Orkiestrowe wieści - 16.03.2018

Orkiestrowe wieści - 16.03.2018

Opublikowany

Apel w sprawie obrony niezależności zbiórek publicznych, zespół Gojira wystąpi na Dużej Scenie podczas 24. Pol'and'Rock Festival, Chris Niedenthal kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych, 1% podatku na rzecz podnoszenia standardów opieki na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży i na koniec, Fundacja WOŚP wspiera Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.

Stań w obronie niezależności zbiórek publicznych!

MSWiA planuje zmiany w prawie, które dadzą politykom uprawnienia do tego, by samodzielnie, pod pretekstem swobodnej oceny działalności i celów organizacji, nie dopuścić m. in. do Finału WOŚP. Minister będzie miał również możliwość „przejęcia” środków zebranych przez organizacje w trakcie zbiórek. Fundacja WOŚP nie godzi się na takie zmiany, dlatego wraz z 10 innymi organizacjami wystosowała apel wzywający do porzucenia projektu ustawy.
Przechwytywanie.PNG
Gojira kolejną gwiazdą festiwalu Pol'and'Rock

Jurek Owsiak ogłosił kolejną gwiazdę, która wystąpi podczas 24. Pol'and'Rock Festival. Wywodzący się z Francji zespół Gojira gra oryginalną, skomplikowaną muzykę heavy metalową w której łączy elementy charakterystyczne dla death metalu, groove metalu i progressive metalu z muzyką instrumentalną. Kwartet grał obok takich legend jak Slayer, Metallica czy Mastodon. Już w sierpniu wystąpili na Dużej Scenie w Kostrzynie nad Odrą!
Gojira_comp3_2bb.png
Chris Niedenthal gościem Akademii Sztuk Przepięknych

Drugim gościem tegorocznej ASP będzie Chris Niedenthal, autor najsłynniejszego zdjęcia stanu wojennego. Niedenthal studiował fotografię w London College of Printing. W 1973 roku na kilka miesięcy przyjechał do Polski i pozostał w niej aż do dziś. Jest laureatem nagrody World Press Photo z 1986 roku którą otrzymał za portret węgierskiego przywódcy Janosa Kadara. Już wkrótce Chris Niedenthal spotka się z publicznością podczas Pol'and'Rock Festival!
Chris Niedenthal

Chris Niedenthal

Fundacja WOŚP wspiera Świetlikowo

Już 23 marca w katowickim Spodku odbędzie się wielki koncert charytatywny „Giganci dla Świetlikowa”. Znani i lubiani artyści zagrają na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci z Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo by pomóc jej bezpłatnie opiekować się dziećmi dotkniętymi nieuleczalną chorobą. Podczas wydarzenia Fundacja WOŚP obejmie oficjalny patronat nad Fundacją Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.
plakat__A2.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Orkiestrowe wieści - 5.04.2018

temu

Niemal 50 szkół podstawowych w drugim etapie Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować, częściowy line-up 24. Pol'and'Rock Festival już na oficjalnej stronie internetowej festiwalu, coraz mniej czasu, by zaproponować gościa ASP lub zgłosić swoją organizację i na koniec, pierwsze gadżety dedykowane 24. Pol'and'Rock Festival już w SiemaShopie.
Orkiestrowe wieści - 29.03.2018

temu

Fundacja WOŚP ogłasza 50. Konkurs Ofert, bałkański zespół Dubioza Kolektiv po raz drugi na scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata, ostatnie dni na zgłoszenie do udziału w 7. Konkursie "Ratujemy i Uczymy Ratować", już wkrótce pierwszy półfinałowy koncert w ramach Eliminacji do Pol'and'Rock Festival" i na koniec, nowy termin szkolenia dla kandydatów na członków Pokojowego Patrolu.
Orkiestrowe wieści - 22.03.2018

temu

Jurek Owsiak największym celebrytą według rankingu SentiOne, Krzysztof Zalewski kolejną gwiazdą Małej Sceny 24. Pol'and'Rock Festival, Koniec Świata ponownie w Kostrzynie nad Odrą, zespół Bethel zagra na Małej Scenie Pol'and'Rock Festival, przygotowany z okazji 26. Finału WOŚP spot mBanku nominowany do nagrody "Złoty Bankier" i na koniec, nowe technologie w akcjach charytatywnych.
Orkiestrowe wieści - 9.03.2018

temu

Ponad 126 milionów PLN zebrano podczas 26. Finału WOŚP, Przystanek Woodstock zmienia się w PolAndRock Festival, podnoszenie standardu opieki na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży celem zbiórki w ramach 1% podatku, trwa nabór prac na 7. Ogólnopolski Konkurs "Ratujemy i Uczymy Ratować", strażacy-ochotnicy uczą przygotowują się do nauki pierwszej pomocy i na koniec, Odznaka Honorowa za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka dla Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak oraz Jerzego Owsiaka.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.