Orkiestrowe wieści - 7.12.2017

Orkiestrowe wieści - 7.12.2017

Opublikowany

Rozpoczęcie przyjmowania wniosków o udzielenie akredytacji prasowej na 26. Finał WOŚP w Warszawie, informacja o akredytacji na lokalne Finały WOŚP, OSP nowym partnerem Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować", bohaterska akcja chłopca, który uratował swoją siostrę, internetowa mapa finałowych wydarzeń, różne metody wsparcia WOŚP w jednym miejscu oraz na zakończenie - kolejne miasta w których odbędzie się bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". Miłej lektury!

Akredytacja na 26. Finał WOŚP w Warszawie 

Fundacja WOŚP rozpoczyna przyjmowanie wniosków o udzielenie akredytacji na zbliżający się 26. Finał. Złożenie wniosku możliwe jest za pośrednictwem formularza akredytacyjnego dostępnego za pośrednictwem Bazy Mediów WOŚP - media.wosp.org.pl. Przyznanie akredytacji umożliwi nadawanie bezpośredniej relacji ze studia pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie.
Studio 25. Finału WOŚP pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Fot. Łukasz Widziszowski

Studio 25. Finału WOŚP pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Fot. Łukasz Widziszowski

Akredytacja na Finały WOŚP w całej Polsce

W związku ze zbliżającym się 26. Finałem WOŚP, Fundacja przypomina, że imprezy organizowane przez sztaby WOŚP w innych miastach nie są objęte akredytacją w Bazie Mediów WOŚP. W celu akredytowania się na te imprezy prosimy o kontakt bezpośrednio z ich organizatorem (Lista wszystkich Sztabów 26. Finału dostępna jest na specjalnej stronie internetowej Fundacji WOŚP).
WOŚP i OSP będą wspólnie uczyć pierwszej pomocy

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej został nowym partnerem prowadzonego przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" (RUR). Fundacja WOŚP będzie realizowała program we współpracy z zainteresowanymi jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych w całym kraju.
Przekazanie sprzętu dla OSP z całej Polski w Bydgoszczy. Fot. Łukasz Widziszowski

Przekazanie sprzętu dla OSP z całej Polski w Bydgoszczy. Fot. Łukasz Widziszowski

Mały bohater przeszkolony przez WOŚP uratował siostrę

Oskar - jedenastolatek z Gryfina uratował swoją starszą siostrę dzwoniąc na numer alarmowy 112. Wiedzę na temat tego, jak udzielać pierwszej pomocy chłopiec zdobył w Szkole Podstawowej nr 2, która od 2006 roku objęta jest prowadzonym przez Fundację WOŚP Programem Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować".

Gryfino: 11-latek uratował starszą siostrę. Zatruła się czadem - TVN24

Gdy jego siostra zasłabła w łazience, zadzwonił na 112 i poprowadził akcję ratunkową. Teraz 11-letni Oskar jest bohaterem Gryfina i dowodem, że profilaktyk...

Mapa finałowych wydarzeń na całym świecie

Fundacja WOŚP uruchomiła specjalną mapę, na której zaznaczono wszystkie wydarzenia odbywające się na całym świecie w związku z 26. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mapa jest aktualizowana na bieżąco, a liczba wydarzeń stale rośnie. Fundacja zachęca do częstego sprawdzania listy finałowych wydarzeń.
Mapa wydarzeń organizowanych z okazji 26. Finału WOŚP

Mapa wydarzeń organizowanych z okazji 26. Finału WOŚP

Wszystkie metody wsparcia WOŚP w jednym miejscu

Na stronie wspieraj.wosp.org.pl zebrane zostały informacje na temat różnych form wsparcia celu 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Obok tradycyjnego już wrzucenia datku do puszki swoje wsparcie okazać można również m. in. poprzez udział w aukcjach dedykowanych 26. Finałowi WOŚP, media społecznościowe czy różnego rodzaju wpłaty internetowe.

Jak wspierać cel 26. Finału WOŚP? - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Na tej stronie znajdziesz wszystkie oficjalne możliwości wsparcia celu 26. Finału WOŚP, a także działań statutowych Fundacji WOŚP.

Biegi WOŚP w miastach na całym świecie

Już 41 Sztaby 26. Finału WOŚP nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie zadeklarowały organizację biegu "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" w swoich miejscowościach. Pełna mapa finałowych biegów i wydarzeń sportowych dostępna jest na specjalnej stronie internetowej.
12_bieg_4.png

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Orkiestrowe wieści - 5.04.2018

temu

Niemal 50 szkół podstawowych w drugim etapie Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować, częściowy line-up 24. Pol'and'Rock Festival już na oficjalnej stronie internetowej festiwalu, coraz mniej czasu, by zaproponować gościa ASP lub zgłosić swoją organizację i na koniec, pierwsze gadżety dedykowane 24. Pol'and'Rock Festival już w SiemaShopie.
Orkiestrowe wieści - 29.03.2018

temu

Fundacja WOŚP ogłasza 50. Konkurs Ofert, bałkański zespół Dubioza Kolektiv po raz drugi na scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata, ostatnie dni na zgłoszenie do udziału w 7. Konkursie "Ratujemy i Uczymy Ratować", już wkrótce pierwszy półfinałowy koncert w ramach Eliminacji do Pol'and'Rock Festival" i na koniec, nowy termin szkolenia dla kandydatów na członków Pokojowego Patrolu.
Orkiestrowe wieści - 22.03.2018

temu

Jurek Owsiak największym celebrytą według rankingu SentiOne, Krzysztof Zalewski kolejną gwiazdą Małej Sceny 24. Pol'and'Rock Festival, Koniec Świata ponownie w Kostrzynie nad Odrą, zespół Bethel zagra na Małej Scenie Pol'and'Rock Festival, przygotowany z okazji 26. Finału WOŚP spot mBanku nominowany do nagrody "Złoty Bankier" i na koniec, nowe technologie w akcjach charytatywnych.
Orkiestrowe wieści - 16.03.2018

temu

Apel w sprawie obrony niezależności zbiórek publicznych, zespół Gojira wystąpi na Dużej Scenie podczas 24. Pol'and'Rock Festival, Chris Niedenthal kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych, 1% podatku na rzecz podnoszenia standardów opieki na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży i na koniec, Fundacja WOŚP wspiera Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.

Jurek Owsiak pierwszy raz o swoim życiu i podróżach

W listopadzie do księgarń trafiła książka, która pokazała Jurka Owsiaka w zupełnie innym świetle! „Obgadywanie świata” odkrywa nieznane dotąd oblicze tego najpopularniejszego dziś w Polsce człowieka-orkiestry.Charyzmatyczny pomysłodawca i organizator Wielkiej Orkiestry Ś