które już za chwilę śmigną na ekranach naszych telewizorów przelecieć przez cały glob ziemski razem z fantastycznymi ludźmi, którzy organizują nasze - swoje Finały! Po raz drugi z WOŚP zagra Tokio. Filmik tokijskiego sztabu już teraz można obejrzeć na Facebooku Jerzego Owsiaka.
Finał WOŚP w Szanghaju w 2017 roku, fot. InspireMedia.pl

Finał WOŚP w Szanghaju w 2017 roku, fot. InspireMedia.pl

Medale już czekają na uczestników Biegu

Do 26. Finału WOŚP pozostały już tylko nieco ponad dwa tygodnie. Jednym z wielu niesamowitych wydarzeń, jakie w tym dniu oferuje Fundacja jest 12. Bieg „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". Wiemy już jak będą wyglądać medale, które otrzyma każda zarejestrowana osoba, której uda się ukończyć bieg! Całkowity dochód ze sprzedaży pakietów startowych zostanie przeznaczony na zakup pomp insulinowych oraz materiałów dydaktycznych do nauki pierwszej pomocy.
medal.jpg
Aukcje, które poleca Jurek Owsiak

Na portalu aukcje.wosp.org.pl każdego dnia pojawiają się setki nowych przedmiotów. Fundacja WOŚP zaprezentowała listę 26 przedmiotów, które na finałowych licytacjach poleca dyrygent Orkiestry - Jerzy Owsiak. Jak do tej pory, na aukcjach 26. Finału wystawionych zostało 8852 przedmiotów, a liczba ta z każdą godziną rośnie. Tegoroczne aukcje potrwają do połowy lutego. Fundacja zachęca do wzięcia udziału w licytacjach i wystawiania własnych przedmiotów.

Aktualności - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W najbliższym czasie będziemy Wam prezentować ciekawe aukcje pojawiające się na naszym aukcyjnym portalu. Na początek przedstawiamy przedmioty, które wybrał dla Was Jurek Owsiak.

Czytaj więcej

Fundacja WOŚP przeszkoliła prawie 600 nauczycieli

W ramach Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" Fundacja WOŚP, tylko w 2017 roku, podczas 15 szkoleń przeszkoliła aż 591 nauczycieli z 315 szkół w całej Polsce. Program prowadzony jest nieprzerwanie od kwietnia 2006 roku i skierowany jest do klas I-III szkół podstawowych. Przeszkoleni przez Fundację nauczyciele prowadzą następnie szkolenia z pierwszej pomocy dla swoich uczniów. Partnerem programu jest Volkswagen.
Szkolenia nauczycieli w ramach Programu

Szkolenia nauczycieli w ramach Programu "Ratujemy i Uczymy Ratować". Fot. Katarzyna Grzelak

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.