Orkiestrowe wieści - 5.04.2018

Orkiestrowe wieści - 5.04.2018

Opublikowany

Niemal 50 szkół podstawowych w drugim etapie Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować, częściowy line-up 24. Pol'and'Rock Festival już na oficjalnej stronie internetowej festiwalu, coraz mniej czasu, by zaproponować gościa ASP lub zgłosić swoją organizację i na koniec, pierwsze gadżety dedykowane 24. Pol'and'Rock Festival już w SiemaShopie.

Za nami pierwszy etap Ogólnopolskiego Konkursu organizowanego przez WOŚP

Zakończył się pierwszy etap 7. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ratujemy i Uczymy Ratować przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych. Do drugiego etapu przeszło aż 46 placówek z całej Polski. Konkurs jest częścią Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować", głównego programu Fundacji WOŚP związanego z promocją nauki pierwszej pomocy. Partnerem zarówno Programu, jak i Konkursu Ratujemy i Uczymy Ratować jest Volkswagen.
Fot. Łukasz Widziszowski

Fot. Łukasz Widziszowski

Sprawdź line-up 24. Pol'and'Rock Festival 

Na oficjalnej stronie Pol'and'Rock Festival - polandrockfestival.pl, dostępny jest już line-up 24. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Do tej pory ogłoszono już 8 zespołów, które wystąpią na Dużej Scenie, 7, które zobaczyć będzie można na Małej Scenie oraz 2, które zaprezentują się w festiwalowej Strefie Lecha. Już wkrótce poznamy kolejnych artystów, którzy gościć będą na scenach 24. Pol'and'Rock Festival, warto więc na bieżąco obserwować stronę.
ASP - zaproponuj gościa lub zgłoś swoją organizację

Akademia Sztuk Przepięknych to zarówno spotkania z autorytetami niemalże wszystkich dziedzin życia, jak również różnego rodzaju warsztaty a także możliwość bliższego poznania tego, czym zajmują się organizacje pozarządowe. Cały czas można zgłaszać swoje propozycje gości, którzy powinni pojawić się w namiocie ASP. Fundacja WOŚP czeka również na zgłoszenia organizacji, które chcą w tym roku zaprezentować się festiwalowej publiczności.

Pol'and'Rock Festival 2018 - kto zagra, termin, miejsce

Do kolejnej edycji Festiwalu pozostało już tylko kilka miesięcy. Dziś, chcemy Was zapytać, z kim chcielibyście spotkać się w tym niezwykłym miejscu. Zachęcamy Was również do zaprezentowania Waszej organizacji w ramach ASP!

Festiwalowe nowości w SiemaShopie

Pierwsze wzory koszulek i gadżetów dedykowanych 24. edycji Pol'and'Rock Festival już teraz dostępne są w SiemaShopie. W orkiestrowym sklepiku trwa również wyprzedaż produktów przygotowanych specjalnie na 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Robiąc zakupy w SiemaShopie wspomagasz działalność statutową Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!
09_Pol_and_Rock_2018_kolo_podglad_male.jpg

Udostępnij

Powiązane artykuły
Orkiestrowe wieści - 29.03.2018

temu

Fundacja WOŚP ogłasza 50. Konkurs Ofert, bałkański zespół Dubioza Kolektiv po raz drugi na scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata, ostatnie dni na zgłoszenie do udziału w 7. Konkursie "Ratujemy i Uczymy Ratować", już wkrótce pierwszy półfinałowy koncert w ramach Eliminacji do Pol'and'Rock Festival" i na koniec, nowy termin szkolenia dla kandydatów na członków Pokojowego Patrolu.
Orkiestrowe wieści - 22.03.2018

temu

Jurek Owsiak największym celebrytą według rankingu SentiOne, Krzysztof Zalewski kolejną gwiazdą Małej Sceny 24. Pol'and'Rock Festival, Koniec Świata ponownie w Kostrzynie nad Odrą, zespół Bethel zagra na Małej Scenie Pol'and'Rock Festival, przygotowany z okazji 26. Finału WOŚP spot mBanku nominowany do nagrody "Złoty Bankier" i na koniec, nowe technologie w akcjach charytatywnych.
Orkiestrowe wieści - 16.03.2018

temu

Apel w sprawie obrony niezależności zbiórek publicznych, zespół Gojira wystąpi na Dużej Scenie podczas 24. Pol'and'Rock Festival, Chris Niedenthal kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych, 1% podatku na rzecz podnoszenia standardów opieki na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży i na koniec, Fundacja WOŚP wspiera Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.
Orkiestrowe wieści - 9.03.2018

temu

Ponad 126 milionów PLN zebrano podczas 26. Finału WOŚP, Przystanek Woodstock zmienia się w PolAndRock Festival, podnoszenie standardu opieki na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży celem zbiórki w ramach 1% podatku, trwa nabór prac na 7. Ogólnopolski Konkurs "Ratujemy i Uczymy Ratować", strażacy-ochotnicy uczą przygotowują się do nauki pierwszej pomocy i na koniec, Odznaka Honorowa za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka dla Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak oraz Jerzego Owsiaka.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.