01/10/23

Lovela w rytmie małych i dużych serc od pierwszego dnia


W tym roku, podczas 31. Finału, po raz trzeci serca marki Lovela i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zabiją tym samym, gorącym rytmem. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo małych i dużych, Lovela kolejny raz łączy siły z WOŚP, dokładając cegiełkę w walce z groźną dla życia sepsą.  Co więcej, w tym roku marka idzie o krok dalej i oprócz zaangażowania w zbiórkę pracowników Reckitt, proponuje alternatywną formę wsparcia skarbonki. Już wkrótce poprzez platformę Allegro, każdy z nas będzie mógł wesprzeć zbiórkę poprzez zakup charytatywnego, emocjonalnego i pełnego wskazówek e-booka o rodzicielstwie.

Od ponad 20 lat Lovela jako lider wśród środków piorących dla dzieci cieszy się niegasnącym zaufaniem mam, dbając o bezpieczeństwo najmłodszych już od pierwszych dni życia. Dzięki delikatnej i przetestowanej dermatologicznie formule, produkty Lovela Baby i Lovela Family, są bezpieczne dla skóry dziecka, jak i całej rodziny, co potwierdza pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka oraz Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

W tym roku na znak współpracy z WOŚP podczas 31. Finału, po raz kolejny na sklepowych półkach zagości limitowana edycja mleczek Lovela Baby ze specjalnymi etykietami zaprojektowanymi przez wyjątkowego dyrygenta Orkiestry - samego Jurka Owsiaka.

Dołącz do nas - graj z Lovela i WOŚP!

Katarzyna Sowa, Senior Brand Manager marki Lovela przyznaje, że jako mama cieszy się, że reprezentuje markę, dla której bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze oraz która aktywnie angażuje się w działania związane
z Orkiestrą: 

„Ogromnie cieszymy się, że już po raz trzeci serca Loveli i WOŚP biją tym samym rytmem podczas 31. Finału. Współpraca z Orkiestrą jest dla nas całkowicie naturalna, ponieważ bezpieczeństwo dzieci już od pierwszych dni życia, jak i całych rodzin to od zawsze priorytet marki Lovela. Wierzymy, że dzięki naszym działaniom uda się zebrać znaczące środki na wsparcie tegorocznego celu, dając wszystkim szansę na bezpieczne, zdrowe życie. Grajcie razem z nami, razem z Lovelą!”
-

Do wspólnego grania z marką Lovela i 31. Finału WOŚP może dołączyć każdy, kto ma ochotę wesprzeć tegoroczny cel. Wystarczy wejść na stronę internetową wosp.lovela.pl, aby wesprzeć wirtualną skarbonkę czy zakupić charytatywnego, edukacyjnego e-booka Lovela, który powstał dzięki wsparciu trzech wyjątkowych specjalistek - położnej Katarzyny Płazy-Piekarzewskiej, dermatologa Lidii Ruszkowskiej oraz fizjoterapeutki Ewy Kowalczyk. Publikacja, która porusza tematykę pierwszych miesięcy życia maluszka oraz emocji, które mogą towarzyszyć mamie, już w ubiegłym roku cieszyła się niemałym zainteresowaniem i została ciepło przyjęta przez konsumentów. Tegoroczna edycja została poszerzona o zagadnienia związane z najczęściej zadawanymi przez mamy pytaniami dotyczącymi m.in. problemów z pielęgnacją skóry u dzieci powyżej 1.r.ż. Nowością są także wyjątkowe kolorowanki, stworzone specjalnie z okazji 31. Finału, które umilą czas spędzony wspólnie z najmłodszymi. E-book w nowej odsłonie można zakupić na platformie Allegro.pl, a cała kwota ze sprzedaży trafi na konto Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Na tym jednak nie koniec. Z myślą o wszystkich, którzy podczas finałowego weekendu zdecydują się odwiedzić strefę pod PKiN, marka Lovela przygotowała wyjątkową, rodzinną atrakcję – prawdziwą wenecką karuzelę, która wywoła uśmiech na twarzy każdego – dziecka i dorosłego. Nie zabraknie również wolontariuszy Lovela, kwestujących na rzecz tegorocznego celu Finału WOŚP.

Z myślą o tych, którzy nie mogą pojawić się podczas finałowego weekendu w stolicy, marka Lovela planuje relację w social mediach, dzięki którym każdy będzie mógł poczuć klimat tegorocznej edycji wielkiego grania Lovela & WOŚP. Więcej informacji na wosp.lovela.pl