Ruszyły akredytacje na 26. Finał WOŚP w Warszawie
Kopiuj tekst

Ruszyły akredytacje na 26. Finał WOŚP w Warszawie

Już 14 stycznia jedno z największych i najważniejszych wydarzeń charytatywnych i kulturalnych nadchodzącego roku - 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Gramy nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie!

Dziś Fundacja WOŚP rozpoczyna przyjmowanie wniosków o udzielenie akredytacji na zbliżający się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Złożenie wniosku możliwe jest za pośrednictwem formularza akredytacyjnego dostępnego za pośrednictwem Bazy Mediów WOŚP - media.wosp.org.pl.
1.png
Jeśli posiadają już Państwo profil w Bazie Mediów WOŚP, po zalogowaniu zapraszamy do wypełnienia wniosku o akredytację w zakładce Wydarzenia / Akredytuj się dostępnej w panelu po prawej stronie.
2.png
Przyznanie akredytacji umożliwi nadawanie bezpośredniej relacji ze studia pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Zbieranie wniosków potrwa do 10 stycznia 2018 roku.

Przypominamy również, że założenie konta w Bazie Mediów WOŚP umożliwia pobieranie zdjęć, plików filmowych (format mp4 oraz mov), a także finałowych jingli radiowych (mp3) i grafik. Wszystkie materiały są dostępne bezpłatnie po zalogowaniu z możliwością ich emisji bez ingerencji w treść i z zastrzeżeniem podpisania źródła - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
26FINAL_wstepny_projekt-billboardow_zolty_latawiec-podglad.jpg
UWAGA! Fundacja WOŚP przypomina, że imprezy organizowane przez sztaby WOŚP w innych miastach nie są objęte akredytacją w Bazie Mediów WOŚP. W celu akredytowania się na te imprezy prosimy o kontakt bezpośrednio z ich organizatorem (lista wszystkich Sztabów 26. Finału WOŚP).
Powiązane artykuły
mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji.
Rekordowy wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Kwota zadeklarowana na zakończenie 14 stycznia: 81 423 542 PLN
Internauci zebrali ponad 18 milionów złotych dla WOŚP

Zbiórki i aukcje zorganizowane w internecie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zakończyły się wielkim sukcesem. W trakcie 26. Finału internauci korzystający z systemu PayU przekazali 18 109 010 złotych na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. PayU gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka już od 16 lat, nie pobierając żadnej prowizji, dzięki czemu każda złotówka wpłacona na WOŚP jest w całości przekazywana na konto Fundacji.
Fundacja WOŚP zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w czwartek (8 marca) zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP! Specjalnie zorganizowana konferencja prasowa odbędzie się w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 63 A (wjazd od ul. Trojdena). UWAGA - nie zapewniamy parkingu! Początek o godzinie 10:30.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.