• Press Kit
Orkiestrowe wieści - 24.11.2017

Kopiuj tekst

Orkiestrowe wieści - 24.11.2017

Opublikowany

Zakończył się 49. Konkurs Ofert WOŚP, zamknęliśmy rejestrację sztabów 26. Finału WOŚP, ostatnie dni by oddać swój głos na Przystanek Woodstock, pierwsze zgłoszenia w Banku Zespołów WOŚP, już 12 miast zgłosiło się do organizacji biegów "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy", Onet nowym partnerem horyzontalnym WOŚP w Internecie. Miłej lektury!

Zakończyliśmy rejestrację Sztabów WOŚP

Ponad 1300 sztabów zostało już zarejestrowanych do udziału w 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oprócz 1257 sztabów krajowych utworzono ponad 70 sztabów na całym świecie. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy tradycyjnie już zagra w takich krajach jak między innymi Czechy i Niemcy, ale również Stany Zjednoczone, Nowa Zelandia czy Chiny!
26FINAL_wstepny_projekt-billboardow_zolty_latawiec-podglad.jpg
Ostatnie dni by zagłosować na Przystanek Woodstock!

Już tylko tydzień (do 30 listopada) trwać będzie głosowanie, które zdecyduje o tym czy Przystanek Woodstock przejdzie do drugiego etapu plebiscytu European Festival Awards. Najpiękniejszy Festiwal Świata nominowany został w kategorii "Najlepszy Duży Festiwal", w której rywalizuje z innymi imprezami organizowanymi na wolnym powietrzu i odwiedzanymi przez co najmniej 400 000 uczestników.
glosuj 23 przystanek woodstock.PNG
Biegi WOŚP w całej Polsce

Już 14 stycznia 5000 miłośników sportu przebiegnie 5 km ulicami centrum Warszawy pod hasłem "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". Bieg odbędzie się nie tylko w Warszawie, ale również wielu innych miejscach w Polsce. Organizację biegu w swoich miastach jak do tej pory zadeklarowało 12 sztabów. Całkowity dochód z biegu zostanie przeznaczony na zakup pomp insulinowych i materiałów do nauki pierwszej pomocy.
12_bieg_4.png
Pierwsze zgłoszenia do Banku Zespołów WOŚP

Mamy już ponad 20 zespołów, które w Banku Zespołów WOŚP zadeklarowały chęć nieodpłatnego wystąpienia podczas 26. Finału. Ideą banku jest połączenie zespołów muzycznych uznających ideę „Gram w Finale - nie biorę kasy” z finałowymi Sztabami WOŚP. Zainteresowane zespoły wciąż mogą rejestrować się w naszym banku!

Baza Zespołów

Onet nowym horyzontalnym partnerem WOŚP w Internecie

Po wieloletniej przerwie Onet został nowym horyzontalnym partnerem internetowym Fundacji WOŚP. Onet będzie obecny przy Orkiestrze nie tylko podczas 26. Finału ale również w trakcie całorocznej działalności Fundacji, tym samym zwiększając efektywność wielu prowadzonych przez nas projektów.
onet.png

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Orkiestrowe wieści nr 152

temu

Newsroom Przystanku Woodstock, zgłoś organizację lub zaproponuj gościa Akademii Sztuk Przepięknych, Arch Enemy kolejną gwiazdę na Dużej Scenie, trwają Eliminacje do Przystanku Woodstock, ostatnie dni orkiestrowych aukcji, rusza 7. edycja konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować" organizowanego przez Fundację WOŚP dla szkół podstawowych i na koniec, zobacz jak Orkiestra zagrała w Internecie. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 19.01.2018

temu

Fundacja dziękuje wszystkim zaangażowanym w 26. Finał WOŚP, coraz więcej pieniędzy na koncie Orkiestry, wciąż można wspierać cel 26. Finału WOŚP, prawie 13 milionów widzów Finału na antenach grupy TVN i na koniec, aż 375 000 PLN dzięki dodatkowym możliwościom wsparcia Orkiestry od firmy Mastercard. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 11.01.2018

temu

26. Finał WOŚP w kanałach grupy TVN, relacje z wydarzeń na Placu Defilad w Internecie, przypomnienie o materiałach prasowych w Bazie Mediów WOŚP, strefa Volkswagen i "Małych Ratowników" przed PKiN w Warszawie, wolontariusze dzięki MasterCard kwestują w Internecie i na koniec, banery promujące Finał na strony internetowe. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 4.01.2018

temu

Konferencja prasowa przed 26. Finałem WOŚP, symboliczny start Finału w Chinach, densytometr dla Szpitala Klinicznego im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie zakupiony za środki ze spadku od Niny Andrycz, jak wesprzeć 26. Finał WOŚP SMS-em oraz na koniec, specjalny, finałowy 24-godzinny streaming PLAY. Miłej lektury!

Allegro od 18 lat gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Na 6 tygodni przed 26. Finałem, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już gra w internecie. Allegro właśnie uruchomiło stronę aukcje.wosp.org.pl, promującą licytacje platformę rzeczyodserca.pl oraz Wirtualną Puszkę w swojej aplikacji mobilnej (iOS/Android). Tegoroczny cel