01/26/23

Atrakcje w strefie mBanku na 31. Finale WOŚP


mBank gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już po raz szósty

Z mBankiem można wspierać 31. Finał WOŚP bez wychodzenia z domu. Wystarczy zaktualizować aplikację mBanku do najnowszej wersji (3.59) i kliknąć w serduszko, które wyświetli się na ekranie. Za każde takie kliknięcie mBank przekaże złotówkę na cel 31. Finału WOŚP. To nowość w aplikacji. mBank to miliony klientów, razem możemy zebrać miliony!

Dodatkowe sposoby wsparcia

Poza tym tradycyjnie już bank przygotował dla klientów szybką ścieżkę dokonywania samodzielnych wpłat: w aplikacji mobilnej, serwisie transakcyjnym oraz za pomocą bramki płatniczej Paynow. Z tej ostatniej metody mogą korzystać także osoby, które nie są klientami mBanku. Więcej na temat sposobów wpłat znaleźć można na mbank.pl/wosp

Bank ma też specjalną akcję dla przedsiębiorców. Za każde konto korporacyjne otwarte w banku do końca lutego tego roku, mBank przekaże na cele Fundacji WOŚP równowartość sześciomiesięcznych opłat za taki rachunek.

Atrakcje i strefa mBanku na 31. Finał WOŚP

W tym roku mBank organizuje akcję Foto z Jurkiem. Od soboty do końca trwania finału w 20 galeriach handlowych w całej Polsce (lista galerii na mbank.pl/wosp) będzie można zrobić sobie zdjęcie z wirtualnym Jurkiem Owsiakiem. mBank zachęca do udostępniania zdjęć na profilach w mediach społecznościowych z #GramyRazem2023. Zaprasza także do odwiedzenia swoich Sztabów pracowniczych w Łodzi przy ul. Kilińskiego 74 oraz w Warszawie przy ul. Prostej 18, gdzie zapewnia dla odwiedzających liczne atrakcje. Pokażmy, że cała Polska gra razem z nami!