12/18/23

Oto ostatnie gwiazdy finałowego koncertu w Warszawie!


Line-up warszawskiego koncertu z okazji 32. Finału WOŚP zamknięty. Do wcześniej ogłoszonych artystów dołączają ostatnie gwiazdy, które zapewnią niezapomniane muzyczne przeżycia w niesamowitej atmosferze błoni PGE Narodowego!


Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski, od zwycięstwa w „Idolu” w 2004 roku, nieustannie ewoluuje, zdobywając uznanie zarówno w rockowych, jak i alternatywnych brzmieniach. Jego kariera, bogata w kolaboracje z czołowymi artystami i udział w prestiżowych projektach, takich jak Męskie Granie, świadczy o jego wszechstronności. Albumy takie jak „Zelig” czy „Złoto” ukazały jego umiejętność tworzenia muzyki, która porusza i pozostaje w pamięci.Jego występ na 32. Finale WOŚP to nie tylko okazja do usłyszenia największych hitów, ale również świadectwo niezwykłej muzycznej podróży. Krzysztof Zalewski znany jest również z unikatowego połączenia muzyki z innymi formami sztuki. Jego udział w projekcie „MTV Unplugged”, gdzie zaprezentował akustyczną wersję swoich utworów, oraz rola w filmie „Bo we mnie jest seks”, pokazują artystę, który nie boi się nowych wyzwań i eksperymentów. Warszawska publiczność może więc spodziewać się występu pełnego emocji i muzycznej głębi, który zostanie długo zapamiętany.


Zalewski przeżył swój polandrockowy debiut na kostrzyńskiej Małej Scenie w 2018 roku i wrócił już rok później, by zagrać dla jeszcze większej widowni na Dużej Scenie 25. edycji festiwalu. W 2023 wystąpił na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival.


Kwiat Jabłoni

Kwiat Jabłoni, zespół, który w błyskawicznym tempie podbił serca polskich słuchaczy, jest symbolem muzycznej rewolucji młodego pokolenia. Ich unikalne połączenie folku, rocka i elektroniki sprawia, że ich muzyka jest świeża, dynamiczna i pełna emocji. Albumy „Niemożliwe” i „Pokaz Slajdów” błyskawicznie zdobyły status kultowych, a ich piosenki, takie jak „Dziś późno pójdę spać”, stały się hymnami młodości dla wielu Polaków.Kwiat Jabłoni to więcej niż muzyka – to przekaz i styl życia. Ich występ na koncercie 32. Finału WOŚP będzie okazją do zaprezentowania zarówno znanych hitów, jak i nowych kompozycji, które pokazują, jak młode pokolenie wpływa na oblicze współczesnej polskiej muzyki. Ich energetyczne i pełne ciepła występy są dowodem na to, że folk może być nowoczesny i łączyć pokolenia.


Zespół wystąpił na Pol'and'Rock Festival aż cztery razy!


Hoffmaestro

Hoffmaestro, zespół znany z energetycznych występów na żywo, przywiezie do Warszawy swoją niepowtarzalną mieszankę ska, reggae, hip-hopu i funku. Szwedzki kolektyw, który swoją karierę rozpoczął od niezależnego filmu „Stockholm Boogie”, szybko stał się fenomenem na światowej scenie muzycznej. Ich utwór „Highwayman” zdobył międzynarodowe uznanie, a koncerty zespołu to gwarancja niezapomnianych wrażeń i muzycznej uczty.Hoffmaestro to więcej niż zespół – to muzyczna podróż przez różne gatunki i kultury. Ich unikalny styl, łączący różnorodne elementy muzyczne, sprawia, że każdy ich występ to niepowtarzalne doświadczenie. W Warszawie fani mogą spodziewać się show, które przekroczy granice tradycyjnego koncertu, oferując nie tylko doskonałą muzykę, ale również niesamowitą atmosferę.


Kolektyw dostarczył niezapomnianych wrażeń publiczności pod Dużą Sceną 29. Pol'and'Rock Festival!Luiku

Luiku, projekt Dmytro Cyperdiuka, to wyjątkowa propozycja na muzycznej mapie Europy. Ich styl, łączący bałkańskie i ukraińskie rytmy, to zaproszenie do świata pełnego energii i kolorów. Zespół słynie z niezwykłej zdolności do łączenia różnych kultur i stylów muzycznych, tworząc coś, co można określić jako prawdziwy muzyczny melting pot.


Koncert Luiku to nie tylko występ muzyczny, ale również kulturowe doświadczenie. Ich muzyka, łącząca tradycyjne instrumenty z nowoczesnymi aranżacjami, to gwarancja niezapomnianych wrażeń. W Warszawie zespół z pewnością zaskoczy publiczność swoją oryginalnością i zdolnością do tworzenia niezapomnianych melodii, które łączą serca ludzi z różnych zakątków świata.


Zespół wystąpił na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival!Dorosłe Dzieci

Dorosłe Dzieci, supergrupa składająca się z doświadczonych muzyków polskiej sceny rockowej, to projekt, który z pewnością wzbudzi emocje wśród fanów klasycznego rocka. Zespół, mimo swojej krótkiej historii, już zdobył uznanie dzięki swojemu energetycznemu brzmieniu i wyjątkowemu połączeniu talentów. Wśród członków znajdują się ikony takie jak Grzegorz Kupczyk czy Kuba Płucisz, co gwarantuje wysoki poziom muzyczny i emocjonujące interpretacje.Trzon supergrupy stanowią legendy polskiej sceny rockowej:
O 32. Finale WOŚP

32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Celem zbiórki są płuca po pandemii – środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Mottem akcji jest „Tu wszystko gra OK!”. Cel zbiórki od początku grudnia zasilić można poprzez rozmaite kanały elektroniczne.Centrum działań w Warszawie będą błonia PGE Narodowego, gdzie powstanie studio główne, z którego nadawana jest transmisja telewizyjna i internetowa, oraz scena, na której zaprezentuje się kilkunastu wykonawców. Do tej pory ogłosiliśmy koncerty artystów: BOKKA, Golden Life, Lordofon, Booze & Glory, Wojtek Szumański, LemON, Enej, Pull The Wire, Proletaryat, Poparzeni Kawą Trzy.


Adam Kościelniak