Ruszyły akredytacje na 26. Finał WOŚP w Warszawie

Ruszyły akredytacje na 26. Finał WOŚP w Warszawie

Opublikowany

Już 14 stycznia jedno z największych i najważniejszych wydarzeń charytatywnych i kulturalnych nadchodzącego roku - 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Gramy nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie!

Dziś Fundacja WOŚP rozpoczyna przyjmowanie wniosków o udzielenie akredytacji na zbliżający się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Złożenie wniosku możliwe jest za pośrednictwem formularza akredytacyjnego dostępnego za pośrednictwem Bazy Mediów WOŚP - media.wosp.org.pl.
1.png
Jeśli posiadają już Państwo profil w Bazie Mediów WOŚP, po zalogowaniu zapraszamy do wypełnienia wniosku o akredytację w zakładce Wydarzenia / Akredytuj się dostępnej w panelu po prawej stronie.
2.png
Przyznanie akredytacji umożliwi nadawanie bezpośredniej relacji ze studia pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Zbieranie wniosków potrwa do 10 stycznia 2018 roku.

Przypominamy również, że założenie konta w Bazie Mediów WOŚP umożliwia pobieranie zdjęć, plików filmowych (format mp4 oraz mov), a także finałowych jingli radiowych (mp3) i grafik. Wszystkie materiały są dostępne bezpłatnie po zalogowaniu z możliwością ich emisji bez ingerencji w treść i z zastrzeżeniem podpisania źródła - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
26FINAL_wstepny_projekt-billboardow_zolty_latawiec-podglad.jpg
UWAGA! Fundacja WOŚP przypomina, że imprezy organizowane przez sztaby WOŚP w innych miastach nie są objęte akredytacją w Bazie Mediów WOŚP. W celu akredytowania się na te imprezy prosimy o kontakt bezpośrednio z ich organizatorem (lista wszystkich Sztabów 26. Finału WOŚP).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Rekordowy wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

temu

Kwota zadeklarowana na zakończenie 14 stycznia: 81 423 542 PLN. Podczas 26. Finału WOŚP zebraliśmy: 126 373 804,34 PLN. Nie wierzyliśmy w to, co widzieliśmy sprawdzając stan finałowego rachunku bankowego. Już w dniu akcji nie było wątpliwości, że razem z Polaka
Internauci zebrali ponad 18 milionów złotych dla WOŚP

temu

Zbiórki i aukcje zorganizowane w internecie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zakończyły się wielkim sukcesem. W trakcie 26. Finału internauci korzystający z systemu PayU przekazali 18 109 010 złotych na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. PayU gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka już od 16 lat, nie pobierając żadnej prowizji, dzięki czemu każda złotówka wpłacona na WOŚP jest w całości przekazywana na konto Fundacji.
Fundacja WOŚP zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

temu

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w czwartek (8 marca) zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP! Specjalnie zorganizowana konferencja prasowa odbędzie się w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 63 A (wjazd od ul. Trojdena). UWAGA - nie zapewniamy parkingu! Początek o godzinie 10:30.
Dobro wraca! 26. Finał WOŚP oczami internautów

temu

Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już ponad 81 milionów złotych. Osiągnięta została więc kwota deklarowana na koniec Finału - tego czy w tym roku także udało się przekroczyć granicę stu milionów dowiemy się 8. marca, na specjalnej konferencji prasowej.

Jak można już dziś wesprzeć zbiórkę 26. Finału WOŚP?

Już 14 stycznia 2018 odbędzie się 26. Finał WOŚP, którego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Fundacja WOŚP zdecydowała o tym, by wyrównać szanse leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażeni