• Press Kit
Orkiestrowe wieści - 22.02.2018

Kopiuj tekst

Orkiestrowe wieści - 22.02.2018

Opublikowany

Zadeklarowana kwota już na koncie WOŚP, uroczyste przekazania karetki dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, mieszkańcy Kostrzyna nad Odrą jednoznacznie popierają organizację Przystanku Woodstock w swoim mieście, znamy kolejną gwiazdkę jaka wystąpi na Dużej Scenie i na koniec, zakończył się proces naboru zgłoszeń na Eliminacje do 24. Przystanku Woodstock. Miłej lektury!

fot. Szymon Aksienionek

fot. Szymon Aksienionek

Zadeklarowana kwota jest już na koncie WOŚP

W ubiegły czwartek (1 lutego 2018 roku) kwota na koncie WOŚP przekroczyła wartość zadeklarowaną na koniec 26. Finału, czyli 81 423 542 PLN. Licznik zostanie teraz zatrzymany. Informacje co do ostatecznego wyniku tegorocznej zbiórki poznamy już 8 marca, podczas specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej, kiedy to Jurek Owsiak oficjalnie ogłosi zebrana podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotę.

Aktualności - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Niespełna 3 tygodnie po zakończeniu Finału na naszym koncie pojawiła się już kwota deklarowana, czyli 81 423 542 zł. Od początku grudnia, codziennie podawaliśmy informacje o stanie naszego konta. Sprawdźcie, co dalej.

Przekazanie karetki dla szpitala w krakowskim Prokocimiu

W poniedziałek 12 lutego w Krakowie odbędzie się wyjątkowa uroczystość. W imieniu Fundacji WOŚP, Jurek i Lidia Owsiak przekażą w darze dla krakowskiego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego nowoczesną karetkę typu S. Fundacja WOŚP wspiera krakowski Uniwersytecki Szpital Dziecięcy niemal od początku swojej działalności. Do tej pory szpitale w Krakowie otrzymały od WOŚP wsparcie w wysokości ponad 28 mln złotych.

Nowoczesna karetka „S” od WOŚP dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie - Fundacja WOŚP

W poniedziałek (12 lutego) w Krakowie odbyła się wyjątkowa uroczystość. Jurek i Lidia Owsiak w imieniu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazali w darze nowoczesną karetkę typu S dla krakowskiego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego.

Mieszkańcy Kostrzyna popierają Przystanek Woodstock

Podczas konferencji prasowej, jaka dziś (08.02.2018) odbyła się w kostrzyńskim magistracie, Andrzej Kunt – Burmistrz Kostrzyna nad Odrą, ogłosił wyniki przeprowadzonego w styczniu tego roku badania opinii publicznej, dotyczącego poparcia mieszkańców dla organizacji Przystanku Woodstock w ich mieście. Zdecydowana, wynosząca ponad 80%, większość mieszkańców Kostrzyna nad Odrą jednoznacznie opowiedziała się za organizacją festiwalu w ich mieście.

Przystanek Woodstock 2018 - kto zagra, termin, miejsce

Dziś w Kostrzynie nad Odrą odbyła się konferencja prasowa, na której Andrzej Kunt – Burmistrz Miasta Kostrzyn nad Odrą, ogłosił wyniki przeprowadzonego w styczniu 2018 roku badania opinii publicznej, dotyczącego poparcia mieszkańców dla organizacji Przystanku Woodstock w ich mieście.

The Inspector Cluzo gwiazdą 24. Przystanku Woodstock

Podczas poniedziałkowej audycji "Zaraz Będzie Ciemno" Jerzy Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP - organizatora Przystanku Woodstock, ogłosił, że kolejną gwiazdą 24. Przystanku Woodstock będzie francuski zespół The Inspector Cluzo! Duet świętuje w tym roku dziesięciolecie muzycznej działalności. Po raz pierwszy wystąpią w Polsce i zagrają na Dużej Scenie Przystanku Woodstock. Gwarantowana solidna mieszanka dobrego rocka, soul i Funka!

