12/17/19

mBank prezentuje niespodzianki na 28. Finał WOŚP: nowa karta i akcja promocyjna


28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie już trzecim z udziałem mBanku w roli partnera strategicznego Fundacji WOŚP. Z tej okazji bank przygotował kolekcjonerską kartę, akcję promocyjną „100 za 100” oraz aukcję dzieł sztuki z własnej kolekcji.


mBank ponownie zadbał o to, by miłośnicy unikatowych kart płatniczych mieli się z czego cieszyć. Od poniedziałku, 16 grudnia, można zamawiać karty ze specjalnej, limitowanej edycji – zaprojektowane przez samego Jurka Owsiaka i z motywem przewodnim 28. Finału WOŚP!

Także 16 grudnia wystartowały „serduszka” w aplikacjach mobilnych z Androidem, dzięki którym można w bardzo prosty sposób wesprzeć Orkiestrę. W ubiegłym roku opcja ta cieszyła się ogromnym powodzeniem - co drugi przelew wysyłany na konto Fundacji pochodził właśnie z tej aplikacji.

Kolejną propozycją „finałową” mBanku jest znana już z ostatniej edycji zbiórki akcja „100 za 100”. Zgodnie z jej zasadami, jeśli danego dnia za pośrednictwem mBanku wpłynie 100 wpłat na WOŚP, mBank przekaże dodatkowo na WOŚP 100 tysięcy złotych. I tak każdego dnia, aż do Finału! Akcja wystartuje 24 grudnia.

Ponadto, mBank już po raz drugi przekazuje część swojej kolekcji dzieł sztuki na charytatywną licytację wspierającą WOŚP. Aukcja blisko 70 prac odbędzie się w siedzibie domu aukcyjnego Desa Unicum w dniu 28. Finału, 12 stycznia. Najcenniejszym dziełem przekazanym przez bank jest praca Juliana Fałata „Wyjazd na polowanie”.

Przypomnijmy, że w ramach 27. Finału WOŚP mBank przekazał 2 miliony PLN w ramach akcji promocyjnej „100 za 100”. W Orkiestrę zaangażował się ponad tysiąc pracowników banku. Zebranych zostało 80 ton bilonu (co odpowiada wadze… Boeinga 767), które przeliczono na ponad 400 liczarkach do bilonu. mBank zorganizował również ponad 350 konwojów przewożących gotówkę.