12/03/20

Czy 29. Finał WOŚP obejrzymy w TVN?


Do 29. Finału WOŚP został już nieco ponad miesiąc, dlatego odkrywamy kolejne karty! W niedzielę 31 stycznia odbędzie się najgorętsze wydarzenie charytatywne 2021 roku, które po raz piąty będzie emitowane przez TVN Grupa Discovery! Zebrane pieniądze przeznaczone będą dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Zagrajmy wspólnie jeszcze głośniej z najpopularniejszą Orkiestrą w Polsce! Zapraszamy na internetową i telewizyjną transmisję – bądźcie z nami!

Gdzie obejrzymy Finał?

Podobnie jak przy organizacji Najpiękniejszej Domówki Świata, Fundacja decyduje się transmitować go online na swoich kanałach Facebook, Youtube, Twitch. Poza tym, ogromnym wsparciem Finału jest możliwość oglądania wydarzenia na kanałach TVN Grupa Discovery. Relacje z 29. Finału będzie można zobaczyć w TVN, TVN24, TTV oraz na platformie internetowej Player.

Finał to święto radości, kolorów, okazywania sobie wsparcia i wyjątkowa atmosfera, którą z warszawskiego studia Fundacja będzie ponownie wysyłać w świat już 31 stycznia 2021. Tego dnia w studiu planowane są koncerty polskich artystów tj. Krzysztof Zalewski, Ørganek, Dr. Misio czy Vavamuffin, licytacje oraz rozmowy z wyjątkowymi osobami.

Cieszymy się, że po raz kolejny będziemy mogli wspólnie z Polakami przeżywać finałowe granie w stacjach TVN Grupa Discovery. Wsparcie telewizji w czasach pandemii, kiedy nie możemy tak często spotykać się na żywo, nabiera większego znaczenia.
-Anna Jadwiga Orzech - Dyrektorka komunikacji WOŚP

W czasie Finału odbędą się również łączenia z wielu miejsc w Polsce i na całym świecie. Dzięki temu Fundacja WOŚP oraz TVN Grupa Discovery pokaże ogromne zaangażowanie, kreatywność w szerzeniu dobra wszystkich sztabów, które dzielnie działają podczas #wosp2021.

Poprzedni 28. Finał na antenie kanałów TVN Grupa Discovery oglądało średnio 868 tys. widzów. Transmisje w TVN24 śledziło 441 tys. osób, a w TTV - 367 tys. Przynajmniej przez jedną minutę Finał na antenie kanałów TVN Grupa Discovery śledziło niemal 11,95 mln osób.
Michalina Kaczmarek