• Press Kit
Orkiestrowe wieści - 11.01.2018

Kopiuj tekst

Orkiestrowe wieści - 11.01.2018

Opublikowany

26. Finał WOŚP w kanałach grupy TVN, relacje z wydarzeń na Placu Defilad w Internecie, przypomnienie o materiałach prasowych w Bazie Mediów WOŚP, strefa Volkswagen i "Małych Ratowników" przed PKiN w Warszawie, wolontariusze dzięki MasterCard kwestują w Internecie i na koniec, banery promujące Finał na strony internetowe. Miłej lektury!

26. Finał WOŚP w TVN 

Grupa TVN po raz drugi została głównym partnerem telewizyjnym Finału WOŚP. Oficjalny start akcji już 14 stycznia o godz. 8:30, w programie Dzień Dobry TVN. Finał będzie transmitowany na trzech antenach – TVN, TTV oraz TVN24. W dziewięciu miastach Polski – Sosnowcu, Poznaniu, Zielonej Górze, Łodzi, Rzeszowie, Gdańsku, Krakowie, Świebodzicach i Olsztynie - specjalni wysłannicy oraz reporterzy TVN będą na bieżąco informować o przebiegu akcji koordynowanej przez lokalne sztaby.
Fot. Fundacja WOŚP

Fot. Fundacja WOŚP

26. Finał WOŚP w Internecie

Tradycyjnie już, podczas styczniowego Finału WOŚP, na kanale Kręcioła.TV na YouTube będzie można obejrzeć transmisje z koncertu przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Na kanale Fundacji WOŚP udostępniona zostanie z kolei relacja z finałowego studia na Placu Defilad. Podczas Finału, swoją 24-godzinną relację z udziałem gwiazd YouTube’a i gości specjalnych, na żywo, uruchomi także firma Play. Streaming dostępny będzie na stronie playdlawosp.pl.

#playdlawośp - Cały YouTube w jednym miejscu

24h transmisja online na żywo z udziałem gwiazd YouTube'a i gości specjalnych. Im dłużej oglądasz tym więcej pieniędzy trafi do WOŚP.

Materiały prasowe w Bazie Mediów WOŚP

Fundacja WOŚP przypomina, że w Bazie Mediów WOŚP dostępne są materiały prasowe (zdjęcia, filmy, grafiki, logo, pliki dźwiękowe), dedykowane 26. Finałowi WOŚP. Materiały dostępne są po zalogowaniu do Bazy Mediów WOŚP w zakładce "DO POBRANIA" dostępnej w panelu po lewej stronie. Wszystkie materiały udostępnione zostały bezpłatnie z możliwością ich emisji bez ingerencji w treść i z zastrzeżeniem podpisania źródła - Fundacja WOŚP.
Mali ratownicy na 26. Finale WOŚP w Warszawie 

Volkswagen już po raz kolejny gra z WOŚP i razem uczą dzieci pierwszej pomocy. W strefie Volkswagena, która stanie na Placu Defilad 13 i 14 stycznia, wszystkie dzieci będą mogły zostać Małymi Ratownikami. Dowiedzą się co się kryje za skrótem 30na2 i wezmą udział w Wielkim Wyzwaniu „Zostań Superbohaterem”. To część działań realizowanych w ramach programu „Mali Ratownicy”, który wspólnie prowadzą marka Volkswagen oraz Fundacja WOŚP.
Fot. Martyna Lodczyk (3).jpgFot. Martyna Lodczyk (5).jpgFot. Martyna Lodczyk (1).jpg
Dzięki MasterCard wolontariusze kwestują online

 MasterCard przy współpracy z Fundacją uruchomił portal iWolontariusz, który skupiając całą społeczność WOŚP w jednym miejscu, daje również nowe możliwości kwestowania. Każdy pełnoletni wolontariusz może zbierać darowizny również online, a zebrane w ten sposób kwoty sumują się. To nie koniec nowości – każda przekazana suma to symboliczne Światełko do Nieba dla darczyńcy i wolontariusza, które będzie można znaleźć pod adresem eSkarbonka.wosp.org.pl.
Fot.Fundacja WOŚP

Fot.Fundacja WOŚP

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Orkiestrowe wieści nr 152

temu

Newsroom Przystanku Woodstock, zgłoś organizację lub zaproponuj gościa Akademii Sztuk Przepięknych, Arch Enemy kolejną gwiazdę na Dużej Scenie, trwają Eliminacje do Przystanku Woodstock, ostatnie dni orkiestrowych aukcji, rusza 7. edycja konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować" organizowanego przez Fundację WOŚP dla szkół podstawowych i na koniec, zobacz jak Orkiestra zagrała w Internecie. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 19.01.2018

temu

Fundacja dziękuje wszystkim zaangażowanym w 26. Finał WOŚP, coraz więcej pieniędzy na koncie Orkiestry, wciąż można wspierać cel 26. Finału WOŚP, prawie 13 milionów widzów Finału na antenach grupy TVN i na koniec, aż 375 000 PLN dzięki dodatkowym możliwościom wsparcia Orkiestry od firmy Mastercard. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 4.01.2018

temu

Konferencja prasowa przed 26. Finałem WOŚP, symboliczny start Finału w Chinach, densytometr dla Szpitala Klinicznego im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie zakupiony za środki ze spadku od Niny Andrycz, jak wesprzeć 26. Finał WOŚP SMS-em oraz na koniec, specjalny, finałowy 24-godzinny streaming PLAY. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 29.12.2017

temu

26. Finał WOŚP na całym świecie, medale 12. Biegu "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy", 26 aukcji polecanych przez Jurka Owsiaka na 26. Finał WOŚP i na koniec krótkie podsumowanie Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" w 2017 roku. Miłej lektury!

Wyjątkowa wystawa w Łazienkach Królewskich "Rekord już jest!"

Po raz kolejny zapraszamy Was do Muzeum Łazienki Królewskie, gdzie od 8 do 26 stycznia zobaczycie naszą wyjątkową wystawę zatytułowaną "Rekord już jest!". Na fotografiach w Galerii Plenerowej przy Al. Ujazdowskich w Warszawie zobaczycie wybrane zdjęcia dokumentujące nasz