Orkiestrowe wieści - 22.03.2018

Orkiestrowe wieści - 22.03.2018

Opublikowany

Jurek Owsiak największym celebrytą według rankingu SentiOne, Krzysztof Zalewski kolejną gwiazdą Małej Sceny 24. Pol'and'Rock Festival, Koniec Świata ponownie w Kostrzynie nad Odrą, zespół Bethel zagra na Małej Scenie Pol'and'Rock Festival, przygotowany z okazji 26. Finału WOŚP spot mBanku nominowany do nagrody "Złoty Bankier" i na koniec, nowe technologie w akcjach charytatywnych.

Jurek Owsiak największym celebrytą

Liczba wzmianek wprost proporcjonalna do czynionego dobra? Taki wniosek wysnuć można patrząc na zainteresowanie internautów postacią Jerzego Owsiaka. W ramach corocznego raportu Social Index przygotowanego przez SentiOne, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP okazał się "Największym celebrytą". Na podium podobnie, jak w zeszłym roku, znalazł się także Mariusz Pudzianowski. Wskoczył na nie za to Michał Szpak, spychając Filipa Chajzera.
Fot. Damian Mekal

Fot. Damian Mekal

Krzysztof Zalewski kolejną gwiazdą Małej Sceny

Uważany za jednego z najlepszych wokalistów w Polsce, multiinstrumentalista, autor i kompozytor - Krzysztof Zalewski, zagra w tym roku w Kostrzynie nad Odrą podczas 24 edycji Pol'and'Rock Festival! Do tej pory artysta grał między innymi z Kasią Nosowską oraz zespołem HEY, współtworzył Muchy i Japoto, wystąpił także u boku Brodki. Zalewski, wraz z Budyniem, skomponował również piosenki do filmu Jeż Jerzy.
Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski

Koniec Świata ponownie w Kostrzynie nad Odrą 

Po raz pierwszy zagrali w 2003 roku, jeszcze w Żarach. Później jeszcze dwukrotnie wystąpili w Kostrzynie nad Odrą - na 12. i 23. Przystanku Woodstock. W tym roku spotkamy ich na Małej Scenie podczas 24. Pol'and'Rock Festival! Koniec Świata to rock&rollowo - folkowa wizytówka Śląska. Od 2000 roku zagrali ponad 1000 koncertów w Polsce, a także Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Czechach, Słowacji i Ukrainie.
koniec_swiata.jpg
Bethel wystąpi na Małej Scenie 24. Pol'and'Rock Festival

Zwycięzca Złotego Bączka 17. Przystanku Woodstock, zespół Bethel wystąpi podczas 24. Pol'and'Rock Festival. Zespół Bethel założony został w 2006 roku z inicjatywy obecnego lidera i wokalisty - Grzegorza Wlaźlaka. Choć w ciągu lat ich muzyka ulegała wielu przeobrażeniom i zmianom, to od zawsze oscylowała ona wokół gatunku reggae. Zespół cały czas pracuje nad nowym, trzecim albumem, którego premiera będzie miała miejsce w tym roku!

Pol'and'Rock Festival 2018 - kto zagra, termin, miejsce

Bethel to zwycięzca Złotego Bączka 17. Przystanku Woodstock. Już nie możemy się doczekać ich występu na Małej Scenie!

Spot mBanku nominowny do nagrody "Złoty Bankier"  

Przygotowany przez mBank w związku z 26. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy spot reklamowy "Bądź bogatszy o dobre serce" został nominowany do nagrody "Złoty Bankier" w kategorii Najlepszy spot reklamowy. Spot mBanku przygotowany został w ramach akcji, dzięki której na konto WOŚP trafiło aż 14 milionów złotych. Teraz Wy możecie podzielić się dobrymi emocjami i zagłosować na naszych przyjaciół!
Nowe technologie w akcjach charytatywnych

Jerzy Owsiak, w rozmowie z Łukaszem Grassem opowiada o tym, jak charytatywność i pomaganie rozwijają się dzięki internetowi. Obok Jurka gośćmi programu byli również Robert Korzeniowski, ambasador UNICEF oraz Bartosz Berestecki – Członek Zarządu PayU, które udostępnia swój system płatności w ramach wielu projektów charytatywnych. PayU od 16 lat gra z WOŚP. Sprawdź, jak przebiegł 26. Finał WOŚP z naszym udziałem.

Internauci zebrali ponad 18 milionów złotych dla WOŚP | PayU Polska

Zbiórki i aukcje zorganizowane w internecie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zakończyły się wielkim sukcesem. W trakcie 26. Finału internauci korzystający z systemu PayU przekazali 18 109 010 złotych na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. PayU gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka już od 16 lat, nie pobierając żadnej prowizji, dzięki czemu każda złotówka wpłacona na WOŚP jest w całości przekazywana na konto Fundacji.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Orkiestrowe wieści - 5.04.2018

temu

Niemal 50 szkół podstawowych w drugim etapie Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować, częściowy line-up 24. Pol'and'Rock Festival już na oficjalnej stronie internetowej festiwalu, coraz mniej czasu, by zaproponować gościa ASP lub zgłosić swoją organizację i na koniec, pierwsze gadżety dedykowane 24. Pol'and'Rock Festival już w SiemaShopie.
Orkiestrowe wieści - 29.03.2018

temu

Fundacja WOŚP ogłasza 50. Konkurs Ofert, bałkański zespół Dubioza Kolektiv po raz drugi na scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata, ostatnie dni na zgłoszenie do udziału w 7. Konkursie "Ratujemy i Uczymy Ratować", już wkrótce pierwszy półfinałowy koncert w ramach Eliminacji do Pol'and'Rock Festival" i na koniec, nowy termin szkolenia dla kandydatów na członków Pokojowego Patrolu.
Orkiestrowe wieści - 16.03.2018

temu

Apel w sprawie obrony niezależności zbiórek publicznych, zespół Gojira wystąpi na Dużej Scenie podczas 24. Pol'and'Rock Festival, Chris Niedenthal kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych, 1% podatku na rzecz podnoszenia standardów opieki na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży i na koniec, Fundacja WOŚP wspiera Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.
Orkiestrowe wieści - 9.03.2018

temu

Ponad 126 milionów PLN zebrano podczas 26. Finału WOŚP, Przystanek Woodstock zmienia się w PolAndRock Festival, podnoszenie standardu opieki na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży celem zbiórki w ramach 1% podatku, trwa nabór prac na 7. Ogólnopolski Konkurs "Ratujemy i Uczymy Ratować", strażacy-ochotnicy uczą przygotowują się do nauki pierwszej pomocy i na koniec, Odznaka Honorowa za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka dla Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak oraz Jerzego Owsiaka.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.