Jurek Owsiak z Nagrodą Księżnej Jadwigi Śląskiej

temu

Prezes zarządu i współtwórca Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak został uhonorowany Nagrodą Księżnej Jadwigi Śląskiej „za znaczący wkład w pojednanie i pogłębianie współpracy polsko-niemieckiej lub wybitną działalność charytatywną”.  Nagroda została wręczona w czasie uroczystej inauguracji Roku Akademickiego na Uniwersytecie Wrocławskim.
Nagroda dla Jurka Owsiaka od Polskiego Towarzystwa Kardio-Torakochirurgów

temu

Po raz pierwszy przyznana nie lekarzowi!
Pierwsza rozprawa Krystyny Pawłowicz przeciw Jerzemu Owsiakowi

temu

W czwartek (7 czerwca) w Warszawie odbyła się pierwsza rozprawa w sprawie cywilnej, którą posłanka Krystyna Pawłowicz wytoczyła Jerzemu Owsiakowi, prezesowi zarządu Fundacji WOŚP. 
Jerzy Owsiak kawalerem Orderu Uśmiechu

temu

18 maja w Lipskim Centrum Kultury w Lipsku odbyła się uroczystość uhonorowania Jerzego Owsiaka najsłoneczniejszym z odznaczeń – Orderem Uśmiechu
Jerzy Owsiak najbardziej podziwianym Polakiem!

temu

Ranking przygotowany został przez globalną firmę zajmującą się badaniami rynku i opinii publicznej przy użyciu narzędzi internetowych. 
Jurek Owsiak pierwszy raz o swoim życiu i podróżach

temu

W listopadzie do księgarń trafiła książka, która pokazała Jurka Owsiaka w zupełnie innym świetle! „Obgadywanie świata” odkrywa nieznane dotąd oblicze tego najpopularniejszego dziś w Polsce człowieka-orkiestry.Charyzmatyczny pomysłodawca i organizator Wielkiej Orkiestry Ś
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.