Przystanek Woodstock 2018 - kto zagra, termin, miejsce

Po porywających występach w 47 krajach świata, niezwykle żywiołowy duet muzyków - farmerów wystąpi na Dużej Scenie Przystanku Woodstock! To będzie ich pierwszy występ w Polsce i wspaniałe okazja by świętować 10-lecie zespołu!

Eliminacje do 24. Przystanku Woodstock

W poniedziałek (5 lutego) zakończył się proces naboru zgłoszeń na Eliminacje do 24. Przystanku Woodstock. Spośród wszystkich zgłoszonych zespołów Jury, po przesłuchaniu każdej z nadesłanych płyt, wybierze zespoły, które zostaną zaproszone do kolejnego etapu Eliminacji - koncertów na żywo przed Jury i publicznością! Zwycięzcy Eliminacji otrzymują nagrodę główną, jakim jest zaproszenie do zagrania koncertu na 24. Przystanku Woodstock.

Przystanek Woodstock 2018 - kto zagra, termin, miejsce

Znamy już listę zespołów z Polski i z zagranicy, które zgłosiły się do udziału w Eliminacjach do 24. Przystanku Woodstock. Dziękujemy za nadesłane płyty - przed nami trudna decyzja!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Orkiestrowe wieści nr - 22.02.2018

temu

Booze & Glory na Dużej Scenie 24. Przystanku Woodstock, pierwsze zespoły z Eliminacji zaproszone do udziału w festiwalu, za nami pierwszy etap Eliminacji do tegorocznej edycji Przystanku Woodstock, niespełna dwa tygodnie do oficjalnego ogłoszenia wyniku 26. Finału WOŚP i na koniec, najlepszy moment by wziąć udział w szkoleniach Pokojowego Patrolu. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 15.02.2018

temu

Przesłuchania płyt do Eliminacji do 24. Przystanku Woodstock za nami, Goo Goo Dolls kolejną gwiazdą najbliższej edycji Przystanku Woodstock, karetka od WOŚP dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, już wkrótce ogłoszenie ostatecznego wyniku 26. Finału WOŚP i na koniec, wyprzedaż płyt winylowych w SiemaShopie. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 01.02.2018

temu

Newsroom Przystanku Woodstock, zgłoś organizację lub zaproponuj gościa Akademii Sztuk Przepięknych, Arch Enemy kolejną gwiazdę na Dużej Scenie, trwają Eliminacje do Przystanku Woodstock, ostatnie dni orkiestrowych aukcji, rusza 7. edycja konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować" organizowanego przez Fundację WOŚP dla szkół podstawowych i na koniec, zobacz jak Orkiestra zagrała w Internecie. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 19.01.2018

temu

Fundacja dziękuje wszystkim zaangażowanym w 26. Finał WOŚP, coraz więcej pieniędzy na koncie Orkiestry, wciąż można wspierać cel 26. Finału WOŚP, prawie 13 milionów widzów Finału na antenach grupy TVN i na koniec, aż 375 000 PLN dzięki dodatkowym możliwościom wsparcia Orkiestry od firmy Mastercard. Miłej lektury!

Oświadczenie Fundacji WOŚP ws. zmiany w Ustawie o zbiórkach

Przedstawiamy Państwu apel 30 dużych organizacji pozarządowych, który wyraża sprzeciw wobec planowanych zmian w Ustawie o zasadach prowadzenia zbiórek publicznych. Jedną z organizacji podpisanych pod apelem jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od 26 lat organizujemy największą dziś w Polsce zbiórkę publiczną – Finał WOŚP. To jest już nie tylko zbiórka środków na zakup sprzętu medycznego, to jest łączące Polaków w kraju i na całym świecie święto solidarności i społeczeństwa obywatelskiego.