01/30/20

Ostatni dzwonek, by wesprzeć WOŚP na Allegro


Do 31 stycznia można licytować wyjątkowe przedmioty i ciekawe spotkania na aukcje.wosp.org.pl. Deklarowana kwota na liczniku zbliża się do 15 milionów złotych. Wciąż aktywnych jest blisko 60 000 ofert, a wśród nich: dzień w Sądzie Najwyższym, tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską, udział w audycji Kayah w Meloradio i wiele innych.


Stronę aukcje.wosp.org.pl odwiedziło już blisko 4,9 miliona Polaków, a licznik wskazuje deklarowaną kwotę o 3,3 mln wyższą niż rok temu. Aukcje co roku kradną serca internautów, są przedmiotem zainteresowania mediów, a gwiazdy, politycy, dziennikarze i sportowcy chętnie przekazują swoje Rzeczy od Serca.


źródło: aukcje.wosp.org.pl


Dochód z każdej aukcji zamieszczonej na stronie aukcje.wosp.org.pl zasili bezpośrednio konto zbiórki 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wesprze dziecięcą medycynę zabiegową. Licytacje na Allegro zaczynają się już od złotówki, dlatego warto wykorzystać ostatnie dni na poszukiwania wyjątkowych przedmiotów i wsparcie Orkiestry.Liczy się każda złotówka

Nawet niewielkie wsparcie finansowe ma wpływ na wynik końcowy zbiórki. Allegro do końca stycznia zachęca do wpłaty do Wirtualnej Puszki. Wystarczy wybrać dowolną kwotę (5,10,20,30,50 i 100 zł) i prosty sposób pomóc Orkiestrze.  

Licytacje trwają do godziny 23.59 31 stycznia. Szczegółowe podsumowanie aukcji 28. Finału na Allegro zostanie opublikowane na aukcje.wosp.org.pl