• Press Kit
Orkiestrowe wieści - 19.01.2018

Kopiuj tekst

Orkiestrowe wieści - 19.01.2018

Opublikowany

Fundacja dziękuje wszystkim zaangażowanym w 26. Finał WOŚP, coraz więcej pieniędzy na koncie Orkiestry, wciąż można wspierać cel 26. Finału WOŚP, prawie 13 milionów widzów Finału na antenach grupy TVN i na koniec, aż 375 000 PLN dzięki dodatkowym możliwościom wsparcia Orkiestry od firmy Mastercard. Miłej lektury!

Dziękujemy za 26. Finał WOŚP!

Fundacja z całych sił pragnie podziękować wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób byli zaangażowani w 26. Finał WOŚP - wolontariuszom, organizatorom lokalnych sztabów, darczyńcom, artystom i sponsorom. To dzięki Wam wszystkim, na koncie Orkiestry już wkrótce znajdzie się zadeklarowana w dniu Finału kwota 81 423 542 PLN. Nazywamy tę kwotę deklarowaną, ponieważ wielkie liczenie wciąż trwa! Cel 26. Finału można wesprzeć do końca stycznia.
fot. Marta Szpakowska

fot. Marta Szpakowska

Kwota na koncie Fundacji

Mamy już 34 263 873 PLN - jest to kwota, która fizycznie pojawiła się już na koncie Fundacji WOŚP. Znajdująca się na stronie WOŚP informacja o tym, ile pieniędzy do tej pory spłynęło już na konto, aktualizowana jest aż dwa razy dziennie. Fundacja będzie podawać informacje o wysokości środków zgromadzonych na koncie aż do momentu uzyskania kwoty zadeklarowanej, by następnie, na początku marca ogłosić ostateczny wynik styczniowej zbiórki.
Zrzut ekranu (297).png

Wciąż można wesprzeć cel 26. Finału WOŚP

Mimo, że 26. Finał WOŚP dobiegł już końca, wciąż można przekazać pieniądze na jego cel! Jeszcze do końca stycznia, swoje rzeczy od serca można wystawiać na portalu aukcje.wosp.org.pl. Licytacje potrwają do połowy lutego z kolei do 22.01 swoje wsparcie okazać można wysyłając specjalny SMS na numer 75 565! Cały czas można również wpłacać darowiznę na Facebooku oraz poprzez naszą stronę internetową. Transakcje są obsługiwane przez serwis PayU.
fot. Cezary Lewandowski

fot. Cezary Lewandowski

Blisko 13 milionów widzów 26. Finału na antenach TVN!

Grupa TVN po raz drugi w historii została partnerem telewizyjnym WOŚP. Przebieg 26. Finału relacjonowały trzy anteny: TVN, TVN24 i TTV. Przez cały dzień kanały Grupy TVN przyciągnęły przed ekrany telewizorów niemal 13 milionów widzów! Największą popularnością cieszyła się transmisja „Światełka do nieba”. Telewizja TVN24, która przez cały dzień relacjonowała Finał była w niedzielę najchętniej oglądanym kanałem informacyjnym w kraju.
fot. Damian Mekal

fot. Damian Mekal

Polacy chętnie wsparli WOŚP z Mastercard!

Dzięki dodatkowym możliwościom wsparcia Orkiestry, które zapewnił Mastercard, na konto Fundacji trafi łącznie 375 000 PLN W tym roku Mastercard grał z WOŚP już po raz szósty. W trakcie 26. Finału darczyńcy mogli wspierać Orkiestrę nawet bez wychodzenia z domu, dzięki twitterowej akcji „Mastercard gra z WOŚP” oraz eSkarbonkom. Nie zabrakło również Bezcennej Niespodzianki. Mastercard przygotuje specjalny koncert dla sztabu WOŚP w Warce!
Mastercard_WOŚP studio.jpeg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Orkiestrowe wieści nr 152

temu

Newsroom Przystanku Woodstock, zgłoś organizację lub zaproponuj gościa Akademii Sztuk Przepięknych, Arch Enemy kolejną gwiazdę na Dużej Scenie, trwają Eliminacje do Przystanku Woodstock, ostatnie dni orkiestrowych aukcji, rusza 7. edycja konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować" organizowanego przez Fundację WOŚP dla szkół podstawowych i na koniec, zobacz jak Orkiestra zagrała w Internecie. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 11.01.2018

temu

26. Finał WOŚP w kanałach grupy TVN, relacje z wydarzeń na Placu Defilad w Internecie, przypomnienie o materiałach prasowych w Bazie Mediów WOŚP, strefa Volkswagen i "Małych Ratowników" przed PKiN w Warszawie, wolontariusze dzięki MasterCard kwestują w Internecie i na koniec, banery promujące Finał na strony internetowe. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 4.01.2018

temu

Konferencja prasowa przed 26. Finałem WOŚP, symboliczny start Finału w Chinach, densytometr dla Szpitala Klinicznego im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie zakupiony za środki ze spadku od Niny Andrycz, jak wesprzeć 26. Finał WOŚP SMS-em oraz na koniec, specjalny, finałowy 24-godzinny streaming PLAY. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 29.12.2017

temu

26. Finał WOŚP na całym świecie, medale 12. Biegu "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy", 26 aukcji polecanych przez Jurka Owsiaka na 26. Finał WOŚP i na koniec krótkie podsumowanie Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" w 2017 roku. Miłej lektury!

„Sztuka Dobro Czynna” – Obraz zmieniający komentarze internetowe w dzieło sztuki – na licytacji WOŚP

Każdego roku, w okresie Wielkiego Finału, w sieci pojawiają się tysiące opinii na temat tej WOŚP. Internet zalewa wówczas nie tylko fala pozytywnych słów, ale również hejtu. Pomysłodawcy akcji „Sztuka Dobro Czynna” postanowili wykorzystać te komentarze, aby niezależnie od intencji ich autorów wesprzeć działania Fundacji. Specjalnie zaprojektowana maszyna przetworzyła internetowe opinie na temat WOŚP i namalowała dzieło sztuki, które teraz można wylicytować. Całkowity zysk ze sprzedaży obrazu zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.