Orkiestrowe wieści - 29.03.2018

Orkiestrowe wieści - 29.03.2018

Opublikowany

Fundacja WOŚP ogłasza 50. Konkurs Ofert, bałkański zespół Dubioza Kolektiv po raz drugi na scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata, ostatnie dni na zgłoszenie do udziału w 7. Konkursie "Ratujemy i Uczymy Ratować", już wkrótce pierwszy półfinałowy koncert w ramach Eliminacji do Pol'and'Rock Festival" i na koniec, nowy termin szkolenia dla kandydatów na członków Pokojowego Patrolu.

Ogłaszamy 50. Konkurs Ofert

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zaprasza do składania wstępnych ofert sprzedaży w celu podjęcia negocjacji z zachowaniem konkurencji w ramach 50. Konkursu Ofert. Zakupy w ramach ogłoszonego konkursu finansowane będą ze środków zebranych w trakcie 25. i 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do konkursu przystąpić można za pośrednictwem platformy: konkursofert.wosp.org.pl.
529-0-jsLBJW8UIrh-o3.jpg
Dubioza Kolektiv kolejną gwiazdą Dużej Sceny

Bałkański zespół Dubioza Kolektiv wystąpi na 24. Pol'and'Rock Festival. Muzycy nigdy nie chcieli iść na twórczy kompromis – już na początku swojej działalności postanowili mówić o tematach trudnych, poruszać sprawy kontrowersyjne i otwarcie domagać się zwrócenia na nie uwagi. Kapela już drugi raz gościć będzie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Grupa po raz pierwszy wystąpiła w Kostrzynie nad Odrą w 2012 roku.
DK-PromoPhoto-Press-fullframe-HI-RES-photo-by-Goran-Lizdek_PL2018_6_zm.png
Ostatnie dni by zgłosić się do udziału w Konkursie RUR 

Już tylko do jutra (30.03) Fundacja WOŚP czeka na złoszenia do udziału w 7. Ogólnopolskim Konkursie "Ratujemy i Uczymy Ratować". Aby przystąpić do rywalizacji wystarczy przygotować plakat i przesłać go, za pomocą poczty tradycyjnej, lub elektronicznej, na adres Fundacji WOŚP. Udział w konkursie wziąć może każda szkoła, która została przeszkolona w ramach Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować".
Fot. Łukasz Widziszowski

Fot. Łukasz Widziszowski

Zapraszamy na Półfinał Eliminacji we Wrocławiu

Niespełna miesiąc pozostał do pierwszego z półfinałowych koncertów w ramach Eliminacji do Pol'and'Rock Festival! Podczas wrocławskiego koncertu, obok zespołów biorących udział w Eliminacjach wystąpi również gość wieczoru, CHORZY oraz gwiazda wieczoru, Nocny Kochanek! Celem Eliminacji jest wyłonienie zespołów, które zagrają na scenach Pol'and'Rock Festival! Wstęp na wszystkie eliminacyjne koncerty jest tradycyjnie darmowy!
eliminacje_wroclaw.jpg
Termin szkolenia Pokojowego Patrolu

Znamy już termin kolejnego szkolenia dla kandydatów na wolontariuszy Pokojowego Patrolu. Jeśli chcesz dołączyć do Pokojowego Patrolu i tworzyć z nami Najpiękniejszy Festiwal Świata, właśnie teraz jest na to najlepszy moment! Najbliższe szkolenie odbędzie się 27-29 kwietnia 2018 rok. Zgłoszenia przyjmujemy przez stronę patrol.wosp.org.pl. Do zobaczenia już w sierpniu na 24. Pol'and'Rock Festival!
Fot. Łukasz Widziszowski

Fot. Łukasz Widziszowski

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Orkiestrowe wieści - 5.04.2018

temu

Niemal 50 szkół podstawowych w drugim etapie Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować, częściowy line-up 24. Pol'and'Rock Festival już na oficjalnej stronie internetowej festiwalu, coraz mniej czasu, by zaproponować gościa ASP lub zgłosić swoją organizację i na koniec, pierwsze gadżety dedykowane 24. Pol'and'Rock Festival już w SiemaShopie.
Orkiestrowe wieści - 22.03.2018

temu

Jurek Owsiak największym celebrytą według rankingu SentiOne, Krzysztof Zalewski kolejną gwiazdą Małej Sceny 24. Pol'and'Rock Festival, Koniec Świata ponownie w Kostrzynie nad Odrą, zespół Bethel zagra na Małej Scenie Pol'and'Rock Festival, przygotowany z okazji 26. Finału WOŚP spot mBanku nominowany do nagrody "Złoty Bankier" i na koniec, nowe technologie w akcjach charytatywnych.
Orkiestrowe wieści - 16.03.2018

temu

Apel w sprawie obrony niezależności zbiórek publicznych, zespół Gojira wystąpi na Dużej Scenie podczas 24. Pol'and'Rock Festival, Chris Niedenthal kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych, 1% podatku na rzecz podnoszenia standardów opieki na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży i na koniec, Fundacja WOŚP wspiera Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.
Orkiestrowe wieści - 9.03.2018

temu

Ponad 126 milionów PLN zebrano podczas 26. Finału WOŚP, Przystanek Woodstock zmienia się w PolAndRock Festival, podnoszenie standardu opieki na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży celem zbiórki w ramach 1% podatku, trwa nabór prac na 7. Ogólnopolski Konkurs "Ratujemy i Uczymy Ratować", strażacy-ochotnicy uczą przygotowują się do nauki pierwszej pomocy i na koniec, Odznaka Honorowa za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka dla Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak oraz Jerzego Owsiaka.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.