01/30/23

Podsumowanie 31. Finału WOŚP!


Orkiestra cichnie, dyrygent odkłada batutę i schodzi ze sceny. Wielki Finał dobiegł końca.

Fundacja WOŚP oficjalnie zakończyła 31. Finał, którego hasłem było "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!". Podczas uroczystego zakończenia Jurek Owsiak podał wstępną zebraną kwotę, która już teraz jest większa niż przed rokiem.


 Cudowny dzień nad całym naszym krajem, uśmiechniętym krajem uśmiechniętych ludzi. Odepchnęliśmy od siebie focha, byliśmy empatyczni, tuliliśmy się, dzieliliśmy uśmiechem, a na samym końcu powiedzieliśmy, że wstępnie na naszym koncie jest 154 mln 606 tys. 764 zł
--mówi Jurek Owsiak.

W tym roku nasi darczyńcy udowodnili swoją nadzwyczajną szczodrość.Jak co roku Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców była tego najlepszym przykładem.

Dawaliście tego dowód na każdym kroku. Jak co roku Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców była tego najlepszym przykładem.


Jak zakończyła się Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców?

Oto wyniki licytacji Złotych Kart Telefonicznych, które przygotował Play:Natomiast Złote Serduszko wylicytowały firmy:31. Finał WOŚP – walczymy z sepsą, dla małych i dużych!
Zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy – oto cel 31. Finału WOŚP. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować. Tradycyjna kwesta na ulicach odbyła się 29 stycznia, ale już w grudniu cel akcji wspierać można było poprzez rozmaite kanały elektroniczne i udział w imprezach zamkniętych organizowanych przez Sztaby.
Tomasz Tomala