Orkiestrowe wieści nr - 22.02.2018

Orkiestrowe wieści nr - 22.02.2018

Published

Booze & Glory na Dużej Scenie 24. Przystanku Woodstock, pierwsze zespoły z Eliminacji zaproszone do udziału w festiwalu, za nami pierwszy etap Eliminacji do tegorocznej edycji Przystanku Woodstock, niespełna dwa tygodnie do oficjalnego ogłoszenia wyniku 26. Finału WOŚP i na koniec, najlepszy moment by wziąć udział w szkoleniach Pokojowego Patrolu. Miłej lektury!

fot. Bartek Muracki

fot. Bartek Muracki

Booze & Glory wystąpią na Dużej Scenie

Założony w Londynie w 2009 roku zespół Booze & Glory, wystąpi na Dużej Scenie podczas 24. Przystanku Woodstock! Zespól ma swoim koncie 4 albumy, kolekcję singli, a ich utwory pojawiły się na niezliczonej ilości splitów i składanek. Kolejną gwiazdę 24. Przystanku Woodstock poznaliśmy w ubiegły poniedziałek, podczas cotygodniowej audycji Jurka Owsiaka - "Zaraz Będzie Ciemno".

Przystanek Woodstock 2018 - kto zagra, termin, miejsce

Booze & Glory - jeden z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych przedstawicieli ulicznego Punka kolejną gwiazdą 24. Przystanku Woodstock. Założona w 2009 roku w Londynie grupa wystąpi na Dużej Scenie trzeciego dnia Festiwalu.

Nowi wykonawcy na 24. Przystanku Woodstock

Mimo, że Eliminacje do kolejnej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata wciąż trwają, Jury, po przesłuchaniu nadesłanych płyt, już teraz zdecydowało się zaprosić pięć zespołów do udziału w 24. Przystanku Woodstock. Decyzją jurorów na scenie Viva Kultura wystąpi zespół Bubliczki, Mała Scenę rozgrzeją Pablopavo oraz Na górze, natomiast w Strefie Lecha, zobaczymy muzyczną prezentacje zespołów Wszyscy Byliśmy Harcerzami i ZENEK.

Przystanek Woodstock 2018 - kto zagra, termin, miejsce

Pierwszy etap Eliminacji do 24. Przystanku Woodstock już za nami! Jurorzy wybrali (z kilkuset zgłoszeń) 30 zespołów, które wystąpią na koncertach w całej Polsce, a kilka z nich postanowili od razu zaprosić na tegoroczną edycję festiwalu.

Znamy półfinalistów Eliminacji

Za nami pierwszy etap Eliminacji co tegorocznej edycji Przystanku Woodstock. Do Fundacji WOŚP trafiło w tym roku kilkaset płyt, nadesłanych przez zespoły zarówno z Polski jaki z zagranicy. Po wielogodzinnych przesłuchaniach, jurorzy wybrali 30 zespołów, które już wkrótce wystąpią na koncertach na żywo w czterech miastach Polski. Laureaci Eliminacji otrzymają zaproszenie na sceny tegorocznej edycji festiwalu!

Przystanek Woodstock 2018 - kto zagra, termin, miejsce

Zakończył się pierwszy etap Eliminacji do 24. Przystanku Woodstock. Po wielogodzinnych przesłuchaniach, jurorzy wybrali 30 zespołów, które wystąpią na koncertach w całej Polsce.

Już 8 marca ogłoszenie wyniku 26. Finału WOŚP

Niespełna dwa tygodnie dzielą nas od momentu w którym poznamy ostateczny rezultat styczniowego Finału WOŚP. Już 8 marca, podczas specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej Jurek Owsiak ogłosi oficjalny wynik 26. Finału WOŚP. Niespełna 3 tygodnie po zakończeniu Finału na koncie Fundacji pojawiła się już kwota deklarowana, czyli 81 423 542 zł. Już wkrótce przekonamy się ile ostatecznie udało się zebrać podczas styczniowej zbiórki.

Aktualności - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Niespełna 3 tygodnie po zakończeniu Finału na naszym koncie pojawiła się już kwota deklarowana, czyli 81 423 542 zł. Od początku grudnia, codziennie podawaliśmy informacje o stanie naszego konta. Sprawdźcie, co dalej.

Trwają szkolenia Pokojowego Patrolu

Już tylko 5 miesięcy dzieli nas od kolejnej edycji Najpięknieszego Festiwalu Świata. To najlepszy moment by dołączyć do Pokojowego Patrolu i pomóc Fundację WOŚP w organizacji 24. Przystanku Woodstock! Zgłoszenia przyjmowane są przez stronę patrol.wosp.org.pl. Wszystkie informacje na temat terminów i szczegółów dotyczących szkoleń znajdują się na stronie wosp.org.pl/pokojowy_patrol/dolacz_do_nas.

Aktualności - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Już tylko 5 miesięcy dzielą nas od kolejnej edycji Najpięknieszego Festiwalu Świata. To najlepszy moment by dołączyć do Pokojowego Patrolu i pomóc nam w organizacji 24. Przystanku Woodstock!

Copy as a Plain Text

Share

Related Stories
Orkiestrowe wieści - 5.04.2018

ago

Niemal 50 szkół podstawowych w drugim etapie Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować, częściowy line-up 24. Pol'and'Rock Festival już na oficjalnej stronie internetowej festiwalu, coraz mniej czasu, by zaproponować gościa ASP lub zgłosić swoją organizację i na koniec, pierwsze gadżety dedykowane 24. Pol'and'Rock Festival już w SiemaShopie.
Orkiestrowe wieści - 29.03.2018

ago

Fundacja WOŚP ogłasza 50. Konkurs Ofert, bałkański zespół Dubioza Kolektiv po raz drugi na scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata, ostatnie dni na zgłoszenie do udziału w 7. Konkursie "Ratujemy i Uczymy Ratować", już wkrótce pierwszy półfinałowy koncert w ramach Eliminacji do Pol'and'Rock Festival" i na koniec, nowy termin szkolenia dla kandydatów na członków Pokojowego Patrolu.
Orkiestrowe wieści - 22.03.2018

ago

Jurek Owsiak największym celebrytą według rankingu SentiOne, Krzysztof Zalewski kolejną gwiazdą Małej Sceny 24. Pol'and'Rock Festival, Koniec Świata ponownie w Kostrzynie nad Odrą, zespół Bethel zagra na Małej Scenie Pol'and'Rock Festival, przygotowany z okazji 26. Finału WOŚP spot mBanku nominowany do nagrody "Złoty Bankier" i na koniec, nowe technologie w akcjach charytatywnych.
Orkiestrowe wieści - 16.03.2018

ago

Apel w sprawie obrony niezależności zbiórek publicznych, zespół Gojira wystąpi na Dużej Scenie podczas 24. Pol'and'Rock Festival, Chris Niedenthal kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych, 1% podatku na rzecz podnoszenia standardów opieki na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży i na koniec, Fundacja WOŚP wspiera Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.