Orkiestrowe wieści - 11.01.2018

Orkiestrowe wieści - 11.01.2018

Opublikowany

26. Finał WOŚP w kanałach grupy TVN, relacje z wydarzeń na Placu Defilad w Internecie, przypomnienie o materiałach prasowych w Bazie Mediów WOŚP, strefa Volkswagen i "Małych Ratowników" przed PKiN w Warszawie, wolontariusze dzięki MasterCard kwestują w Internecie i na koniec, banery promujące Finał na strony internetowe. Miłej lektury!

26. Finał WOŚP w TVN 

Grupa TVN po raz drugi została głównym partnerem telewizyjnym Finału WOŚP. Oficjalny start akcji już 14 stycznia o godz. 8:30, w programie Dzień Dobry TVN. Finał będzie transmitowany na trzech antenach – TVN, TTV oraz TVN24. W dziewięciu miastach Polski – Sosnowcu, Poznaniu, Zielonej Górze, Łodzi, Rzeszowie, Gdańsku, Krakowie, Świebodzicach i Olsztynie - specjalni wysłannicy oraz reporterzy TVN będą na bieżąco informować o przebiegu akcji koordynowanej przez lokalne sztaby.
Fot. Fundacja WOŚP

Fot. Fundacja WOŚP

26. Finał WOŚP w Internecie

Tradycyjnie już, podczas styczniowego Finału WOŚP, na kanale Kręcioła.TV na YouTube będzie można obejrzeć transmisje z koncertu przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Na kanale Fundacji WOŚP udostępniona zostanie z kolei relacja z finałowego studia na Placu Defilad. Podczas Finału, swoją 24-godzinną relację z udziałem gwiazd YouTube’a i gości specjalnych, na żywo, uruchomi także firma Play. Streaming dostępny będzie na stronie playdlawosp.pl.

#playdlawośp - Cały YouTube w jednym miejscu

24h transmisja online na żywo z udziałem gwiazd YouTube'a i gości specjalnych. Im dłużej oglądasz tym więcej pieniędzy trafi do WOŚP.

Materiały prasowe w Bazie Mediów WOŚP

Fundacja WOŚP przypomina, że w Bazie Mediów WOŚP dostępne są materiały prasowe (zdjęcia, filmy, grafiki, logo, pliki dźwiękowe), dedykowane 26. Finałowi WOŚP. Materiały dostępne są po zalogowaniu do Bazy Mediów WOŚP w zakładce "DO POBRANIA" dostępnej w panelu po lewej stronie. Wszystkie materiały udostępnione zostały bezpłatnie z możliwością ich emisji bez ingerencji w treść i z zastrzeżeniem podpisania źródła - Fundacja WOŚP.
Mali ratownicy na 26. Finale WOŚP w Warszawie 

Volkswagen już po raz kolejny gra z WOŚP i razem uczą dzieci pierwszej pomocy. W strefie Volkswagena, która stanie na Placu Defilad 13 i 14 stycznia, wszystkie dzieci będą mogły zostać Małymi Ratownikami. Dowiedzą się co się kryje za skrótem 30na2 i wezmą udział w Wielkim Wyzwaniu „Zostań Superbohaterem”. To część działań realizowanych w ramach programu „Mali Ratownicy”, który wspólnie prowadzą marka Volkswagen oraz Fundacja WOŚP.
Fot. Martyna Lodczyk (3).jpgFot. Martyna Lodczyk (5).jpgFot. Martyna Lodczyk (1).jpg
Dzięki MasterCard wolontariusze kwestują online

 MasterCard przy współpracy z Fundacją uruchomił portal iWolontariusz, który skupiając całą społeczność WOŚP w jednym miejscu, daje również nowe możliwości kwestowania. Każdy pełnoletni wolontariusz może zbierać darowizny również online, a zebrane w ten sposób kwoty sumują się. To nie koniec nowości – każda przekazana suma to symboliczne Światełko do Nieba dla darczyńcy i wolontariusza, które będzie można znaleźć pod adresem eSkarbonka.wosp.org.pl.
Fot.Fundacja WOŚP

Fot.Fundacja WOŚP

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Orkiestrowe wieści - 5.04.2018

temu

Niemal 50 szkół podstawowych w drugim etapie Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować, częściowy line-up 24. Pol'and'Rock Festival już na oficjalnej stronie internetowej festiwalu, coraz mniej czasu, by zaproponować gościa ASP lub zgłosić swoją organizację i na koniec, pierwsze gadżety dedykowane 24. Pol'and'Rock Festival już w SiemaShopie.
Orkiestrowe wieści - 29.03.2018

temu

Fundacja WOŚP ogłasza 50. Konkurs Ofert, bałkański zespół Dubioza Kolektiv po raz drugi na scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata, ostatnie dni na zgłoszenie do udziału w 7. Konkursie "Ratujemy i Uczymy Ratować", już wkrótce pierwszy półfinałowy koncert w ramach Eliminacji do Pol'and'Rock Festival" i na koniec, nowy termin szkolenia dla kandydatów na członków Pokojowego Patrolu.
Orkiestrowe wieści - 22.03.2018

temu

Jurek Owsiak największym celebrytą według rankingu SentiOne, Krzysztof Zalewski kolejną gwiazdą Małej Sceny 24. Pol'and'Rock Festival, Koniec Świata ponownie w Kostrzynie nad Odrą, zespół Bethel zagra na Małej Scenie Pol'and'Rock Festival, przygotowany z okazji 26. Finału WOŚP spot mBanku nominowany do nagrody "Złoty Bankier" i na koniec, nowe technologie w akcjach charytatywnych.
Orkiestrowe wieści - 16.03.2018

temu

Apel w sprawie obrony niezależności zbiórek publicznych, zespół Gojira wystąpi na Dużej Scenie podczas 24. Pol'and'Rock Festival, Chris Niedenthal kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych, 1% podatku na rzecz podnoszenia standardów opieki na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży i na koniec, Fundacja WOŚP wspiera Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.

Wyjątkowa wystawa w Łazienkach Królewskich "Rekord już jest!"

Po raz kolejny zapraszamy Was do Muzeum Łazienki Królewskie, gdzie od 8 do 26 stycznia zobaczycie naszą wyjątkową wystawę zatytułowaną "Rekord już jest!". Na fotografiach w Galerii Plenerowej przy Al. Ujazdowskich w Warszawie zobaczycie wybrane zdjęcia dokumentujące nasz