Orkiestrowe wieści - 15.02.2018

Orkiestrowe wieści - 15.02.2018

Opublikowany

Przesłuchania płyt do Eliminacji do 24. Przystanku Woodstock za nami, Goo Goo Dolls kolejną gwiazdą najbliższej edycji Przystanku Woodstock, karetka od WOŚP dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, już wkrótce ogłoszenie ostatecznego wyniku 26. Finału WOŚP i na koniec, wyprzedaż płyt winylowych w SiemaShopie. Miłej lektury!

23. Przystanek Woodstock

23. Przystanek Woodstock

Eliminacje do 24. Przystanku Woodstock

Zakończyły się przesłuchania płyt zespołów, które zgłosiły się do udziału w Eliminacjach do 24. Przystanku Woodstock! Ostateczny werdykt jurorów poznamy w poniedziałek (19 lutego) podczas prowadzonej na antenie Antyradia audycji Jurka Owsiaka - "Zaraz będzie ciemno". Kolejnym etapem Eliminacji będą koncerty na żywo, przed publicznoscią i jurorami, które już wkróce odbędą się w klubach w całej Polsce (i nie tylko). Ich dostępne są tutaj.

Przystanek Woodstock 2018 - kto zagra, termin, miejsce

Dzisiaj od rana w Fundacji WOŚP trwają przesłuchania płyty zespołów, które zgłosiły się do Eliminacje do 24. Przystanku Woodstock! Jest naprawdę głośno!

Goo Goo Dolls na Dużej Scenie Przystanku Woodstock

Podczas poniedziałkowej audycji Jurka Owsiaka w Antyradiu poznaliśmy kolejną gwiazdę 24. Przystanku Woodstock - Goo Goo Dolls. Założona w 1986 roku w Stanach Zjednoczonych formacja po raz pierwszy zagra przed polską publicznością. Legendarna kapela osiągnęła status jednej z najbardziej szanowanych i wpływowych grup na rynku muzyki pop-rockowej, sprzedając ponad 12 milionów albumów i wydając 11 albumów studyjnych.

Przystanek Woodstock 2018 - kto zagra, termin, miejsce

Goo Goo Dolls wystąpią na Dużej Scenie Przystanku Woodstock. Założona w 1986 roku w Stanach Zjednoczonych legendarna formacja po raz pierwszy zagra przed polską publicznością.

Karetka od WOŚP dla szpitala w krakowskim Prokocimiu

W poniedziałek (12.02) Fundacja WOŚP przekazała specjalistyczną karetkę o wartości 600 tysięcy PLN Uniwersyteckiemu Szpitalowi Dziecięcemu w Krakowie. Karetka służyć będzie do transportu pacjentów na konsultacje, leczenie w komorze hiperbarycznej lub protonoterapię. Specjalistyczne wyposażenie umożliwi przewóz dzieci w stanie zagrożenia życia. To już druga karetka, którą krakowski szpital otrzymał w darze od Fundacji WOŚP.

Aktualności - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

12 lutego odbyło się uroczyste przekazanie specjalistycznej karetki dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Dar został przekazany placówce przez Jerzego i Lidię Owsiak, którzy reprezentowali Fundację WOŚP.

Fundacja WOŚP ogłosi oficjalny wynik 26. Finału

Już 8 marca poznamy ostateczny rezultat styczniowej zbiórki. Podczas specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej Jurek Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP oficjalnie ogłosi ile pieniędzy udało zebrać się podczas 26. Finału WOŚP. Niespełna 3 tygodnie po zakończeniu Finału na naszym koncie Fundacji pojawiła się kwota deklarowana, czyli 81 423 542 zł. Już wkrótce przekonamy się ile ostatecznie udało się zebrać podczas 26. Finału.

Aktualności - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Niespełna 3 tygodnie po zakończeniu Finału na naszym koncie pojawiła się już kwota deklarowana, czyli 81 423 542 zł. Od początku grudnia, codziennie podawaliśmy informacje o stanie naszego konta. Sprawdźcie, co dalej.

Woodstockowa muzyka już od 19,99 PLN

W oficjalnym sklepie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwa wyprzedaż płyt winylowych. SiemaShop obniżył ceny wybranych wydawnictw do 19,99 PLN! Dzięki wyprzedaży teraz jeszcze łatwiej można powrócić wspomnieniami do ulubionych koncertów z Przystanków Woodstock, w najwyższej jakości! Wszystkie zakupy w sklepie internetowym SiemaShop wspierają działalność Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
5a81791017567.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Orkiestrowe wieści - 5.04.2018

temu

Niemal 50 szkół podstawowych w drugim etapie Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować, częściowy line-up 24. Pol'and'Rock Festival już na oficjalnej stronie internetowej festiwalu, coraz mniej czasu, by zaproponować gościa ASP lub zgłosić swoją organizację i na koniec, pierwsze gadżety dedykowane 24. Pol'and'Rock Festival już w SiemaShopie.
Orkiestrowe wieści - 29.03.2018

temu

Fundacja WOŚP ogłasza 50. Konkurs Ofert, bałkański zespół Dubioza Kolektiv po raz drugi na scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata, ostatnie dni na zgłoszenie do udziału w 7. Konkursie "Ratujemy i Uczymy Ratować", już wkrótce pierwszy półfinałowy koncert w ramach Eliminacji do Pol'and'Rock Festival" i na koniec, nowy termin szkolenia dla kandydatów na członków Pokojowego Patrolu.
Orkiestrowe wieści - 22.03.2018

temu

Jurek Owsiak największym celebrytą według rankingu SentiOne, Krzysztof Zalewski kolejną gwiazdą Małej Sceny 24. Pol'and'Rock Festival, Koniec Świata ponownie w Kostrzynie nad Odrą, zespół Bethel zagra na Małej Scenie Pol'and'Rock Festival, przygotowany z okazji 26. Finału WOŚP spot mBanku nominowany do nagrody "Złoty Bankier" i na koniec, nowe technologie w akcjach charytatywnych.
Orkiestrowe wieści - 16.03.2018

temu

Apel w sprawie obrony niezależności zbiórek publicznych, zespół Gojira wystąpi na Dużej Scenie podczas 24. Pol'and'Rock Festival, Chris Niedenthal kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych, 1% podatku na rzecz podnoszenia standardów opieki na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży i na koniec, Fundacja WOŚP wspiera Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.