• Press Kit
Ruszyło Wirtualne Serce WOŚP!

Kopiuj tekst

Ruszyło Wirtualne Serce WOŚP!

Opublikowany

Na czym polega fenomen Wirtualnego Serca? Prosty mechanizm strony obrazuje napływające wsparcie dla Fundacji za pomocą kolorowego serca, które rośnie i jest piękniejsze z każdą wpłatą. Każda przekazująca za pośrednictwem serwisu Wspieram.to osoba może odnaleźć się na Wirtualnym sercu pod postacią kolorowego serduszka z imieniem i nazwiskiem. Im więcej wsparć – tym więcej serc tworzących serce.
wirtualne_serce.jpg
Pomysłodawcy stworzyli pierwsze serce, wirtualną skarbonę swojego sztabu z ogromnej sympatii dla działań Fundacji WOŚP, jak mówi założyciel platformy, Marcin Galicki, nie wyobrażali sobie by prowadząc serwis umożliwiający crowdfunding nie wykorzystać go do tak wspaniałego celu. 

Pierwsze Wirtualne Serce zgromadziło nieco ponad 30 tysięcy złotych, co wtedy wydawało się nam zawrotną kwotą. W zeszłym roku dzięki niesamowitym wspierającym akcję, licznik minął 300 tysięcy!

Dominika Zabrocka - koordynatorka akcji

Wirtualne Serce z niedużej inicjatywy serwisu zyskało tysiące fanów wirtualnej opcji wsparcia Fundacji oraz znaczny medialny rozgłos. Na początku tego roku Jurek Owsiak wyróżnił inicjatywę srebrnym medalem zasługi dla WOŚP jako jedną z najaktywniej przyczyniających się do pomocy potrzebującym.

Bardziej cenna niż jakiekolwiek nagrody jest świadomość iż pomagamy Fundacji, dzięki której moja córka po urodzeniu korzystała z urządzeń z czerwonymi naklejkami serc. Tegoroczny, 26. Finał skupiony jest na wyrównaniu szans leczenia noworodków, zrobimy wszystko by zgromadzić nań jeszcze więcej niż w latach poprzednich.

Marcin Galicki - założyciel platformy

komp.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Dobro wraca! 26. Finał WOŚP oczami internautów

temu

Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już ponad 81 milionów złotych. Osiągnięta została więc kwota deklarowana na koniec Finału - tego czy w tym roku także udało się przekroczyć granicę stu milionów dowiemy się 8. marca, na specjalnej konferencji prasowej.
„Sztuka Dobro Czynna” – Obraz, który powstał z komentarzy Internetowych o WOŚP

temu

Akcja „Sztuka Dobro Czynna” udowadnia, że dobro ma większą moc niż hejt! W ramach projektu przez rok zbierano internetowe komentarze na temat WOŚP. Te nieprzychylne maszyna, dzięki specjalnemu algorytmowi, przetworzyła w dzieło sztuki. Środki ze sprzedaży obrazu trafią do Wielkiej Orkiestry.
To ostatni dzień, aby wpłacić na cel 26. Finału!

temu

Finał już za nami, my liczymy pieniądze, które z dnia na dzień spływają na nasze konto. To wszystko dzięki Wam i Waszej wielkiej hojności. Dziś, czyli 31.01 upływa ostatni dzień zbiórki na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku naszym celem jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków.
Wyjątkowa wystawa w Łazienkach Królewskich "Rekord już jest!"

temu

Po raz kolejny zapraszamy Was do Muzeum Łazienki Królewskie, gdzie od 8 do 26 stycznia zobaczycie naszą wyjątkową wystawę zatytułowaną "Rekord już jest!". Na fotografiach w Galerii Plenerowej przy Al. Ujazdowskich w Warszawie zobaczycie wybrane zdjęcia dokumentujące nasz

Dawtona sponsorem 26. Finału WOŚP

Marka Dawtona, oferująca szeroki asortyment produktów warzywnych i owocowych, dołączyła do grona sponsorów 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 14 stycznia 2018 roku Fundacja WOŚP pozyskiwać będzie środki na zakup sprzętu ratującego zdrowie i życie dzieci na