01/21/22

Ruszyła rezerwacja wejściówek na koncert Finału WOŚP w Warszawie


W południe wystartował proces zgłoszeń po wejściówki, które uprawniać będą do wejścia na teren studia telewizyjnego pod Pałacem Kultury i Nauki, gdzie 30 stycznia zaprezentuje się 17 wykonawców, m.in. happysad, IRA i Voo Voo.

Jubileuszowemu Finałowi WOŚP w Warszawie towarzyszyć będzie wyjątkowy koncert, realizowany - ze względu na panującą pandemię koronawirusa - w specjalnym studiu koncertowym, z ograniczoną liczbą publiczności. Na scenie zaprezentuje się 17 wykonawców, a ich występy śledzić będzie publiczność - podiadacze specjalnych wejściówek, których dystrybucja właśnie się rozpoczęła.Koncert podzielony został na 3 cześci, tzw. sloty, rozpoczynające się o godz, 13:30, 16:00 i 18:30. Jedna osoba może zarezerować maksymalnie cztery wejściówki, które należy okazać wydrukowane lub w formie elektronicznej przy wejściu do studia koncertowego. Na koncert należy zjawić się 30 minut przed rozpoczęciem wybranego slotu. Obowiązuje Unijny Certyfikat Covid, a w przypadku osób, które go nie posiadają - szybki test w kierunku koronawirusa. Każdy uczestnik koncertu będzie zobowiązany do wypełnienia ankiety zdrowotnej (którą będzie można wypełnić także online, skanując kod QR lub wchodząc na stronę internetową), noszenia maseczki i zachowania odstępu od innych osób.  

Studio telewizyjne - zasady wstępu dla publiczności

Sercem finałowego grania po raz kolejny jest duży namiot telewizyjny, z którego realizowana będzie transmisja internetowa i telewizyjna. Również ten namiot dostępny będzie dla sympatyków Orkiestry - wejście do środka możliwe będzie dla wszystkich chętnych po przejściu testu w kierunku koronawirusa i będzie regulowane w miarę wolnych miejsc.