Ruszyło Wirtualne Serce WOŚP!

Ruszyło Wirtualne Serce WOŚP!

Opublikowany

Na czym polega fenomen Wirtualnego Serca? Prosty mechanizm strony obrazuje napływające wsparcie dla Fundacji za pomocą kolorowego serca, które rośnie i jest piękniejsze z każdą wpłatą. Każda przekazująca za pośrednictwem serwisu Wspieram.to osoba może odnaleźć się na Wirtualnym sercu pod postacią kolorowego serduszka z imieniem i nazwiskiem. Im więcej wsparć – tym więcej serc tworzących serce.
wirtualne_serce.jpg
Pomysłodawcy stworzyli pierwsze serce, wirtualną skarbonę swojego sztabu z ogromnej sympatii dla działań Fundacji WOŚP, jak mówi założyciel platformy, Marcin Galicki, nie wyobrażali sobie by prowadząc serwis umożliwiający crowdfunding nie wykorzystać go do tak wspaniałego celu. 

Pierwsze Wirtualne Serce zgromadziło nieco ponad 30 tysięcy złotych, co wtedy wydawało się nam zawrotną kwotą. W zeszłym roku dzięki niesamowitym wspierającym akcję, licznik minął 300 tysięcy!

Dominika Zabrocka - koordynatorka akcji

Wirtualne Serce z niedużej inicjatywy serwisu zyskało tysiące fanów wirtualnej opcji wsparcia Fundacji oraz znaczny medialny rozgłos. Na początku tego roku Jurek Owsiak wyróżnił inicjatywę srebrnym medalem zasługi dla WOŚP jako jedną z najaktywniej przyczyniających się do pomocy potrzebującym.

Bardziej cenna niż jakiekolwiek nagrody jest świadomość iż pomagamy Fundacji, dzięki której moja córka po urodzeniu korzystała z urządzeń z czerwonymi naklejkami serc. Tegoroczny, 26. Finał skupiony jest na wyrównaniu szans leczenia noworodków, zrobimy wszystko by zgromadzić nań jeszcze więcej niż w latach poprzednich.

Marcin Galicki - założyciel platformy

komp.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Rekordowy wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

temu

Kwota zadeklarowana na zakończenie 14 stycznia: 81 423 542 PLN. Podczas 26. Finału WOŚP zebraliśmy: 126 373 804,34 PLN. Nie wierzyliśmy w to, co widzieliśmy sprawdzając stan finałowego rachunku bankowego. Już w dniu akcji nie było wątpliwości, że razem z Polaka
Internauci zebrali ponad 18 milionów złotych dla WOŚP

temu

Zbiórki i aukcje zorganizowane w internecie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zakończyły się wielkim sukcesem. W trakcie 26. Finału internauci korzystający z systemu PayU przekazali 18 109 010 złotych na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. PayU gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka już od 16 lat, nie pobierając żadnej prowizji, dzięki czemu każda złotówka wpłacona na WOŚP jest w całości przekazywana na konto Fundacji.
Fundacja WOŚP zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

temu

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w czwartek (8 marca) zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP! Specjalnie zorganizowana konferencja prasowa odbędzie się w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 63 A (wjazd od ul. Trojdena). UWAGA - nie zapewniamy parkingu! Początek o godzinie 10:30.
Dobro wraca! 26. Finał WOŚP oczami internautów

temu

Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już ponad 81 milionów złotych. Osiągnięta została więc kwota deklarowana na koniec Finału - tego czy w tym roku także udało się przekroczyć granicę stu milionów dowiemy się 8. marca, na specjalnej konferencji prasowej.

Dawtona sponsorem 26. Finału WOŚP

Marka Dawtona, oferująca szeroki asortyment produktów warzywnych i owocowych, dołączyła do grona sponsorów 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 14 stycznia 2018 roku Fundacja WOŚP pozyskiwać będzie środki na zakup sprzętu ratującego zdrowie i życie dzieci na