• Press Kit
Orkiestrowe wieści - 29.12.2017

Kopiuj tekst

Orkiestrowe wieści - 29.12.2017

Opublikowany

26. Finał WOŚP na całym świecie, medale 12. Biegu "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy", 26 aukcji polecanych przez Jurka Owsiaka na 26. Finał WOŚP i na koniec krótkie podsumowanie Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" w 2017 roku. Miłej lektury!

WOŚP gra na całym świecie 

Jak mówi Jerzy Owsiak, WOŚP ponownie zagra w 81 miastach poza granicami Polski. Orkiestra zaczyna od Australii i Nowej Zelandii, by następnie, ruchem sylwestrowych sztucznych ogni, które już za chwilę śmigną na ekranach naszych telewizorów przelecieć przez cały glob ziemski razem z fantastycznymi ludźmi, którzy organizują nasze - swoje Finały! Po raz drugi z WOŚP zagra Tokio. Filmik tokijskiego sztabu już teraz można obejrzeć na Facebooku Jerzego Owsiaka.
Finał WOŚP w Szanghaju w 2017 roku, fot. InspireMedia.pl

Finał WOŚP w Szanghaju w 2017 roku, fot. InspireMedia.pl

Medale już czekają na uczestników Biegu

Do 26. Finału WOŚP pozostały już tylko nieco ponad dwa tygodnie. Jednym z wielu niesamowitych wydarzeń, jakie w tym dniu oferuje Fundacja jest 12. Bieg „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". Wiemy już jak będą wyglądać medale, które otrzyma każda zarejestrowana osoba, której uda się ukończyć bieg! Całkowity dochód ze sprzedaży pakietów startowych zostanie przeznaczony na zakup pomp insulinowych oraz materiałów dydaktycznych do nauki pierwszej pomocy.
medal.jpg
Aukcje, które poleca Jurek Owsiak

Na portalu aukcje.wosp.org.pl każdego dnia pojawiają się setki nowych przedmiotów. Fundacja WOŚP zaprezentowała listę 26 przedmiotów, które na finałowych licytacjach poleca dyrygent Orkiestry - Jerzy Owsiak. Jak do tej pory, na aukcjach 26. Finału wystawionych zostało 8852 przedmiotów, a liczba ta z każdą godziną rośnie. Tegoroczne aukcje potrwają do połowy lutego. Fundacja zachęca do wzięcia udziału w licytacjach i wystawiania własnych przedmiotów.

Aktualności - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W najbliższym czasie będziemy Wam prezentować ciekawe aukcje pojawiające się na naszym aukcyjnym portalu. Na początek przedstawiamy przedmioty, które wybrał dla Was Jurek Owsiak.

Fundacja WOŚP przeszkoliła prawie 600 nauczycieli

W ramach Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" Fundacja WOŚP, tylko w 2017 roku, podczas 15 szkoleń przeszkoliła aż 591 nauczycieli z 315 szkół w całej Polsce. Program prowadzony jest nieprzerwanie od kwietnia 2006 roku i skierowany jest do klas I-III szkół podstawowych. Przeszkoleni przez Fundację nauczyciele prowadzą następnie szkolenia z pierwszej pomocy dla swoich uczniów. Partnerem programu jest Volkswagen.
Szkolenia nauczycieli w ramach Programu

Szkolenia nauczycieli w ramach Programu "Ratujemy i Uczymy Ratować". Fot. Katarzyna Grzelak

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Orkiestrowe wieści nr 152

temu

Newsroom Przystanku Woodstock, zgłoś organizację lub zaproponuj gościa Akademii Sztuk Przepięknych, Arch Enemy kolejną gwiazdę na Dużej Scenie, trwają Eliminacje do Przystanku Woodstock, ostatnie dni orkiestrowych aukcji, rusza 7. edycja konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować" organizowanego przez Fundację WOŚP dla szkół podstawowych i na koniec, zobacz jak Orkiestra zagrała w Internecie. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 19.01.2018

temu

Fundacja dziękuje wszystkim zaangażowanym w 26. Finał WOŚP, coraz więcej pieniędzy na koncie Orkiestry, wciąż można wspierać cel 26. Finału WOŚP, prawie 13 milionów widzów Finału na antenach grupy TVN i na koniec, aż 375 000 PLN dzięki dodatkowym możliwościom wsparcia Orkiestry od firmy Mastercard. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 11.01.2018

temu

26. Finał WOŚP w kanałach grupy TVN, relacje z wydarzeń na Placu Defilad w Internecie, przypomnienie o materiałach prasowych w Bazie Mediów WOŚP, strefa Volkswagen i "Małych Ratowników" przed PKiN w Warszawie, wolontariusze dzięki MasterCard kwestują w Internecie i na koniec, banery promujące Finał na strony internetowe. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 4.01.2018

temu

Konferencja prasowa przed 26. Finałem WOŚP, symboliczny start Finału w Chinach, densytometr dla Szpitala Klinicznego im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie zakupiony za środki ze spadku od Niny Andrycz, jak wesprzeć 26. Finał WOŚP SMS-em oraz na koniec, specjalny, finałowy 24-godzinny streaming PLAY. Miłej lektury!

Densytometr zakupiony przez WOŚP dzięki środkom ze spadku po Ninie Andrycz już w szpitalu

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazała dziś Samodzielnemu Publicznemu Szpitalowi Klinicznemu im. prof. W. Orłowskiego CMKP densytometr, którego zakup został częściowo sfinansowany dzięki środkom pochodzącym ze spadku po Ninie Andrycz, oraz darowiźnie prz