Orkiestrowe wieści - 21.12.2017

Orkiestrowe wieści - 21.12.2017

Opublikowany

Licznik zebranej kwoty na stronie WOŚP, start Wirtualnego Serca, internetowi wolontariusze SiePomaga, najciekawsze aukcje 26. Finału, przekazanie karetki Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, mBank podwaja wpłaty na rzecz WOŚP, RFConnect partnerem Pokojowego Patrolu, banery promujące 26. Finał na strony internetowe oraz na koniec nowy Newsroom Fundacji WOŚP. Miłej lektury!

Licznik na stronie internetowej Fundacji WOŚP

Na stronach internetowych Fundacji WOŚP pojawił się już wirtualny licznik, który na bieżąco informuje wszystkie osoby odwiedzające stronę o tym, ile środków udało się już zebrać na cel 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowany licznik uwzględnia różne formy wsparcia, zarówno te tradycyjne, jak i internetowe. Zliczana jest każda wpłacona złotówka.
Przechwytywanie.PNG
Ruszyło Wirtualne Serce WOŚP na Wspieram.to

Rozpoczęła się internetowa zbiórka datków na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, prowadzona na portalu crowdfundingowym Wspieram.to. Dzięki mechanizmowi zastosowanemu w Wirtualnym Sercu WOŚP każda, nawet najmniejsza wpłata obrazowana jest za pomocą kolorowych kropek, których liczba, dzięki wsparciu darczyńców, codziennie rośnie tworząc piękne, kolorowe serce.
wirtualne_serce.jpg
Internetowi wolontariusze zbierają dla WOŚP 

Podobnie jak w ubiegłych latach, dzięki współpracy Fundacji WOŚP i portalu SiePomaga.pl uruchomiona została Wirtualna Skarbonka, którą już teraz można umieścić w swoich profilach w mediach społecznościowych lub stronie internetowej. Wszystkie środki zebrane dzięki Wirtualnej Skarbonce trafią bezpośrednio na konto 26. Finału WOŚP. Wystarczy 5 minut i kilka kliknięć!
siepomaga.jpg
Trwają charytatywne aukcje 26. Finału WOŚP 

Na portalu aukcje.wosp.org.pl trwają licytacje na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Internetowe aukcje przez 18 lat stały się nieodłącznym elementem Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród najciekawszych przedmiotów wystawionych na sprzedaż znajdują się m. in. czerwone glany Jurka Owsiaka, biurko wybitnego poety - Jacka Kaczmarskiego czy Polonez z 1997 roku przekazany przez Filipa Chajzera. Aukcję na rzecz 26. Finału WOŚP potrwają do połowy lutego.
gitara slasha.jpgpolonez od chajzera.jpgplecak antoniego.jpgkomplet od pierwszej damy.jpgbiurko jacka kaczmarskiego.jpgglany jurka.jpgstrój piłkarski jurka.jpgkamera filmowa.jpgklaps z filmu Wołyn.jpgmona lisa.jpgzaproszenie impreza ferrari challenge.jpg
Karetka dla Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie 

Fundacja WOŚP oraz Fundacja TVN "nie jesteś sam" przekazała Izbie Przyjęć Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie wielofunkcyjną karetkę kupioną dzięki środkom zebranym podczas Wielkiego Meczu TVN kontra Reprezentacja WOŚP, który odbył się 3 września 2017 roku. W trakcie spotkania, dzięki sprzedanym biletom oraz wysłanym SMS-om udało się zebrać środki na zakupić pojazdu o wartości około 500.000 zł.
WOSP_Lukasz_Widziszowski_LCS_0085.jpg
mBank podwaja wpłaty na WOŚP 

Z okazji 26. Finału WOŚP mBank – główny partner fundacji – podwoi wpłaty swoich klientów na konto Orkiestry! Podwajanie dotyczyć będzie pierwszych transakcji o wartości 10, 20, 50 i 100 zł, realizowanych przez nowych i obecnych klientów indywidualnych. Całkowite wsparcie mBanku w ramach tej aktywności może wynieść nawet 1 mln zł. Więcej informacji o działaniach mBanku z okazji 26. Finału WOŚP dostępnych jest na specjalnej stronie www.mBank.pl/wosp.
Przechwytywanie.PNG
RFConnect partnerem Pokojowego Patrolu 

Dzięki współpracy firmy RFConnect i Pokojowego Patrolu podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Fundacji WOŚP udostępniona zostanie najwyższej klasy łączność radiowa, stanowiąca nieocenioną pomoc w organizacji styczniowej zbiórki. RFConnect udostępni wysokiej klasy radiotelefony i sieć radiotelefoniczną. W ten sposób pomagając organizacyjnie Fundacji oraz współpracując przy zapewnieniu bezpieczeństwa podczas wydarzeń przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie.
Wolontariusze Pokojowego Patrolu podczas Finału WOŚP. Fot. Anna Migda

Wolontariusze Pokojowego Patrolu podczas Finału WOŚP. Fot. Anna Migda

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Orkiestrowe wieści - 5.04.2018

temu

Niemal 50 szkół podstawowych w drugim etapie Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować, częściowy line-up 24. Pol'and'Rock Festival już na oficjalnej stronie internetowej festiwalu, coraz mniej czasu, by zaproponować gościa ASP lub zgłosić swoją organizację i na koniec, pierwsze gadżety dedykowane 24. Pol'and'Rock Festival już w SiemaShopie.
Orkiestrowe wieści - 29.03.2018

temu

Fundacja WOŚP ogłasza 50. Konkurs Ofert, bałkański zespół Dubioza Kolektiv po raz drugi na scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata, ostatnie dni na zgłoszenie do udziału w 7. Konkursie "Ratujemy i Uczymy Ratować", już wkrótce pierwszy półfinałowy koncert w ramach Eliminacji do Pol'and'Rock Festival" i na koniec, nowy termin szkolenia dla kandydatów na członków Pokojowego Patrolu.
Orkiestrowe wieści - 22.03.2018

temu

Jurek Owsiak największym celebrytą według rankingu SentiOne, Krzysztof Zalewski kolejną gwiazdą Małej Sceny 24. Pol'and'Rock Festival, Koniec Świata ponownie w Kostrzynie nad Odrą, zespół Bethel zagra na Małej Scenie Pol'and'Rock Festival, przygotowany z okazji 26. Finału WOŚP spot mBanku nominowany do nagrody "Złoty Bankier" i na koniec, nowe technologie w akcjach charytatywnych.
Orkiestrowe wieści - 16.03.2018

temu

Apel w sprawie obrony niezależności zbiórek publicznych, zespół Gojira wystąpi na Dużej Scenie podczas 24. Pol'and'Rock Festival, Chris Niedenthal kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych, 1% podatku na rzecz podnoszenia standardów opieki na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży i na koniec, Fundacja WOŚP wspiera Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.

Orkiestrowe wieści - 29.12.2017

26. Finał WOŚP na całym świecie, medale 12. Biegu "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy", 26 aukcji polecanych przez Jurka Owsiaka na 26. Finał WOŚP i na koniec krótkie podsumowanie Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" w 2017 roku. Miłej lektury!