01/20/22

Przychodnia ZnanyLekarz w PKiN na 30. Finale WOŚP


30 stycznia br. ponownie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Przejrzyj na oczy — to hasło tegorocznego 30. Finału, którego zbiórka wesprze dziecięcą okulistykę. To już tradycja, że podczas finałowej akcji powstaje Przychodnia, którą organizuje firma ZnanyLekarz, do której każdy może przyjść, skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarskich i specjalistycznych oraz innych atrakcji. W ostatnią niedzielę stycznia Przychodnia będzie dostępna w PKiN w Warszawie w Sali Ratuszowej.

 

ZnanyLekarz od kilku lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, organizując przestrzeń, gdzie w dniu Finału można przyjść i skorzystać z darmowych porad, konsultacji czy badań lekarskich. WOŚPowa Przychodnia to także miejsce spotkań całych rodzin, edukacji w zakresie zdrowia i profilaktyki, ale także wielu innych aktywności dla małych i dużych: warsztatów, zabawy, muzyki, wspólnego grania, zbiórki i radości. W tym roku, pomimo pandemii, też będzie się działo, będzie zdrowo, wesoło, muzycznie, smacznie i kolorowo!


 

Bezpłatne konsultacje lekarskie z CM Babka Medica

W tym roku partnerem medycznym Przychodni WOŚP&ZnanyLekarz jest Centrum Medyczne Babka Medica. Lekarze i specjaliści będą udzielali bezpłatnych porad i konsultacji w PKiN w godz. 9.00-17.00, zarówno dla małych i dużych pacjentów. Okuliści, pediatra, neurolog dziecięcy, diabetolog, ginekolog, psycholog dziecięcy oraz wielu innych specjalistów, na co dzień pracujący w CM Babka Medica przeniosą się do Przychodni w PKiN i będą grali na 30. Finale WOŚP. Szczegóły dotyczące poszczególnych specjalistów oraz godzin przyjęć, znajdują się na stronie — wosp.znanylekarz.pl.


 

Po rocznej przerwie, podczas 29. Finału nasza Przychodnia grała w wersji online, wracamy do obecności stacjonarnej. Cieszymy się, bo zaplanowaliśmy dużo aktywności zarówno od strony medycznej, ale też rozrywkowej, atrakcji dla dzieci, partnerów, gwiazd, którzy przygotowali sporo niespodzianek i aktywności dla odwiedzających, małych i dużych. W tym tudnym, covidowym czasie, dbamy o bezpieczeństwo, dlatego również nasza Przychodnia będzie działała w reżimie sanitarnym i każdy, kto będzie chciał wejść, musi wykonać test w kierunku COVID -19
-Iwona Dziedzic-Gawryś, PR Manager w ZnanyLekarz.pl.

 

 

Partnerzy, atrakcje, muzyka, zbiórka — gramy!

W tym roku w naszej WOŚPowej Przychodni pojawi się liczne grono partnerów i naszych przyjaciół, których zaprosiliśmy do wspólnego grania. Każdy przygotował dla odwiedzających różne aktywności, m.in. badania wzroku, warsztaty o zdrowym odżywianiu, pokazy, koncerty, a także słodkie niespodzianki i wiele innych. Valentis (Kerabione), Hipp, DailyFruits, Karmello, Batida, Essilor, RemmedVR,DKMS, Helove Balony, Maciej Pęda — zawodowy iluzjonista oraz koncert Maćka Staszka i Małgosi Szarek a także młodego perkusisty — Olka Centa w połączeniu ze zbiórką na rzecz 30. Finału WOŚP czekają na każdego, kto przyjdzie do Finałowej Przychodni w PKiN już 30 stycznia. Startujemy o 9.00.


 

Studio online w Przychodni WOŚP&ZnanyLekarz

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy będzie mógł nas odwiedzić osobiście w PKiN, dlatego przez cały dzień Finału będzie nadawana transmisja na żywo z naszej Przychodni. Będą odbywać się spotkania z naszymi partnerami, ciekawymi gośćmi, artystami czy rozmowy z lekarzami i specjalistami. Nie zabraknie również muzyki, młodych i uzdolnionych artystów oraz dobrej zabawy. Transmisję na żywo będzie można śledzić w naszych kanałach Social Media, m.in. na Facebook'u oraz — Instagramie czy You Tube. Zbieramy również do naszej Lekarzowej #eSkarbonkaWOSP.


 

Godziny konsultacji medycznych 

Szczegółowy plan działania Przychodni, dyżury lekarzy oraz plan pozostałych atrakcji jest dostępny na stronie wosp.znanylekarz.pl.


 

Gramy, bo lubimy!


Iwona Dziedzic-Gawryś, PR Manager, DocPlanner, e-mail: [email protected], tel. +48 606 962 293.