Orkiestrowe wieści - 24.11.2017

Orkiestrowe wieści - 24.11.2017

Opublikowany

Zakończył się 49. Konkurs Ofert WOŚP, zamknęliśmy rejestrację sztabów 26. Finału WOŚP, ostatnie dni by oddać swój głos na Przystanek Woodstock, pierwsze zgłoszenia w Banku Zespołów WOŚP, już 12 miast zgłosiło się do organizacji biegów "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy", Onet nowym partnerem horyzontalnym WOŚP w Internecie. Miłej lektury!

Zakończyliśmy rejestrację Sztabów WOŚP

Ponad 1300 sztabów zostało już zarejestrowanych do udziału w 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oprócz 1257 sztabów krajowych utworzono ponad 70 sztabów na całym świecie. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy tradycyjnie już zagra w takich krajach jak między innymi Czechy i Niemcy, ale również Stany Zjednoczone, Nowa Zelandia czy Chiny!
26FINAL_wstepny_projekt-billboardow_zolty_latawiec-podglad.jpg
Ostatnie dni by zagłosować na Przystanek Woodstock!

Już tylko tydzień (do 30 listopada) trwać będzie głosowanie, które zdecyduje o tym czy Przystanek Woodstock przejdzie do drugiego etapu plebiscytu European Festival Awards. Najpiękniejszy Festiwal Świata nominowany został w kategorii "Najlepszy Duży Festiwal", w której rywalizuje z innymi imprezami organizowanymi na wolnym powietrzu i odwiedzanymi przez co najmniej 400 000 uczestników.
glosuj 23 przystanek woodstock.PNG
Biegi WOŚP w całej Polsce

Już 14 stycznia 5000 miłośników sportu przebiegnie 5 km ulicami centrum Warszawy pod hasłem "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". Bieg odbędzie się nie tylko w Warszawie, ale również wielu innych miejscach w Polsce. Organizację biegu w swoich miastach jak do tej pory zadeklarowało 12 sztabów. Całkowity dochód z biegu zostanie przeznaczony na zakup pomp insulinowych i materiałów do nauki pierwszej pomocy.
12_bieg_4.png
Pierwsze zgłoszenia do Banku Zespołów WOŚP

Mamy już ponad 20 zespołów, które w Banku Zespołów WOŚP zadeklarowały chęć nieodpłatnego wystąpienia podczas 26. Finału. Ideą banku jest połączenie zespołów muzycznych uznających ideę „Gram w Finale - nie biorę kasy” z finałowymi Sztabami WOŚP. Zainteresowane zespoły wciąż mogą rejestrować się w naszym banku!

Baza Zespołów

Onet nowym horyzontalnym partnerem WOŚP w Internecie

Po wieloletniej przerwie Onet został nowym horyzontalnym partnerem internetowym Fundacji WOŚP. Onet będzie obecny przy Orkiestrze nie tylko podczas 26. Finału ale również w trakcie całorocznej działalności Fundacji, tym samym zwiększając efektywność wielu prowadzonych przez nas projektów.
onet.png

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Orkiestrowe wieści - 5.04.2018

temu

Niemal 50 szkół podstawowych w drugim etapie Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować, częściowy line-up 24. Pol'and'Rock Festival już na oficjalnej stronie internetowej festiwalu, coraz mniej czasu, by zaproponować gościa ASP lub zgłosić swoją organizację i na koniec, pierwsze gadżety dedykowane 24. Pol'and'Rock Festival już w SiemaShopie.
Orkiestrowe wieści - 29.03.2018

temu

Fundacja WOŚP ogłasza 50. Konkurs Ofert, bałkański zespół Dubioza Kolektiv po raz drugi na scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata, ostatnie dni na zgłoszenie do udziału w 7. Konkursie "Ratujemy i Uczymy Ratować", już wkrótce pierwszy półfinałowy koncert w ramach Eliminacji do Pol'and'Rock Festival" i na koniec, nowy termin szkolenia dla kandydatów na członków Pokojowego Patrolu.
Orkiestrowe wieści - 22.03.2018

temu

Jurek Owsiak największym celebrytą według rankingu SentiOne, Krzysztof Zalewski kolejną gwiazdą Małej Sceny 24. Pol'and'Rock Festival, Koniec Świata ponownie w Kostrzynie nad Odrą, zespół Bethel zagra na Małej Scenie Pol'and'Rock Festival, przygotowany z okazji 26. Finału WOŚP spot mBanku nominowany do nagrody "Złoty Bankier" i na koniec, nowe technologie w akcjach charytatywnych.
Orkiestrowe wieści - 16.03.2018

temu

Apel w sprawie obrony niezależności zbiórek publicznych, zespół Gojira wystąpi na Dużej Scenie podczas 24. Pol'and'Rock Festival, Chris Niedenthal kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych, 1% podatku na rzecz podnoszenia standardów opieki na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży i na koniec, Fundacja WOŚP wspiera Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.

Allegro od 18 lat gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Na 6 tygodni przed 26. Finałem, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już gra w internecie. Allegro właśnie uruchomiło stronę aukcje.wosp.org.pl, promującą licytacje platformę rzeczyodserca.pl oraz Wirtualną Puszkę w swojej aplikacji mobilnej (iOS/Android). Tegoroczny cel