SerwerSMS.pl podejmuje wyzwanie! 26. Finał WOŚP znów razem!
Kopiuj tekst

SerwerSMS.pl podejmuje wyzwanie! 26. Finał WOŚP znów razem!

25. jubileuszowy Finał WOŚP okazał się niesamowitym sukcesem. W to, że rekord zostanie pobity wierzyli wszyscy, jednak zebrana kwota - 105 570 801,49 zł  przebiła najśmielsze wyobrażenia! Prawie 4 mln zł z tej sumy zostały zebrane za pośrednictwem SMS-ów typu Premium. W tym roku, z nadzieją na jeszcze większy sukces, po raz drugi wszystkich Operatorów integruje SerwerSMS.pl.

Polacy chętnie wysyłają SMS-y Premium, jeśli mogą w ten sposób wesprzeć akcje charytatywne – tak wynika z nieopublikowanych jeszcze wyników raportu „Badanie komunikacji SMS w Polsce 2016/2017. Z raportu, który na dniach ujrzy światło dzienne wynika bowiem, że prawie 61% Polaków wysyła SMS-y Premium natomiast aż 72,1% z tej liczby korzysta z nich wspierając właśnie akcje charytatywne. Zaobserwować to można również na przykładzie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Z firmą SerwerSMS.pl współpracujemy już kilka lat a jako integrator SMS-ów Premium jest z nami już drugi rok. Finał to wydarzenie ekstremalnie dynamiczne, zatem musimy mieć dostęp do informacji i statystyk w każdej chwili. Dzięki SerwerSMS.pl widzimy na bieżąco efekt zbiórki za pomocą wiadomości SMS i możemy wspólnie cieszyć się z zaangażowania przyjaciół Orkiestry.

Małgorzata Mysłek, koordynator Projektów

Dzięki SerwerSMS.pl możliwa jest także komunikacja Organizatorów ze sztabami. Ta forma współpracy pomiędzy WOŚP a SerwerSMS.pl stała się już tradycją, która z roku na rok zatacza szersze koło.  Zarówno sztaby, jak i wolontariusze niezwykle cenią sobie bowiem taką formę komunikacji. Niezależnie od miejsca, niezależnie od dostępu do Internetu czy od czasu, każdy posiadacz telefonu komórkowego otrzymuje wiadomość. To wartość nie do przecenienia podczas takich imprez jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Fot. Lucyna Lewandowska

Fot. Lucyna Lewandowska

SerwerSMS.pl to skuteczne narzędzie w komunikacji ze Sztabami. Bardzo często ważny jest czas dotarcia wiadomości do adresata, a telefon posiada każdy z kim współpracujemy. Po wysłaniu SMS-a spotykamy się z natychmiastową odpowiedzią w postaci telefonu zwrotnego bądź wiadomości. Skutecznie monitorujemy raporty dostarczenia, które są dla nas potwierdzeniem i argumentem w dalszej komunikacji ze Sztabami. Z usługi SMS Forward korzystamy w sytuacjach, gdy mamy ograniczony dostęp do komputera, zwłaszcza w dniu Finału. Etapowość pracy Działu Obsługi Sztabów pozwala również na wysyłkę SMS-ów do wolontariuszy, dzięki czemu możemy im podziękować na przykład za zaangażowanie i wywołać uśmiech na twarzy.

Mariusz Przybylski - koordynator sztabów 26. Finału WOŚP

Oczywiście wiadomość SMS to nie jedyna forma komunikacji stosowana przez Organizatorów WOŚP. Cała machina Orkiestry to mnóstwo działań, które tworzą skuteczną i pełną całość. Jednakże na tym etapie rozwoju całego wydarzenia SMS wydaje się  wręcz niezastąpiony.

SMSy to jedna z najszybszych form komunikacji a jednocześnie najbardziej pewnych. Wysyłając SMS do sztabu lub wolontariusza - mamy niemalże 100% procent pewności, że wiadomość, którą chcemy mu przekazać, dotrze do niego. Dlatego od kilku lat wysyłka SMS jest dla nas fantastycznym uzupełnieniem dotychczasowej komunikacji. W ten sposób możemy szybko informować o najważniejszych i najpilniejszych zdarzeniach, których nie można przegapić.

Anna Jadwiga Orzech, specjalistka ds. komunikacji w Internecie Fundacji WOŚP

To co nas najbardziej cieszy to to, że pomimo bardzo intensywnego rozwoju nowych technologii, a co za tym idzie także form komunikacji, ciągle to właśnie SMS okazuje się niezastąpionym i skutecznym narzędziem. Ze względu na całą gamę rozwiązań i funkcji, które zapewnia SerwerSMS.pl ta krótka wiadomość tekstowa może być jeszcze skuteczniejsza i usprawniać pracę wszystkich: zarówno Organizatorów, sztabów jak i Wolontariuszy, którzy kwestują na rzecz WOŚP.

Edyta Godziek, PR & Marketing  Manager w SerwerSMS.pl

Również Platforma SerwerSMS.pl dołączyła się czynnie w zbieranie pieniędzy na rzecz Orkiestry przekazując na ten cel podpisane przez Jurka Owsiaka misie: Krzysia, Krzysię i Krysię. Urocze, pluszaki licytować można na rzeczyodserca.pl. W tym roku 26. Finał WOŚP, wzorem roku ubiegłego odbędzie się w całości pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie.
Powiązane artykuły
mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji.
Rekordowy wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Kwota zadeklarowana na zakończenie 14 stycznia: 81 423 542 PLN
Internauci zebrali ponad 18 milionów złotych dla WOŚP

Zbiórki i aukcje zorganizowane w internecie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zakończyły się wielkim sukcesem. W trakcie 26. Finału internauci korzystający z systemu PayU przekazali 18 109 010 złotych na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. PayU gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka już od 16 lat, nie pobierając żadnej prowizji, dzięki czemu każda złotówka wpłacona na WOŚP jest w całości przekazywana na konto Fundacji.
Fundacja WOŚP zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w czwartek (8 marca) zaprezentuje wynik zbiórki 26. Finału WOŚP! Specjalnie zorganizowana konferencja prasowa odbędzie się w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 63 A (wjazd od ul. Trojdena). UWAGA - nie zapewniamy parkingu! Początek o godzinie 10:30.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.