03/07/20

WOŚP zmienia sposób ogłoszenia wyniku 28. Finału


Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z przykrością informuje, że niedzielne ogłoszenie wyniku 28. Finału WOŚP nie odbędzie się w Szczecinie. Dwa przypadki zarażeń koronawirusem, które zdiagnozowano w tym mieście, oraz ogólne zagrożenie epidemiologiczne skłoniły nas do zmiany formuły i miejsca wydarzenia.


Rezultat zbiórki zostanie ogłoszony na konferencji prasowej, która o godzinie 12:00 w niedzielę 8 marca odbędzie się w Warszawie, w siedzibie Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (ul. Dominikańska 19C). Dziennikarze proszeni są o akredytowanie się poprzez serwis media.wosp.org.pl. Zachęcamy także do oglądania transmisji, która będzie przeprowadzona na stronie WOŚP na Facebooku.  


Serdeczne dziękujemy wszystkim, którzy od kilkunastu dni przygotowywali szczecińskie wydarzenie. Bardzo dziękujemy za ogromną życzliwość i zaangażowanie załodze statku Kapitan Borchardt, z pokładu którego mieliśmy ogłosić rezultat Finału. Serdecznie dziękujemy Żegludze Szczecinskiej, a także władzom samorządowym Szczecina oraz Marszałkowi Województwa Zachodniopomorskiego za ogrom wsparcia we wszystkich przygotowaniach.


Nie tracimy ducha! Wszystkie ręce na pokład, łapiemy wiatr w żagle i w niedzielę o godzinie 12:00 podamy wynik Finału. Bądźcie z nami!