Jak można już dziś wesprzeć zbiórkę 26. Finału WOŚP?
Kopiuj tekst

Jak można już dziś wesprzeć zbiórkę 26. Finału WOŚP?

Już 14 stycznia 2018 odbędzie się 26. Finał WOŚP, którego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Fundacja WOŚP zdecydowała o tym, by wyrównać szanse leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci.

W jaki sposób można już teraz dołączyć do zbiórki?

Fundacja WOŚP przygotowała kilka różnych form wsparcia prowadzonych przez nią działań - zarówno tych finałowych, jak i statutowych (takich jak na przykład prowadzenie ogólnopolskich programów medycznych). Obok tradycyjnego już wrzucenia datku do puszki wolontariusza podczas 26. Finału WOŚP, swoje wsparcie dla Orkiestry można okazać również wystawiając dowolny przedmiot na aukcje internetową na stronie aukcje.wosp.org.pl oraz rzeczyodserca.pl.

Można również przekazać darowiznę za pośrednictwem platformy PayU, wziąć udział w oficjalnej zbiórce na Facebooku, a nawet po raz pierwszy zorganizować własną, np. z okazji urodzin. Statutową działalność Fundacji WOŚP można wesprzeć kupując orkiestrowe gadżety, czy wydawnictwa z Przystanku Woodstock w Siema Shopie, a także robiąc zakupy w internecie z fanimani.pl.

Wszystkie metody wsparcia celu 26. Finału WOŚP są dostępne na stronie wspieraj.wosp.org.pl.
2.PNG
1.PNG
Uruchomione zostało również specjalne konto, na które można już wpłacać darowizny na rzecz 26. Finału WOŚP:

84 1140 1010 0000 5244 4400 1008 (mBank)  

Dzięki nawet najdrobniejszym wpłatom i społecznemu zaangażowaniu w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Fundacja, już od 26 lat jest w stanie podnosić poziom polskiej medycyny dziecięcej i sprawiać, by każde nowonarodzone dziecko, mogło skorzystać ze sprzętu zakupionego dzięki datkom pochodzącym z Finałów WOŚP.
Powiązane artykuły
mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji.
Rekordowy wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Kwota zadeklarowana na zakończenie 14 stycznia: 81 423 542 PLN
Internauci zebrali ponad 18 milionów złotych dla WOŚP

Zbiórki i aukcje zorganizowane w internecie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zakończyły się wielkim sukcesem. W trakcie 26. Finału internauci korzystający z systemu PayU przekazali 18 109 010 złotych na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. PayU gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka już od 16 lat, nie pobierając żadnej prowizji, dzięki czemu każda złotówka wpłacona na WOŚP jest w całości przekazywana na konto Fundacji.
Fundacja WOŚP zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w czwartek (8 marca) zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP! Specjalnie zorganizowana konferencja prasowa odbędzie się w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 63 A (wjazd od ul. Trojdena). UWAGA - nie zapewniamy parkingu! Początek o godzinie 10:30.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.