01/08/20

Przekaż darowiznę online, aby otrzymać spersonalizowane wideo z podziękowaniami od Jerzego Owsiaka!


W tym roku Vintom - polska firma z branży wideo technologii - ponownie współpracuje z WOŚP aby dostarczyć zindywidualizowane filmy z podziękowaniami wszystkim, którzy przekażą darowiznę online.W ubiegłym roku stronę ze spersonalizowanym filmem z podziękowaniami od Jerzego Owsiaka odwiedziło 656 000 osób.


Aby otrzymać własne wideo od Jerzego Owsiaka, należy przekazać darowiznę online za pośrednictwem wpłacam.wosp.org.pl (wpłat można dokonywać za pomocą PayU, FirstData i PayPal), eSkarbonki od Mastercard, http://wosp.onet.pl/, Wirtualnego Serca Wspieram.to, Światełka do Nieba na Zrzutka.pl oraz wirtualnych puszek Siepomaga.


Możliwość udostępnienia filmu w mediach społecznościowych pozwala, aby jak najwięcej osób mogło doświadczyć magii personalizacji!


Cieszymy się, że nasz pomysł podziękowania wszystkim wpłacającym spotyka się z tak dużym zainteresowaniem. To dla nas zawsze bardzo ważne, by docenić dobrym słowem każdego, kto razem z nami zmienia oblicze polskiej medycyny dziecięcej
-- Jurek Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP. 

Podziękowanie darczyńcom zawsze było ważną częścią filozofii WOŚP. Nasza technologia pozwala podziękować wszystkim darczyńcom, którzy przekazują pieniądze online w wyjątkowy, personalizowany sposób. Mamy nadzieję, że dzięki tej technologii pomożemy Jurkowi Owsiakowi i jego Orkiestrze zebrać jeszcze więcej pieniędzy na pomoc dzieciom
--Szymon Pawlica, CEO, Vintom. 

Kontakt: [email protected]
Website: http://vintom.com/
Facebook: https://www.facebook.com/vintomcom/
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/vintom