• Press Kit
Orkiestrowe wieści - 15.12.2017

Kopiuj tekst

Orkiestrowe wieści - 15.12.2017

Opublikowany

Rozpoczęcie akcji "Leczyć z Miłością", harmonogram finałowych koncertów pod Pałacem Kultury i Nauki, nowe materiały prasowe dotyczące 26. Finału WOŚP w Bazie Mediów, akredytacja dziennikarzy na 26. Finał WOŚP w Warszawie, wiadomości ze sztabów na stronie internetowej Fundacji WOŚP, możliwość cyklicznego wsparcia działań Fundacji WOŚP oraz na koniec nowy album zespołu Wilki z koncertem zarejestrowanym na 23. Przystanku Woodstock. Miłej lektury!

Fundacja WOŚP rozpoczęła akcję "Leczyć z Miłością"

Fundacja WOŚP, poruszona historią, która dotknęła rodzinę w jednym z jeleniogórskim szpitali rozpoczęła akcję "Leczyć z Miłością". Celem akcji jest poprawa jakości leczenia w polskich szpitalach. Dotyczy to wielu aspektów, zarówno wyposażenia szpitali, jak również odpowiedniej ilości wykwalifikowanego personelu, podchodzącego do pacjentów z życzliwością.

Aktualności - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Kilka dni temu wprowadziliśmy w życie hasło "Leczyć z miłością". Całą akcja jest odpowiedzią na apel rodziców i opiekunów, a celem jest poprawa warunków na oddziałach pediatrycznych, związanych z pozostaniem osoby dorosłej przy dziecku.

Materiały dla prasy dedykowane 26. Finałowi WOŚP

Fundacja WOŚP udostępniła nowe, dedykowane 26. Finałowi materiały prasowe (zdjęcia, filmy, grafiki, logo, pliki dźwiękowe), dostępne do pobrania w Bazie Mediów WOŚP. Wszystkie materiały są dostępne są bezpłatnie po zalogowaniu z możliwością ich emisji bez ingerencji w treść i z zastrzeżeniem podpisania źródła - Fundacja WOŚP.
1.png
Harmonogram finałowych koncertów pod PKiN w Warszawie

Koncert przed Pałacem Kultury i Nauki to już tradycją warszawskich Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wiemy już, jakie gwiazdy wystąpią w niedzielę, 14 stycznia 2018 roku, podczas 26. Finału WOŚP! Transmisję internetową koncertów będzie można oglądać na kanale Krecioła.TV na YouTube oraz na kanałach grupy TVN.

Aktualności - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Tradycyjnie już, podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie w niedzielę, 14 stycznia 2018 roku odbędzie się wyjątkowy koncert. Znamy już artystów, których będziecie mogli usłyszeć tego dnia!

Trwa akredytacja na 26. Finał WOŚP w Warszawie

Fundacja WOŚP rozpoczęła przyjmowanie wniosków o udzielenie akredytacji na zbliżający się 26. Finał. Złożenie wniosku możliwe jest za pośrednictwem formularza akredytacyjnego dostępnego za pośrednictwem Bazy Mediów WOŚP. Przyznanie akredytacji umożliwi nadawanie bezpośredniej relacji ze studia pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie.
WOSP_Lukasz_Widziszowski__L020684.jpg
Newsy od Sztabów już na stronie internetowej 

Na stronie internetowej Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pojawiły się już pierwsze newsy od Sztabów 26. Finału WOŚP. Z dnia na dzień w Sztabach dzieje się coraz! By być na bieżąco warto obserwować informacje, które pojawiają się na stronie internetowej Fundacji.
1.png
Możliwość cyklicznego wsparcia Fundacji WOŚP 

Fundacja WOŚP przy współpracy z PayU uruchomiła platformę umożliwiającą cykliczną wpłatę na rzecz Fundacji. Osoby zainteresowane tą formą wsparcia mogą wyrazić zgodę na comiesięcznym obciążaniu swojego konta wybraną kwotą. Każda wpłacona kwota pomaga realizować cel Fundacji - ratować zdrowie i życie Polek i Polaków!
1.png
Premiera albumu Wilków z 23. Przystanku Woodstock

W czwartek, 14 grudnia 2017 roku, do sprzedaży trafił album zespołu Wilki z koncertem zarejestrowanym na Dużej Scenie 23. Przystanku Woodstock. Podczas festiwalu zespół zagrał hity ze swojej pierwszej płyty. To już trzecie wydawnictwo CD/DVD z tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Nowy album zespołu Wilki dostępny jest na stronie Siemashop.pl oraz w dobrych sklepach muzycznych.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Orkiestrowe wieści nr 152

temu

Newsroom Przystanku Woodstock, zgłoś organizację lub zaproponuj gościa Akademii Sztuk Przepięknych, Arch Enemy kolejną gwiazdę na Dużej Scenie, trwają Eliminacje do Przystanku Woodstock, ostatnie dni orkiestrowych aukcji, rusza 7. edycja konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować" organizowanego przez Fundację WOŚP dla szkół podstawowych i na koniec, zobacz jak Orkiestra zagrała w Internecie. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 19.01.2018

temu

Fundacja dziękuje wszystkim zaangażowanym w 26. Finał WOŚP, coraz więcej pieniędzy na koncie Orkiestry, wciąż można wspierać cel 26. Finału WOŚP, prawie 13 milionów widzów Finału na antenach grupy TVN i na koniec, aż 375 000 PLN dzięki dodatkowym możliwościom wsparcia Orkiestry od firmy Mastercard. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 11.01.2018

temu

26. Finał WOŚP w kanałach grupy TVN, relacje z wydarzeń na Placu Defilad w Internecie, przypomnienie o materiałach prasowych w Bazie Mediów WOŚP, strefa Volkswagen i "Małych Ratowników" przed PKiN w Warszawie, wolontariusze dzięki MasterCard kwestują w Internecie i na koniec, banery promujące Finał na strony internetowe. Miłej lektury!
Orkiestrowe wieści - 4.01.2018

temu

Konferencja prasowa przed 26. Finałem WOŚP, symboliczny start Finału w Chinach, densytometr dla Szpitala Klinicznego im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie zakupiony za środki ze spadku od Niny Andrycz, jak wesprzeć 26. Finał WOŚP SMS-em oraz na koniec, specjalny, finałowy 24-godzinny streaming PLAY. Miłej lektury!

Nowa akcja WOŚP - "Leczyć z miłością"

Akcja „Leczyć z miłością” została zapoczątkowana przez sytuację która dotknęła rodzinę w jednym z jeleniogórskim szpitali. Pani Anita spała na podłodze pod łóżeczkiem swojego 1,5 rocznego syna. Zdjęcie zostało umieszczone przez jej męża na jednym z portali społecznościow