• Press Kit
Jak można już dziś wesprzeć zbiórkę 26. Finału WOŚP?

Kopiuj tekst

Jak można już dziś wesprzeć zbiórkę 26. Finału WOŚP?

Opublikowany

Już 14 stycznia 2018 odbędzie się 26. Finał WOŚP, którego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Fundacja WOŚP zdecydowała o tym, by wyrównać szanse leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci.

W jaki sposób można już teraz dołączyć do zbiórki?

Fundacja WOŚP przygotowała kilka różnych form wsparcia prowadzonych przez nią działań - zarówno tych finałowych, jak i statutowych (takich jak na przykład prowadzenie ogólnopolskich programów medycznych). Obok tradycyjnego już wrzucenia datku do puszki wolontariusza podczas 26. Finału WOŚP, swoje wsparcie dla Orkiestry można okazać również wystawiając dowolny przedmiot na aukcje internetową na stronie aukcje.wosp.org.pl oraz rzeczyodserca.pl.

Można również przekazać darowiznę za pośrednictwem platformy PayU, wziąć udział w oficjalnej zbiórce na Facebooku, a nawet po raz pierwszy zorganizować własną, np. z okazji urodzin. Statutową działalność Fundacji WOŚP można wesprzeć kupując orkiestrowe gadżety, czy wydawnictwa z Przystanku Woodstock w Siema Shopie, a także robiąc zakupy w internecie z fanimani.pl.

Wszystkie metody wsparcia celu 26. Finału WOŚP są dostępne na stronie wspieraj.wosp.org.pl.
2.PNG
1.PNG
Uruchomione zostało również specjalne konto, na które można już wpłacać darowizny na rzecz 26. Finału WOŚP:

84 1140 1010 0000 5244 4400 1008 (mBank)  

Dzięki nawet najdrobniejszym wpłatom i społecznemu zaangażowaniu w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Fundacja, już od 26 lat jest w stanie podnosić poziom polskiej medycyny dziecięcej i sprawiać, by każde nowonarodzone dziecko, mogło skorzystać ze sprzętu zakupionego dzięki datkom pochodzącym z Finałów WOŚP.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Dobro wraca! 26. Finał WOŚP oczami internautów

temu

Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już ponad 81 milionów złotych. Osiągnięta została więc kwota deklarowana na koniec Finału - tego czy w tym roku także udało się przekroczyć granicę stu milionów dowiemy się 8. marca, na specjalnej konferencji prasowej.
„Sztuka Dobro Czynna” – Obraz, który powstał z komentarzy Internetowych o WOŚP

temu

Akcja „Sztuka Dobro Czynna” udowadnia, że dobro ma większą moc niż hejt! W ramach projektu przez rok zbierano internetowe komentarze na temat WOŚP. Te nieprzychylne maszyna, dzięki specjalnemu algorytmowi, przetworzyła w dzieło sztuki. Środki ze sprzedaży obrazu trafią do Wielkiej Orkiestry.
To ostatni dzień, aby wpłacić na cel 26. Finału!

temu

Finał już za nami, my liczymy pieniądze, które z dnia na dzień spływają na nasze konto. To wszystko dzięki Wam i Waszej wielkiej hojności. Dziś, czyli 31.01 upływa ostatni dzień zbiórki na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku naszym celem jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków.
Wyjątkowa wystawa w Łazienkach Królewskich "Rekord już jest!"

temu

Po raz kolejny zapraszamy Was do Muzeum Łazienki Królewskie, gdzie od 8 do 26 stycznia zobaczycie naszą wyjątkową wystawę zatytułowaną "Rekord już jest!". Na fotografiach w Galerii Plenerowej przy Al. Ujazdowskich w Warszawie zobaczycie wybrane zdjęcia dokumentujące nasz

List Jerzego Owsiaka do dyrektorów szpitali dziecięcych

W ramach akcji "Leczyć z miłością" Jurek Owsiak wystosował list do wszystkich dyrektorów szpitali dziecięcych. O problemie braku godnych warunków pobytu rodziców z chorym dzieckiem w szpitalu rozmawialiśmy w Fundacji już od kilku lat, ale dopiero dwa Finały poświęcone pe