• Press Kit
Ruszyły akredytacje na 26. Finał WOŚP w Warszawie

Kopiuj tekst

Ruszyły akredytacje na 26. Finał WOŚP w Warszawie

Opublikowany

Już 14 stycznia jedno z największych i najważniejszych wydarzeń charytatywnych i kulturalnych nadchodzącego roku - 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Gramy nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie!

Dziś Fundacja WOŚP rozpoczyna przyjmowanie wniosków o udzielenie akredytacji na zbliżający się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Złożenie wniosku możliwe jest za pośrednictwem formularza akredytacyjnego dostępnego za pośrednictwem Bazy Mediów WOŚP - media.wosp.org.pl.
1.png
Jeśli posiadają już Państwo profil w Bazie Mediów WOŚP, po zalogowaniu zapraszamy do wypełnienia wniosku o akredytację w zakładce Wydarzenia / Akredytuj się dostępnej w panelu po prawej stronie.
2.png
Przyznanie akredytacji umożliwi nadawanie bezpośredniej relacji ze studia pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Zbieranie wniosków potrwa do 10 stycznia 2018 roku.

Przypominamy również, że założenie konta w Bazie Mediów WOŚP umożliwia pobieranie zdjęć, plików filmowych (format mp4 oraz mov), a także finałowych jingli radiowych (mp3) i grafik. Wszystkie materiały są dostępne bezpłatnie po zalogowaniu z możliwością ich emisji bez ingerencji w treść i z zastrzeżeniem podpisania źródła - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
26FINAL_wstepny_projekt-billboardow_zolty_latawiec-podglad.jpg
UWAGA! Fundacja WOŚP przypomina, że imprezy organizowane przez sztaby WOŚP w innych miastach nie są objęte akredytacją w Bazie Mediów WOŚP. W celu akredytowania się na te imprezy prosimy o kontakt bezpośrednio z ich organizatorem (lista wszystkich Sztabów 26. Finału WOŚP).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Dobro wraca! 26. Finał WOŚP oczami internautów

temu

Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już ponad 81 milionów złotych. Osiągnięta została więc kwota deklarowana na koniec Finału - tego czy w tym roku także udało się przekroczyć granicę stu milionów dowiemy się 8. marca, na specjalnej konferencji prasowej.
„Sztuka Dobro Czynna” – Obraz, który powstał z komentarzy Internetowych o WOŚP

temu

Akcja „Sztuka Dobro Czynna” udowadnia, że dobro ma większą moc niż hejt! W ramach projektu przez rok zbierano internetowe komentarze na temat WOŚP. Te nieprzychylne maszyna, dzięki specjalnemu algorytmowi, przetworzyła w dzieło sztuki. Środki ze sprzedaży obrazu trafią do Wielkiej Orkiestry.
To ostatni dzień, aby wpłacić na cel 26. Finału!

temu

Finał już za nami, my liczymy pieniądze, które z dnia na dzień spływają na nasze konto. To wszystko dzięki Wam i Waszej wielkiej hojności. Dziś, czyli 31.01 upływa ostatni dzień zbiórki na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku naszym celem jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków.
Wyjątkowa wystawa w Łazienkach Królewskich "Rekord już jest!"

temu

Po raz kolejny zapraszamy Was do Muzeum Łazienki Królewskie, gdzie od 8 do 26 stycznia zobaczycie naszą wyjątkową wystawę zatytułowaną "Rekord już jest!". Na fotografiach w Galerii Plenerowej przy Al. Ujazdowskich w Warszawie zobaczycie wybrane zdjęcia dokumentujące nasz

Jak można już dziś wesprzeć zbiórkę 26. Finału WOŚP?

Już 14 stycznia 2018 odbędzie się 26. Finał WOŚP, którego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Fundacja WOŚP zdecydowała o tym, by wyrównać szanse leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażeni