01/04/20

Onet wspiera 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


Kolacja z Mikiem Tysonem, wywiad z Jarosławem Kuźniarem w mobilnym studiu Onet Rano, wizyta w operze w towarzystwie Katarzyny Janowskiej, kolacja z Julią Wieniawą, spotkanie z Bartoszem Węglarczykiem w redakcji Onetu, rozmowa z Tomaszem Sekielskim, to tylko niektóre aukcje Onetu, oficjalnego partnera internetowego WOŚP. Na łamach Onetu będą publikowane także historie, wywiady i ważne informacje związane ze zbliżającym się 28. Finałem oraz działaniem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Onet jest oficjalnym partnerem internetowym WOŚP oraz całorocznej działalności Fundacji prowadzonej przez Jerzego Owsiaka.

Onet uruchomił stronę http://wosp.onet.pl/, dzięki której można wpłacić określoną kwotę lub wylicytować jedną z aukcji Onetu. Po dokonaniu wpłaty za pośrednictwem strony Onetu, użytkownicy otrzymają film z indywidualnymi podziękowaniami od Jurka Owsiaka.

Wśród propozycji licytacji można znaleźć spotkanie w redakcji z Bartoszem Węglarczykiem, redaktorem naczelnym Onetu: https://allegro.pl/oferta/spotkanie-w-redakcji-onetu-od-bartosza-weglarczyka-8767084520, a także zaproszenie do opery na premierę „Halki” od Katarzyny Janowskiej, redaktor naczelnej działu Onet Kultura: https://allegro.pl/oferta/premiera-operowa-z-katarzyna-janowska-8772997809.

Jarosław Kuźniar z Onet Rano, zaprasza do licytowania wizyty i wywiadu w porannym programie Onetu: https://allegro.pl/oferta/wywiad-w-onet-rano-z-jaroslawem-kuzniarem-8766930572, Piotr „Kędzior” Kędzierski proponuje wspólne wyjście na mecz Legii: https://allegro.pl/oferta/zaproszenie-na-mecz-legii-z-piotrem-kedzierskim-8781477614, a Marcin Cejrowski, redaktor naczelny Plejada.pl, do licytacji proponuje udział w Wielkiej Gali Gwiazd Plejady: https://allegro.pl/oferta/zaproszenie-na-gale-gwiazd-od-marcina-cejrowskiego-8781079664.

Dziennikarka Eliza Michalik zaprasza na kawę: https://allegro.pl/oferta/spotkanie-przy-kawie-z-eliza-michalik-8781121273, a dziennikarze Janusz Schwertner i Mateusz Baczyński w ramach aukcji zapraszają do wizyty w redakcji Onetu i rozmowy o kulisach prowadzonych przez nich śledztw dziennikarskich: https://allegro.pl/oferta/spotkanie-z-dziennikarzami-sledczymi-onetu-8769889872.

Małgorzata Ohme, redaktor naczelna Onet Kobieta zaprasza w aukcji na „babski wieczór”: https://allegro.pl/oferta/babski-wieczor-z-malgorzata-ohme-od-onet-kobieta-8766978436, a zwycięzca aukcji Tomasza Sekielskiego będzie miał możliwość spotkania z dziennikarzem oraz dostanie w prezencie płytę DVD, z limitowanej edycji, z filmem "Tylko nie mów nikomu" i dedykacją od Braci Sekielskich: https://allegro.pl/oferta/spotkanie-z-tomaszem-sekielskim-8780818233. Pasjonaci rozmów o polityce w aukcji Tomasza Lisa mogą wylicytować spotkanie z redaktorem naczelnym Newsweeka oraz wizytę w radiu: https://allegro.pl/oferta/spotkanie-z-tomaszem-lisem-8772527651

Maciej Sawicki, gospodarz programu w Onecie „Misja esport” proponuje wizytę w centrum esportu: https://allegro.pl/oferta/wizyta-w-centrum-esportu-z-maciejem-sawickim-8781127775.

Wśród aukcji Onetu znalazła się także licytacja dwuosobowego zaproszenia na kolację z Mikiem Tysonem, dwukrotnym zawodowym mistrzem świata wszechwag i najmłodszego mistrza świata w tej kategorii w całej historii boksu zawodowego: https://allegro.pl/oferta/licytuj-kolacje-z-mikiem-tysonem-8781147400

Obrazy Andrzeja Lichoty oraz Anny Włoczek, ofiarowane przez Grażynę Kulczyk znaną kolekcjonerkę sztuki i fundatorkę prywatnego Muzeum Susch w Szwajcarii, czekają na licytujących na kolejnej aukcji Onetu dla WOŚP: https://allegro.pl/oferta/obrazy-ofiarowane-przez-grazyne-kulczyk-8749960419

Michał Petruczenko, dziennikarz Przeglądu Sportowego, przygotował gratkę dla miłośników sportu – zaproszenie na Bal Mistrzów Sportu – ta aukcja zakończyła się 22 grudnia, a uczestnik 4 stycznia weźmie udział w Gali i Balu Mistrzów Sportu: https://allegro.pl/oferta/podwojne-zaproszenie-na-bal-mistrzow-sportu-8763534385

Ponadto, dziennik Fakt proponuje aukcję – kolację z Julią Wieniawą, która do dziś zebrała już niemal 9 tys. zł: https://allegro.pl/oferta/kolacja-z-julia-wieniawa-8781180934

Wszystkie aukcje można znaleźć na Allegro.pl. By licytować wyżej wymienione propozycje, wystarczy wejść na stronę aukcje.wosp.org.pl lub wosp.onet.pl.

W niedzielę 12 stycznia na ulicach w Polsce, ale także w kilkudziesięciu miastach na całym świecie, kwestować będzie ponad 120 tys. wolontariuszy WOŚP. Oprócz zbiórki publicznej odbędą się koncerty, happeningi i inne wydarzenia, a tradycyjnie o godz. 20:00 przestrzeń nad wieloma miastami rozświetli „Światełko do nieba".

W niedzielę w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu, zostaną otwarte sztaby Onetu dla WOŚP, w których przez cały dzień będzie kwestować ponad 120 wolontariuszy z Onetu i Ringier Axel Springer Polska.

Dzięki Onetowi każdy chętny będzie mógł również uwiecznić swój udział w tegorocznym Finale WOŚP – na placu Bankowym powstanie strefa Onetu z fotobudką, a osoby które zdecydują się z niej skorzystać będą mogły zobaczyć swoje zdjęcie na ustawionym na placu telebimie lub udostępnić zdjęcie w mediach społecznościowych.

Na stronie głównej Onet.pl, w dniu Finału, oprócz newsów i relacji z wydarzeń, będzie można śledzić na bieżąco kwotę wpłat. Tego dnia Onet pokaże specjalne wydanie programu Onet Rano oraz transmisje live z Placu Bankowego, gdzie będzie się mieścić scena główna Finału oraz z Placu Teatralnego ze studia telewizyjnego WOŚP. Tego dnia zmieni się też logo Onetu, a aplikacja Jakdojade wskaże drogę do najważniejszych wydarzeń WOŚP w największych miastach Polski. Onet zadba też o komfort termiczny wolontariuszy zapowiadając pogodę na dzień Finału we wszystkich miastach w Polsce.