Ruszyło Wirtualne Serce WOŚP!
Kopiuj tekst

Ruszyło Wirtualne Serce WOŚP!

Na czym polega fenomen Wirtualnego Serca? Prosty mechanizm strony obrazuje napływające wsparcie dla Fundacji za pomocą kolorowego serca, które rośnie i jest piękniejsze z każdą wpłatą. Każda przekazująca za pośrednictwem serwisu Wspieram.to osoba może odnaleźć się na Wirtualnym sercu pod postacią kolorowego serduszka z imieniem i nazwiskiem. Im więcej wsparć – tym więcej serc tworzących serce.
wirtualne_serce.jpg
Pomysłodawcy stworzyli pierwsze serce, wirtualną skarbonę swojego sztabu z ogromnej sympatii dla działań Fundacji WOŚP, jak mówi założyciel platformy, Marcin Galicki, nie wyobrażali sobie by prowadząc serwis umożliwiający crowdfunding nie wykorzystać go do tak wspaniałego celu. 

Pierwsze Wirtualne Serce zgromadziło nieco ponad 30 tysięcy złotych, co wtedy wydawało się nam zawrotną kwotą. W zeszłym roku dzięki niesamowitym wspierającym akcję, licznik minął 300 tysięcy!

Dominika Zabrocka - koordynatorka akcji

Wirtualne Serce z niedużej inicjatywy serwisu zyskało tysiące fanów wirtualnej opcji wsparcia Fundacji oraz znaczny medialny rozgłos. Na początku tego roku Jurek Owsiak wyróżnił inicjatywę srebrnym medalem zasługi dla WOŚP jako jedną z najaktywniej przyczyniających się do pomocy potrzebującym.

Bardziej cenna niż jakiekolwiek nagrody jest świadomość iż pomagamy Fundacji, dzięki której moja córka po urodzeniu korzystała z urządzeń z czerwonymi naklejkami serc. Tegoroczny, 26. Finał skupiony jest na wyrównaniu szans leczenia noworodków, zrobimy wszystko by zgromadzić nań jeszcze więcej niż w latach poprzednich.

Marcin Galicki - założyciel platformy

komp.jpg
Powiązane artykuły
mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji.
Rekordowy wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Kwota zadeklarowana na zakończenie 14 stycznia: 81 423 542 PLN
Internauci zebrali ponad 18 milionów złotych dla WOŚP

Zbiórki i aukcje zorganizowane w internecie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zakończyły się wielkim sukcesem. W trakcie 26. Finału internauci korzystający z systemu PayU przekazali 18 109 010 złotych na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. PayU gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka już od 16 lat, nie pobierając żadnej prowizji, dzięki czemu każda złotówka wpłacona na WOŚP jest w całości przekazywana na konto Fundacji.
Fundacja WOŚP zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w czwartek (8 marca) zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP! Specjalnie zorganizowana konferencja prasowa odbędzie się w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 63 A (wjazd od ul. Trojdena). UWAGA - nie zapewniamy parkingu! Początek o godzinie 10:30.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.